LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
13 posterunek kto pamięta? -Jola i Kasia...:D
7
bedą miec swój sekstet :P
0
@Barca_Big_Moment odpowiem Ci tak gracz moze za czasów gry w Live był wybitny ale to widać gracz jednego kraju coś jak Immobile grał tylko dobrze we Włoszech. Siedział w Barcy sporo czasu nie grał nigdy jakoś wybitnie. Doadtkowo wypożyczenie w Bayernie miało mu pomóc i nie pomogło. Wrócił i gra tą samą kupe. U niego psychika siadła i juz nie wróci. Żeby grać z najlepszymi to trzeba oprócz umiejętności to również i psychikę trzeba posiadac a u niego to drugie nie działa. Także reasumując oceniam ten transfer jako jeden z najgorszych w historii Barcy. Nie mówię ze najgorszy ale jeden z najgorszych w historii. Gracz nie gra tu pół roku żeby go oceniac ale po grze w Barcy przed i po powrocie z Bayernu widać ze on tu sie nie nadaje po prostu. Jego juz nic nie przywróci do życia on po prostu jest za cienki psychicznie żeby grać w Barcy mimo że umiejętności ma olbrzymie. Wiem że go sobie ceniasz i ja go tez lubiałem oglądać w Live ale potem przyszła weryfikacja i gracz nie istniał w meczach i nie istnieje w tym sezonie( aktualnie ma kontuzję wiem).
0
@LS hahahaha xd
10
Kto pamięta tą scenę? :D
Świat według Kiepskich - Ogór
0
@JohnnyBarca środek znów na pewno przegramy
1
Jak sądzicie następne el Classico tez w czape? Bo bądzmy realistami CKM było jest i będzie lepsze od naszej pomocy jak taki 18 latek ma grac przeciwko doświadczonym pomocnikom. Pedri moze za 4-5 lat bedzie na ich poziomie.... Myślicie ze bedziemy w stanie zdominowac środek Realu w następnym el Classico czy tez tak myślicie jak ja że bedzie w czape w tym rejonie boiska?
17
@AmigoBlancos Modric jako jeden z nielicznych graczy Realu których lubię jako piłkarza i szanuje jako człowieka. Widać ze ma facet poukładane w głowie. Oprócz tego że piłkarsko gra swietnie to potrafi robić swoje i nie gwiazdorzyć i nie stawia fochów.
0
@Barca_Big_Moment reszta sie nie nadaje? Ktoś z tych pnów by bardziej sie nadawał? Wiem ze napisałeś Depaya bo na niego prawdopodobnie bedzie nas stać. Ale kto byłby najlepszym wyborem mozesz napisać :D
1
Kogo z tej trójki byście widzieli w Barcy?
Halland vs Kane vs Lukaku vs Aguero vs Depay( nie jest 9 ale mówi się ze tam miałby grać)?
Pod względem siły skili i umiejętności kto najbardziej by pasował?
@Barca_Big_Moment @Encore @Colon @kubix05 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @LS @Yosemite
0
@Rust_Cohle oj tam czepiasz sie szczegółów co nie zmienia fakty ze to pierdoły XD
0
@Rust_Cohle wyświetliło mi to to wlazłem xd z ciekawości czytam a tam takie coś eh...
1
@HighestInTheRoom pewnie nie ma podjazdu Wieniawa do niej :)
0
@19cukier48 https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/wieniawa-i-opozda-wysmiewaja-sie-na-instagramie-pamietasz-inne-klotnie-gwiazd/vl2wbte
1
CZy tez tak macie że wkurzają was jak się robi wielkie "Dramy"? Ja jak czytam ciągle na face o Wieniawie to mi sie rzygać chce tez tak macie? Gdzie nie popatrze to o Wieniawie coś. Co Ci ludzie życia nie mają swojego że czyimś się zajmują? :D Troche jak stalkerzy....Nw co sądzicie o takim czymś u celebrytów/ celebrytek jak ciągle piszą o pierdołach co zrobili to co owo a co tamto :D
@Coutinho007 @LS @Barca_Big_Moment @Colon @kubix05 @Encore @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321
0
@Ghazul3293 Monika pisze
https://www.instagram.com/esmeralda_godlewskaofficial/?hl=pl
@gumaz @Mario96w @Janas11224 @Ghazul3293
1
@IronSanHybrid hahahaha
0
@FC1899Barca @Koors A Peszkin czy Wawrzyniak będzie tam?
1
@kryhaa moze powinien je jakoś wzmocnić czy cos
0
@LUPR napisałem kto wg mnie a nie znam głosu ludu
1
@Barca_Big_Moment haha :D Ale żeś wykombinował :D
0
@Barca_Big_Moment jak nie masz kompasu ani zasięgu to jak chcesz wrócić jak wszędzie pustynia? hahaha
1
@Yosemite czyli co jakby w Barcy wzięli sie za Suareza i gdyby zgubił też wagę to by sie poprawił czy juz nie w tym wieku? :D
0
@kryhaa od czego to zalezy? Ze tam mu nie szło?
0
@Yosemite ale mi chodzi o United teoretycznie powinien sie rozwijac piłkarsko i teoretycznie w mocniejszym klubie powinien miec lepsze stay a tak nie było coś nie funkcjonowało u niego tam. Liczby owszem dobre ale czemu w United grał słabo?
1
@Messibestplayerintheworld który dziadzia najlepiej wygląda? :P
0
@Encore @igor69 we Włoszech fajnie gra ale w Anglii mu tak świetnie nei szło może to piłkarz do jednej ligi coś jak Immobile który nie radził sobie nigdzie indziej
1
znacie tą piosenke?
Lubicie spiew falsetem?
6
@LeoMessi1994 u mnie Puyi
1
Kto lepszy jako kapitan? Chodzi o to kto był większym wzorem.
Puyol vs Ramos?