0

@Nano22 bo sie na nie czeka i nie nudzą a teraz bedzie wszystko za czesto

0

@Ratamahatta nowa piosenka superligi

0

@Nano22 tylko ze wiesz na wielkie starcia czekało się kupe czasu i było się głodnym tych meczów. Jak będziesz miał ciągle te same mecze to podejdzie pod rutyne i w przeciągu 3 lat to sie ludziom znudzi....kasa to nie wszystko. Nie zastąpisz kasą emocji nie ma takiej opcji no chyba ze chcąc emocji doda sie Lahoza ale to juz inna bajka...

1

@clyde on pierwszy u Florka z CV stał :D

3

@LuisSalvano gorzej jak Messi pójdzie do PSG bo mu zablokują MŚ

0

@godlike swietne az dam herba :P

1

@Coutinho007 kolejny agent :D

1

@Peciak jak to kto Mateu Lahoz :D

1

Ruszam z oglądaniem Hannibal- serialu telewizyjnego. Coś o nim powiecie warto czy nie? Jak gra tam Mads Mikkelsen? Nie powiem lubię dosyć tego aktora ale serialu nie ooglądałem jeszcze :D

0

@clyde no nigdy nie miałem jakoś okazji inne filmy typu zielona mila czy shazanych na shawshank oglądałem tylko tego nie miałem okazji oglądać

0

Jestem po filmie -Milczenie i owiec z 1991 roku i stwierdzam że to co zagrał Anthony Hoppkins to pieprzone mistrzostwo swiata. Klasa z jaką się wypowiadał, spokój a także spryt świadczy jak świetnie wszedł w swoją rolę. W sumie jestem ciekaw jak sie do niej przygotowywał że tak perfekcyjnie ją zagrał a koncówka filmu genialna :D Judith Foster widać że to również świetna aktorka i tez warto wspomnieć że światnie to zagrała :D A wy co myślicie o tym filmie jakie są wasze opinie bo w mojej opinii prześwietny :D

0

@MesQueUnClub_87 a masz jakies filmy o seryjnych morercach którzy mają styl jakies?

2

@sebo939 na dwie nogi lądowanie noty po 15

0

Kto tak miał wczoraj przy zwycięstwie Barcy? :D Przyznac się :D
Świat wg Kiepskich- Katiusza


0

@Mr8lack i jak oceniasz te kryminały?

0

1

@Mr8lack oglądałem kolekcjonera genialny film

1

Zamierzam oglądnąć Milczenie Owiec trzymajcie kciuki żebym był zadowolony z filmu uwielbiam temat seryjjnych morderców z klasą :]

0

Czy znacie jakies filmy lub seriale o tematyce podobnej do Dextera? Uwielbiam ten Klimat gdy sejyjny morderca potrafi miec gust i wyrafinowanie? Znacie coś o tej tematyce? Oglądałem Mr Brooksa i też świetny film mega mi sie podobał? Drugie pytanie oglądaliście Lśnienie? Czy warto oglądać?

1

@IronSanHybrid Mozzarella ^^

0

jakiego piłkarza wam przypomina najbardziej Franek ? Czy to coś w stylu Rakiety czy jednak coś innego bo ani to Iniesta ani Xavi, więc kto? :D Jestem ciekaw kogo wam najbardziej przypomina stylem i sposobem poruszania sie? :D

0

@Dani13 Roberto tez jest potrzebny jak tlen tej druzynie. Rola zadaniowca tez bardzo wazna jest i taki piłkarz to skarb :)

0

@catalanian09 poziom Roberto to juz bardzo wysoko taki zadaniowiec w drużynie to też skarb

0

@Tomek54321 jasne widac ze sie powoli rozumieją dla mnie Gryzak> Cou. Gryzaka chociaz bronią statystyki ii swietna gra w obronie ale tez zauwazam to ze widać spory progres jesli chodzi o rozumienie sie z zespołem.

1

@Coutinho007 grubo :P

0

@Majkel34 szanuje wypij tez za to zeby wygrali lige moze akurat sie spełni :D!!!

1

@Coutinho007 on zagrał w ogóle jakiś mecz?

4

@Worny hahahaha dobre :D

4

@Majkel34 pij ile wlezie bo warto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?