LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w czystą
0
@Striker procentów
0
czy myślicie ze codzienne picie gorzej wpływa na cerę czy zdrowie?
0
@Messibestplayerintheworld kto to jest coś mozesz powiedziec o tym "Kays Ruiz-Atil" perwszy raz o nim słyszę...
1
@blodziakk czy ja wiem czy liga Farmerów skoro Real ma najwięcej lig mistrzów w historii :D To co liga angielska robiła? :D
1
@Botanik trampkarzom? :D Bo nw czy ktoś młodszy sie nada XD
0
@Fabik87 nie moge z tego śpiącego Valverde hahaha :D
2
@Chakalaka świetna informacja :D Piłkarz który zaliczył największy progres w ostatnim czasie :P
0
@Tomek54321 hahaha
0
@Tomek54321 co sądzisz o tym? :D
0
@lucas/catalan ale sam powiedz nieźle im to wyszło nie? :D
3
Nawet to fajnie chłopakom wyszło :D Co o tym sądzicie bo wg mnie świetnie to zaprezentowali :D
Zapraszam do opinii :D
@LS @Coutinho007 @Colon @kubix05 @Encore @MesQueUnClub_87 @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @Lionel_Messi10 @Tomek54321
1
Świat według Kiepskich- "Teraz tylko pan ferdek został"
Smutne :(
1
@BarceloDomo nw moze coś chce udowodnić. JA do polityków podchodzę w taki sposób że każdy jest złodziejem i patrzy jak upchać kieszenie. To jest podejście a nie udawadnianie na siłę którą partię się popiera i szuka nowych ludzi może zeby dołączyli do PO :D JA rozumie ale są jakies granice :D Są pewne granice których sie nie powinno przekraczać w mojej opinii a on codziennie coś wrzuca z Donaldem Tuskiem :D Ja wszystko rozumiem ale po co codziennie jednego pana faworyzować i gadanie w kółko.... Jak lubi o tym mówić to powinien ogólnikowo wspominać a nie nakierowywać do wyboru przynajmniej takie jest moje zdanie :D Ja jestem pasywny politycznie bo wiem ze to są tematy które bardziej dzielą niż łączą tak samo tematy jak aborcja, religia, związki homo czy eutanazja. Każdy wie że to są tematy które napędzają do konfliktów....
0
@LS @JimMorrisonFCB nie wiedziałem ze takie grube akcje były na Plebanii. Ten gośc serio sie nazywał "Pizdeusz"? :O
3
Co to jest hahahahaha :D
@LS @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @Colon @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @Encore @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Tomek54321
0
@Rust_Cohle haha raz wlazłem a ty od razu nie miły :(
0
dopiero wróciłem macie jakiś link do meczu Barcy?m
0
@Djzordon no to zestaw go do takiego Ramosa to zobaczysz ze to Anioł a emocje to są nawet Roni, Xavi, Iniesta czy nawet Puyol czasem powiedział nie znaczy ze od razu skreślony bez przesady....
2
@Colon wybrałem ten utwór ze względu na to że są ładne panie i wpada w ucho :D
Nominacja @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @Lionel_Messi10 @kubix05 @Tomek54321
0
@nieprzysiadalnosc coś jak u nas Xavi czy Iniesta oni tez mieli grację i byli magikami :D
2
@KapiFCB nom szkoda ze w Realu zniknął... O ile o Prime mozna dyskutowac kto lepszy to w całej karierzy Modrić wygrywa spokojnie. U Kaki Real to juz była cienizna niestety i sie tam nie odnalazł i w dodatku ciągłe urazy...
3
@nieprzysiadalnosc uwielbiam gościa mimo że piłkarz Realu. Facet nie jest konfliktowy, robi swoje i jest w tym świetnym. Uwielbiam takich piłkarzy którzy mają ułożone w głowie, a czy gra w Realu czy Barcy jak gość fajny nie ma dla mnie różnicy :)
0
kto lepszy zawodnik w prime a kto w całej karierze Kaka vs Modric :P Specjalnie porównuje ich bo obaja mają ZP i obaj są pomocnikami :P
1
@LS Scatman John to inna półka jego słowa nie da sie zaśpiewać albo byś strasznie duzo potrzebował na naukę tekstu hahaha :D
No weź mi to na szybko zaśpiewaj mission impossible :D
@insp1re chciałeś przykład trudnej piosenki do zaśpiewania to spróbuj na szybko zaśpiewać haha :D
0
@Commando ja tam wypije za twoje zdrowie i tak :P
2
@insp1re Eminema piosenki są strasznie tudne do zaśpiewania ze względu na to jak szybko rapuje odtwórz sobie piosenkę i zobacz jak w dalszym etapie zasuwa. Inna sprawa jest to ze mówi w swoim języku. Gdyby Polak tak dał radę zaśpiewać szybko jak on to jest mega talent (1:46)
Oprócz tego sądzę ze rap rytmiczny jest cholernie ciężko zaśpiewać. Oprócz szybkiego rapu w moim odczuciu strasznie ciężko się śpiewa piosenki gdzie głoś osiąga apogeum skali głosowej, czyli piosenki np operowe w moim odczuciu są trudne bo głos nawet przezchwilę nei może wymknąć się spod kontroli. W "I will always love you." Whitney osiąga apogeum głosu mimo ze to nie jest opera :) Niby powolne piosenki ale barwa musi być niezwykle krystaliczna żeby to miało ręce i nogi. Skala głosu to jedno ale prosta barwa juz nie jest taka prosta.
0
@Coutinho007 kogo stawiasz? :P
2
@Commando idz do monopolowego :P
5
Świat według Kiepskich - Gol!
Nie przypomina wam ta scena rozbiegu Cristiano? :D I te odchdzenie do tyłu haha jakbym Ronaldo widział :D Co ludzie myślicie? :D
@Coutinho007 @Barca_Big_Moment @Encore @Colon @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @LS