LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS tak nie wygląda facet który by chciał odejść z klubu :D
1
@Murazor Puyol miał jeszcze jedną fajną cechę był wzorem jako kapitam w przeciwieństwie do Ramosa. Miejmy nadzieję ze Mingueza weźmie przykład z Tarzana a nie z Ramosa i jego chamskiej niekiedy gry mimo ze obrońca także genialny. Bo z wyglądu jak syn Ramosa Mingueza wygląda :D
0
@Pawel13sz musi :P
0
@tristan87 Puig to w ogóle moze pić alkohol ? :P
3
@Pawel13sz i ta szczera radość widać ile to dla niego znaczyło :D Czy tak wygląda facet który chce odejść z klubu? :D
20
Alba gdy mentalnie jest przygotowany to facet jest spokojnie jednym z najlepszych LO w historii. Świetne ma te wrzutki i współpracę z LEO. Oj będziemy płakać po nim jak po Alvesie pewne rzeczy dopiero się docenia jak zawodnik odchodzi niestety... Piłkarz jednak jest z niego świetny a jak ma mental do tego to genialny.
0
@Barca_Big_Moment tymczasem cieszmy się z tegoo wspaniałego dnia dla NAS kibiców!!!!! :D Pozdro również :D
1
@POLAK12345 dokładnie a nie złodziei jak jego poprzednik XD
4
@POLAK12345 teraz jest gość jako prezydent który kocha Barcę i to widać :D
0
@Barca_Big_Moment zauważ jak Alba gra 2 asysty dzisiaj. Co by nie mówić to spokojnie jeden z najlepszych LO w historii. Mimo tego że jest płaczkiem i macha łapkami niekiedy to klasowy zawodnik będziemy płakac jak odejdzie jak po Alvesie. Zobacz jaki progres zalicza Mingueza gość co robi? Corona może zrobić znów team z wychowanków. Pedri i Frankie to jeszcze nie poziom CKM-u ale są genialni :D I ta radość Leo coś pięknego :D
1
@IronSanHybrid strasznie dobrze facet sie rozwija
2
@trolownik z twarzy wygląda jak syn Ramosa serio :D Oj gdyby wskoczył na jego poziom :O
1
@lukaszbrk bo to człowiek który kocha klub i to szczerze :)
0
@BarcaInfo to osoba która jest niczym tlen do życia:) Widać było jak się cieszył na trybunach mimo że miał maskę :D
4
@PatrychoO każdy by chciał taką fotę z LEO :D
20
Mówić możecie co chcecie, ale jak każdy wyśmiewa Albe za jego płacze i machanie łapkami tak powiem jedno będziemy po nim płakac tak jak po Alvesie. Gość jest kapitalny z tego co zauważyłem Asysta po golu frankiego i Asysta przy golu Leosia. Można gościa nie lubić ja sam czasem tak mam, ale głównie za jego zachowania , ale spokojnie ten gość to jeden z najlepszych LO w historii i to mówie całkowicie na poważnie, a sposób zrozumienia z Leo jest na kosmicznym poziomie. Pique też każdy skazywał na porażkę, że nie da rady i jest ryzyko. Pique jest jednym z nielicznych piłkarzy i w dodatku wychowankiem, który będzie starał się dla tego klubu zrobić absolutnie wszystko. Gość jest fenomenem. Jak wejdzie tez na swój świetny poziom i w dodatku z obolałym kolanem- co gra! Nie trzeba być sprinterem by wyłączyć szybkiego Williamsa. Frankie i Pedri udawadniają że na tą chwilę nie są na poziomie CKM-u i to widać ale za 2-3 lata mogą być genialnymi pomocnikami bo są mega uzdolnieni. Cieszy tez ogółem świetna postawa całego zespołu i podoba mi się jedna rzecz że zaczęto stawiać na młodych i szkółke bo po coś ona jest w końcu po co płacić gruby szmal jak można sobie zawodników wytrenować. Spory progres robi Mingueza to jest największe odkrycie. Świetnie się rozwija, ale żeby gracz tak grał musi miec zaufanie trenera, a Koeman mu to daje i młody się odwdzięcza i to samo robi z Moribą. Oj mogę przypuszczać że Koeman może być tym, który odbuduję znaczenie La Masii. Widać ile to trofeum znaczyło dla Leo, widać, że kocha ten klub zobaczymy co zadecyduje, ale przypuszczam że widzi jak chłopaki go coraz lepiej rozumieją i on sam widzi i coraz lepiej ich rozumie. Chcę taką Barcę oglądać bo to czysta przyjemność młodość + doświadczenie. Za dzisiejsze zwycięstwo VISCA el BARCA!!!!
0
@BaroPodertos mi się wydaję że to że mocno i aagresywnie wychodzili do rywala i ciągle atakowali i byli przy piłce momentami ponad 80%+ zajechało Bilbao a po drugiej stronie to już było widać. Po drugiej stronie doszła tylko dokładność i szkuteczność na podmęczonego rywala i było po zawodach. Nic tylko się cieszyć dobre i jedno trofeum które moze być kluczowe przy motywacji zespołu szczególnie po ciężkich czasach w LM w ostatnich latach :)
1
@fart GRyzak to do obrony sie jedynie nadaje a nie do ataku gdzyby nie statystyki to by sezon dno miał
0
@Hanok Dembele tez umie :] sety psuć :D
0
Coś na poprawę humoru znacie? :D
Świat według Kiepskich - Nagły atak
1
@szymonbarca10 niech cos wygra moze tak Leo zostanie a tak słabo to widze
1
Lubicie ten kawałek 50 Centa? :D Coś dla fanów rapu :D
Jak wam się tekst podoba XD
0
@ShinobiQWE i Benzema ze złotą piłką
1
@ObiektywnyKibic121 bedzie finał Real vs PSG i Benzema dostanie Złotą Piłkę zobaczysz
3
Sobotę czas zacząć a jak zacząć to z Gandalfem :D
Udanego weekendu :D
0
@tomek8756 tez dobre haha
6
Uwielbiam ten filmik pod tytułem Chłopaki z baraków - Bebech hahaha za każdym razem bawi tak samo znacie to? :D
2
@tomek8756 byłem i jestem w związku z kobietą o 5 lat starszą ale o 10 nie :D Ale kobieta dojrzalsza jest lepsza idzie sie dogadać młoda często fochy stroi. Przynajmniej u mnie tak było. No i starsza w łóżku lepsza :) Oprócz tego idzie się z nią prędzej dogadać...
3
Które lepsze? hahaha
czy
Zapraszam do seansu ludzi z dobrym humorem :D
@MesQueUnClub_87 @Colon @kubix05 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @Encore @Lionel_Messi10 @LS @Gall @Rust_Cohle
1
Gdyby Barcy nie było stać na 9 to myślicie że z dwójki kto lepiej gra Nazario na 9tce czy Choupo Moting(gdyby go kupili) kto lepiej pasuje do naszego systemu? :D