LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 ale zobacz sobie jak fajnie mozna nakrecic film :)
5
Są tu fani filmu ROCKY? uwielbiam go mimo ze ma juz tyle lat klasyk. Sam nw która walka lepsza i muzyka
Co sądzicie?
Oglądał ktoś z was?
@LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
2
Stępień był genialny :D Coś dla fanów 13 posterunku :P
0
@lucas/catalan e tma ne znasz sie na zabawie troche szkoda
0
@lucas/catalan ciekawe miejsce co ci szkodzi :P
0
@lucas/catalan zobacz dowiesz sie gdzie mozna broń trzymać :D
0
@MesQueUnClub_87 ile wg cb od waży?
1
Wiedzieliście że tam można przechowywać broń? :O I patrzcie na typka przy strzałe 0 odrzutu...
Co sądzicie o tym?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
0
@Coutinho007 oni są ostrzejsi od Metalicy zgadzasz sie? Jeśli chodzi o agresje muzyczną :D
1
@Coutinho007 to tez dobre ich :D ogień!!!
1
@Coutinho007 tez jest moc
1
@Coutinho007 od razu z Ramstainem mi sie kojarzy XD
2
Co sądzicie o tym kawałku wg mnie naprawde fajnie dziewczyny dały radę :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
0
@Coutinho007 ja bym dał szanse Neto :P
0
@Encore jak myslisz kto w pełni zdrowia byłby szybszy Mapet czy Dembele? Tu juz pojedynek biegowy byłby ciekawy:D Mówie o pełni zdrowia Dembusia a nie jakies powroty do zdrowia XD
5
@Kamilos84 gdyby go zrobić na blondyna to normalnie Thor z Avengersów :D
3
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o subiektywną ocenę od 1-6 :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na panie z różnych stylów :D Tym którzy zawsze oceniają subiektywnie i nie boją się wybierać dzęki wielkie :D
https://zapodaj.net/c3e6fd04a7e94.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10042772#comment-10042772
Mój wybór to pani z nmerem 1 bo uwielbiam azjatki a ta słodko wygląda potem 3 bo sexowna potem 2,4,6,5.
PS Jak ktoś chce byc odznaczany to niech napisze komentarz bo jest wolne miejsce :D
0
@Tomek54321 zobacz całe genialne jest :D
2
Koleś powinien dostać Oscara za genialne granie czuba :D
@Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Tomek54321
0
@Coutinho007 az sie boje co z Fatim będzie po takiej pauzie.... jak u Roberto taki zjazd...
1
Co sądzicie o takich sędzach na finał LM?
Najważniejszych mecz Champions League poprowadzi Mateu Lahoz ze swoimi asystentami, a czwartym arbitrem będzie Carlos del Cerro Grande
System VAR w finale obsługiwać będzie dobrze znany Królewskim Alejandro José Hernández Hernández, a jego asystentami będą Juan Martínez Munuera , Íñigo Prieto López de Cerain oraz Polak Paweł Gil.
Jak dla mnie mocno Combo sędziów :D
1
@norbi77 ja tam lubię dosyć tego piłkarza i bardziej mnie zastanawia skąd ten zjazd u niego niż mam go bez sensu cisnąć :D Piłkarzem nigdy nie był wybitnym ale potrafił grać naprawdę dobre mecze z Realem czy PSg a to nie świadczy że jest cienki bo skoro potrafił z tymi ruzynami wchodzić na bardzo wysoki poziom to o czymś świadczy. Większość meczy grywał tez przesiętnie ale ten facet grywał na różnych pozycjach i był wszędzie rzucany. Jego wszechstronność jest także wazna. Ja doceniam jego pracę i mnie martwi jego zjazd i nie zamierzam go wyzywać bo mu nie idzie. Messi tez był wywalany z klubu bo na początku nie strzelał. Ludziom nigdy nie dogodzisz :D
0
@RonaldoR9 u mnie chyba ogółem to Alba jest lepszy od Marcelo. Dlatego że jest bardziej kompletnym LO w w formie tez geniusz na swojej pozycji. Marcelo gdyby był brany do teamu najlepszych w historii to u niego wahadło lub wyżej tak by musiał być ustawioany bo na LO jest niewydolny. Ciągłe dziury w obronie prosto ogrywany jednak w ataku absolutny top. W ataku owszem moze byc brany pod uwage jako jeden z najlepszych w historii moze i najlepszy ale dla mnie Alba w prime jest świetny w ataku i swietny w obronie a u Marcelo w obronie juz jest słabo. Tak czy siak był genialnym piłkarzem
1
Coś musiało mieć wpływ u niego na taki zjazd pytanie tylko co? Nie jest to możliwe zeby nawet solidny czy średni zawodnik nagle stał się słaby. Pytanie czy to urazy wpłynęły czy moze korona?
@Coutinho007 @Barca_Big_Moment jak myślicie czemu taki zjazd zaliczył? Zawsze grywał solidnie lub dobrze az mnie to zastanawia...
1
@PanZagadka taka 7/10 nie jest zła ale widziałem lepsze. Ciekawe czy bez makijazu tez taka rakieta czy tylko pozory...
0
@Tomek54321 hehe u mnie azjatki zawsze troszke wyzej niz inne karnacje :P
1
@lucas/catalan Nia Nacci & Ana Foxx u mnie wygrywa w Duo gdyby obok vicki była inna fajna azjatka to by to duo wygrała nie jestem fanem urody Osy...
0
@kamiVeB widzisz połowe ludzi tu zawsze pisze ze im sie podobają wszystkie albo wybierają ze dwie z sześciu kandydatek. Ja zawsze oceniam wszystkie zdjęcia. Każda z tych pań jest piękna i by miała ode mnie 8-10 na pewno ale u mnie są detale takie jak bycie za bardzo pewną swojej urody i tym u mnie przegrała :D Widzisz w tych głosowaniach tylko nieliczni podają kolejność pań i dlatego jest ciężko może gdyby miała inne zdjęcie to bym wybrał inną ale nie znam jej danych a trafiłem na to zdjęcie i wybrałem ja do zestawienia :D Ja oceniam różne rzeczy nie tylko piersi czy tyłek. U mnie liczy sie na zdjęciu jakie zachowanie przyjmuję, postawa i co wyraża to u mnie jest wysoko cenione jak piękno jest zbliżone każdej z kandydatek :D Przynajmniej ja tak robię. Przykładowo zobacz na samej górze trzech uzytkowników wybrało tylko najlepsza z tych pań i nie ocenili od najpiękniejszej do najmniej pieknej. Dlatego zawsze proszę o ocenianie numerami bo to daje prawdziwą trudność a nie wybór jednej z wielu bo to jest łatwiejsze :D A wybrałem 4 jak chcesz wiedziec to ci powiem dlaczego. U mnie dziewczyna która mniej jest umalowana a wygląda ładnie juz ma punkt wiecej zawsze a ona jest dosyć naturalna. Oprócz tego jest wesoła na zdjęciu pokazuje szczerość. Dziewczyna przy której bym sie nie nudził i tu nie chodzi tylko o łóżko ale normalnie wygląda na taką z którą bym sie nie nudził. Zdjęcie sporo pokazuje i ja oceniam różne rzeczy a nie tylko tyłek i piersi :D
3
Znacie to? Swietne jest to xd :D
@Coutinho007 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 hahaha
1
@Lionel_Messi10 oj tak 4 jest świetna taka naturalna :D