LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 bo sie na nie czeka i nie nudzą a teraz bedzie wszystko za czesto
0
@Ratamahatta nowa piosenka superligi
0
@Nano22 tylko ze wiesz na wielkie starcia czekało się kupe czasu i było się głodnym tych meczów. Jak będziesz miał ciągle te same mecze to podejdzie pod rutyne i w przeciągu 3 lat to sie ludziom znudzi....kasa to nie wszystko. Nie zastąpisz kasą emocji nie ma takiej opcji no chyba ze chcąc emocji doda sie Lahoza ale to juz inna bajka...
1
@clyde on pierwszy u Florka z CV stał :D
3
@LuisSalvano gorzej jak Messi pójdzie do PSG bo mu zablokują MŚ
0
@godlike swietne az dam herba :P
1
@Coutinho007 kolejny agent :D
1
@Peciak jak to kto Mateu Lahoz :D
1
Ruszam z oglądaniem Hannibal- serialu telewizyjnego. Coś o nim powiecie warto czy nie? Jak gra tam Mads Mikkelsen? Nie powiem lubię dosyć tego aktora ale serialu nie ooglądałem jeszcze :D
0
@clyde no nigdy nie miałem jakoś okazji inne filmy typu zielona mila czy shazanych na shawshank oglądałem tylko tego nie miałem okazji oglądać
0
Jestem po filmie -Milczenie i owiec z 1991 roku i stwierdzam że to co zagrał Anthony Hoppkins to pieprzone mistrzostwo swiata. Klasa z jaką się wypowiadał, spokój a także spryt świadczy jak świetnie wszedł w swoją rolę. W sumie jestem ciekaw jak sie do niej przygotowywał że tak perfekcyjnie ją zagrał a koncówka filmu genialna :D Judith Foster widać że to również świetna aktorka i tez warto wspomnieć że światnie to zagrała :D A wy co myślicie o tym filmie jakie są wasze opinie bo w mojej opinii prześwietny :D
0
@MesQueUnClub_87 a masz jakies filmy o seryjnych morercach którzy mają styl jakies?
2
@sebo939 na dwie nogi lądowanie noty po 15
0
Kto tak miał wczoraj przy zwycięstwie Barcy? :D Przyznac się :D
Świat wg Kiepskich- Katiusza
0
@Mr8lack i jak oceniasz te kryminały?
0
@IronSanHybrid ok
1
@Mr8lack oglądałem kolekcjonera genialny film
1
Zamierzam oglądnąć Milczenie Owiec trzymajcie kciuki żebym był zadowolony z filmu uwielbiam temat seryjjnych morderców z klasą :]
0
Czy znacie jakies filmy lub seriale o tematyce podobnej do Dextera? Uwielbiam ten Klimat gdy sejyjny morderca potrafi miec gust i wyrafinowanie? Znacie coś o tej tematyce? Oglądałem Mr Brooksa i też świetny film mega mi sie podobał? Drugie pytanie oglądaliście Lśnienie? Czy warto oglądać?
1
@IronSanHybrid Mozzarella ^^
0
jakiego piłkarza wam przypomina najbardziej Franek ? Czy to coś w stylu Rakiety czy jednak coś innego bo ani to Iniesta ani Xavi, więc kto? :D Jestem ciekaw kogo wam najbardziej przypomina stylem i sposobem poruszania sie? :D
0
@Dani13 Roberto tez jest potrzebny jak tlen tej druzynie. Rola zadaniowca tez bardzo wazna jest i taki piłkarz to skarb :)
2
Uwaga Uwaga KAPITAN GRZMOT przemawia Barcelono :D
https://giphy.com/gifs/xT1XGVp95GDPgFYmUE
hehe
@LS @kubix05 @Colon @Coutinho007 @Encore @MesQueUnClub_87 @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @Lionel_Messi10 @Tomek54321
0
@catalanian09 poziom Roberto to juz bardzo wysoko taki zadaniowiec w drużynie to też skarb
0
@Tomek54321 jasne widac ze sie powoli rozumieją dla mnie Gryzak> Cou. Gryzaka chociaz bronią statystyki ii swietna gra w obronie ale tez zauwazam to ze widać spory progres jesli chodzi o rozumienie sie z zespołem.
1
@Coutinho007 grubo :P
0
@Majkel34 szanuje wypij tez za to zeby wygrali lige moze akurat sie spełni :D!!!
1
@Coutinho007 on zagrał w ogóle jakiś mecz?
4
@Worny hahahaha dobre :D
4
@Majkel34 pij ile wlezie bo warto :D