1

@MesQueUnClub96 no o takich własnie zasadach gadam troche imitacja takiej korony :D

0

@MesQueUnClub96 do 30-40

0

@tomek8756 czyli ograniczenia typu tego ci nie wolno a to szkodzi i takie tam gadanie zony, lekarza , dziewczyny, znajomych, dzieci....

1

Trudne pytanie do la rambli
Krótkie życie jak chcecie vs długie życie na zasadach
Musicie wybrać jak żyjecie? :D
@LS @Coutinho007 @Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rewolucja123 @Lionel_Messi10

0

@LS człowiek na pewno korzystał z życia na tyle ile sie dało troche mi w tym przypomina Maradonę. Ale szacunek za muzykę mu sie należy.
@Colon z wyglądu świetnie by sie nadawał do tej roli

1

@Bocheno1 ja go również szanuje za dzieciaka sporo go w radiu leciało u mnie ma dożywotni szacun

1

Ostatnio zmarł Krzysztof Krawczyk i coś mnie wzięło na posłuchanie jego piosenek. Czy wg was na tym teledysku nie wyglądał trochę jak baron narkotykowy ? Jeszcze ten dym... Troche z wyglądu mi przypominał Pablo Escobara....


Sami powiedźcie co o tym sądzicie
@LS @Coutinho007 @Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rewolucja123 @Lionel_Messi10

0

@Dembouz1899 z formą Barcy to cb troche poniosło

0

@MesQueUnClub_87 tak od 1 do 10 ile bys dał za całość :)

0

@MesQueUnClub_87 ten aktor ciemnoskóry fajnie gra widać :D

0

Ktoś oglądał z was ten film? Bawi mnie ta scena :D


1

hehe pytanie do fanów Avengers co sądzicie o tej walce?
Hulk vs Red Hulk? hahaha


0

@LS a jak piłeś?

0

@arcziFCB ja tak samo nw jak inni to jedzą że rzygają XD

0

@Coutinho007 o prosze ^^

0

@arcziFCB ja ostatnio tak miałem nw czemu ale mi nic nie było nw czemu ludzie rzygają

0

@Coutinho007 dużo tego lodu dajesz? Bo ja zazwyczaj 2 kostki

0

@Ciachbajera paluszki lub chipsy to świetne połączenie zgadzam sie :)

0

@busquets5 oj nw ile bys wytrzymal bimber popijać wódką hahaha :D

0

@kuz o papryce zapomniałem tez fajne połączenie jak dobra :)

1

@busquets5 bimber popijać wódką XD

0

Jakie najlepsze połączenie do alkoholu stosujecie?
% + grzybki?
% + ogórek?
% + śledzik?
% + popitka? ( tylko teraz to towar eksluzywny po podatku cukrowym)
% + ciasto
% + nic
Zapraszam chętnych do odpowiedzi
@Colon @kubix05 @Coutinho007 @LS @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Bykunn @lucas/catalan

0

0

@MesQueUnClub_87 no chodzi ze są pewne osoby których sie nie lubi a z chęcią by się człowiek z nim napił u mnie to Putin np a u cb kto? :D

0

@TheNekro94 dobre haha az dam ci herb :P

19

dobry był przypomina mi z wyglądu troche Karola Bieleckiego z piłki ręcznej

0

@macio_944 Putin np :P

2

@lucas/catalan z Putinem tez bym sie napił

0

@macio_944 no zalezy moze byc fikcyjna moze byc autentyczna. Są takie postacie których nienawidzę a wódki bym się z nim napił :D

1

@Szenszej o matko tu musisz chyba być masochistą jak sb nie lubisz :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?