LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 no o takich własnie zasadach gadam troche imitacja takiej korony :D
0
@MesQueUnClub96 do 30-40
0
@tomek8756 czyli ograniczenia typu tego ci nie wolno a to szkodzi i takie tam gadanie zony, lekarza , dziewczyny, znajomych, dzieci....
1
Trudne pytanie do la rambli
Krótkie życie jak chcecie vs długie życie na zasadach
Musicie wybrać jak żyjecie? :D
@LS @Coutinho007 @Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rewolucja123 @Lionel_Messi10
0
@LS człowiek na pewno korzystał z życia na tyle ile sie dało troche mi w tym przypomina Maradonę. Ale szacunek za muzykę mu sie należy.
@Colon z wyglądu świetnie by sie nadawał do tej roli
1
@Bocheno1 ja go również szanuje za dzieciaka sporo go w radiu leciało u mnie ma dożywotni szacun
1
Ostatnio zmarł Krzysztof Krawczyk i coś mnie wzięło na posłuchanie jego piosenek. Czy wg was na tym teledysku nie wyglądał trochę jak baron narkotykowy ? Jeszcze ten dym... Troche z wyglądu mi przypominał Pablo Escobara....
Sami powiedźcie co o tym sądzicie
@LS @Coutinho007 @Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rewolucja123 @Lionel_Messi10
0
@Dembouz1899 z formą Barcy to cb troche poniosło
0
@MesQueUnClub_87 tak od 1 do 10 ile bys dał za całość :)
0
@MesQueUnClub_87 ten aktor ciemnoskóry fajnie gra widać :D
0
Ktoś oglądał z was ten film? Bawi mnie ta scena :D
1
hehe pytanie do fanów Avengers co sądzicie o tej walce?
Hulk vs Red Hulk? hahaha
0
@LS a jak piłeś?
0
@arcziFCB ja tak samo nw jak inni to jedzą że rzygają XD
0
@Coutinho007 o prosze ^^
0
@arcziFCB ja ostatnio tak miałem nw czemu ale mi nic nie było nw czemu ludzie rzygają
0
@Coutinho007 dużo tego lodu dajesz? Bo ja zazwyczaj 2 kostki
0
@Ciachbajera paluszki lub chipsy to świetne połączenie zgadzam sie :)
0
@busquets5 oj nw ile bys wytrzymal bimber popijać wódką hahaha :D
0
@kuz o papryce zapomniałem tez fajne połączenie jak dobra :)
1
@busquets5 bimber popijać wódką XD
0
Jakie najlepsze połączenie do alkoholu stosujecie?
% + grzybki?
% + ogórek?
% + śledzik?
% + popitka? ( tylko teraz to towar eksluzywny po podatku cukrowym)
% + ciasto
% + nic
Zapraszam chętnych do odpowiedzi
@Colon @kubix05 @Coutinho007 @LS @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Bykunn @lucas/catalan
0
@MesQueUnClub_87 szoda
0
@MesQueUnClub_87 no chodzi ze są pewne osoby których sie nie lubi a z chęcią by się człowiek z nim napił u mnie to Putin np a u cb kto? :D
0
@TheNekro94 dobre haha az dam ci herb :P
19
dobry był przypomina mi z wyglądu troche Karola Bieleckiego z piłki ręcznej
0
@macio_944 Putin np :P
2
@lucas/catalan z Putinem tez bym sie napił
0
@macio_944 no zalezy moze byc fikcyjna moze byc autentyczna. Są takie postacie których nienawidzę a wódki bym się z nim napił :D
1
@Szenszej o matko tu musisz chyba być masochistą jak sb nie lubisz :O