LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
CZy wg was zarówno Gryzak jak i Dembele to nie są pomyłki transferowe? Dembele w tym roku ma mało kontuzji a przewaznie gra słabo albo znika. Gryzak natomiast statystyki ma ale nie ma ani dryblingu ani zastawiania sie ciałem . Co z tego ze powinien grac za napastnikiem skoro takowego nie ma chyba ze weźmmiemy duńskiego Nazario.... Porazka co sie z tymi 2 piłkarzami stało. Wszyscy widzą winę Leo a o nich nikt nic nie gada jak był Ney to chociaz on potrafił wziąć na siebie ciężar a Ci panowie to mu mogą buty wiązać jedynie. Co to Messi jest nie wiadomo kim że ciągle musi rozgrywać i strzelać. Może sklonujmy Leo do pomocy a drugiego damy do ataku to wtedy będzie dobrze grać. Pomoc tez jest mocno niewydolna. Pedri to za 4-5 lat będzie mógł być na poziomie Modricia czy Kroosa taka prawda a do tego czasu kim mamy grać w pomocy? Owszem zarówno Pedri jak i Frankie to bardzo zdolne chłopaki ale oni mogą się mierzyć z pomocą Realu za parę lat taka prawda a do tego czasu to co kazdy klasyk w dupę? :( Nw co ten Koeman zrobi ale ja tu widze problem w ataku i pomocy. Wątpie ze w następnym klasyku Franek z Pedrim zagrają lepiej bo są za młodzi i na to potrzeba po prostu czasu. W tej drużynie powinna tez być osoba która bedzie zastępowała Leo w gorszych meczach a tu nikogo takiego nie widać. Co sami o tym sądzicie?
0
@Barca_Big_Moment o widze grubo :D
0
@MarioVeB! haha bo on czasem psychicznie nie daje rady i macha łapkami :D
0
Stawiamy Alba się popłacze czy nie jak sądzicie? :D
0
@dafik85 zgasi firpo viniego jak peta :P
0
vini z Minguezą da rade czy nie jak obstawiacie? :D
0
@DonMatteo901 RIP
3
@BarcaInfo a kazdy sie smieje z Roberto :)
0
Jak myślicie gdzie jest Stanowski? :D
0
@kryhaa a ja sie z tobą również godzę :)
0
@Varkond ale oprócz tego sporo czytam o nim to ludzie tez piszą ze on jest bardziej def niz of
0
@LeoMessiah wpisz w wikipedie tam jasno pisze :D
,,Jako piłkarz występował na pozycji defensywnego pomocnika, jednak w początkowym stadium swojej kariery był ustawiony na pozycji ofensywnego pomocnika."
0
@Barca_Big_Moment ,,Jako piłkarz występował na pozycji defensywnego pomocnika, jednak w początkowym stadium swojej kariery był ustawiony na pozycji ofensywnego pomocnika."
0
@Barca_Big_Moment wpisz sobie w wikipedie co tam pisze
0
czy Pirlo w prime z Busim mogą siedziec przy jednym stole jako najlepsi defensywni pomocnicy czy jednak nie?
0
@Dior @Pawel13sz @Encore @Barca1992 @Mario96w @Barca_Big_Moment A Pirlo?
0
najleszy defensywny pomocnik w historii?
3
@Encore ten Suarez na ławce to chyba żart...
0
@BarcaInfo 2:2 obstawiam
1
@lucas/catalan jeszcze ten typek w pinglach co sie mu patrzył na Bebech hahaha
1
@kuz ale zerknął tylko hahaha :D
3
Chłopaki z Baraków - Bebech
Co sądzicie o tym hahaha? :D
@Coutinho007 @kuz @Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @arcziFCB @Encore @LS
0
@Criss18Barca hahaha dobre :D
3
@kuz powiedz ze za takie coś będzie spać na kanapie :D
0
@Gall spoko :) nic sie nie stało
1
@martin3131 remis 2:2
1
@Kgorecki2500 Adam Adaś XD
0
@dv7wisnia wpisałem i porno wyskoczyło xd
1
@Kgorecki2500 podoba sie? :P
6
Powiedzcie mi gdzie wlazłem bo chyba na sam koniec internetu - co to jest xd
hahaha
@Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @LS @Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @lucas/catalan @kuz @arcziFCB @Encore