LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment e tam juz mogłeś obejrzec...
0
@Barca_Big_Moment dzieki ziomuś fajnie sie to czyta :P
0
macie do wyboru wybrać 1 zawodnika do druzyny marzeń Neymar vs Henry kogo biereta? Mozecie oceniac pod względem prime lub sympatii :D
0
@lucas/catalan jak ci sie to podoba? :D
0
@Majkel34 nie a co? :D
0
@snake99 to chyba ostatnie kolejki inne oglądaliśmy
1
@snake99 Busi nasz najlepszy pomocnik jedyny potrafi podać coś do przodu reszta tylko do boku i do tyłu. Owszem jest wolny ale podania ma genialne
2
@Gomess charyzmą chielini by zjadł te nasze panny na obronie
2
@PatrykBarca hahaha dobre :D
4
@Pilka_jest_okragla juz widze jak Dembele ogarnia
0
@Gaucho A Ernesto? :P Ładnie przysypiał przeciez :P
0
@KapitanKnykiec tam sie wszystko dzieje a potem dziwimy sie ze w europie sie z nas smieją :D
4
@Fenelon może niech wsadzi do zimnego lodu to sie ogarnie
0
a może by tak wziąć Asensio od Realu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MesQueUnClub_87 nie mówię o gwałcie jakimś na spiocha ale co bys zrobił gdyby się do cb przytulił? :D
0
@kubix05 szanuję nie powiem :)
0
@LS haha jakoś mi sie na głownej pojawiło słuchałem bon joviego a potenm to mi wyskoczyło nw czemu nawet serio XD Co o tym sądzisz? :D
1
jaką macie opinie na temat tej piosenki i teledysku? :D XD
Głosowo gościu daje rade ale teledysk mi średnio odpowiada a moze ja teledysku nie rozumiem :D
Napiszcie co o tym sądzicie jak wam sie piosenka i teledysk podoba :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Rewolucja123
0
@LS a co bys w zrobił gdy ciebe nie boli dupa ale kumpel przytulony do ciebie? :D No bo wiesz jak sie spi to sie nie kontroluje ruchów... jestem ciekaw co bys zrobił... czy go obudził i zrypał czy moze byś był pasywny i nic bys nie robił ? :D
0
@4drian0 ale wiesz człowiek jak śpi nie kontroluje ruchów :D Co jakby kumpel cie przytulił? haha
0
@Rewolucja123 haha dobre
1
Co robicie w sytuacji gdy budzicie się w łóżku z jednej strony najlepszy kumpel a z drugiej strony wymarzona kobieta....(bez zboczonych myśli z kumplem tylko proszę). Sytuacja dziwna, ale jestem ciekaw jak teoretycznie byście do tego podeszli bo ja pierw bym się zastanowił co robiłem poprzedniego wieczoru... XD Powiedzielibyście coś kumplowi albo tej kobiecie? haha :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
2
@Jasieex cwiartka tylko
0
@akwasny ah szkoda gadać widziałem w nim taką skałę w obronie, ale jak sie nie dba o własne zdrowie i nie idzie na operacje a leczy u szamana to efekty są potem....a szkoda bo go lubię...
0
Bardzo dobra wiadomość. ;) Teraz tylko pytanie co zrobią z Umtitim. Jak go sie nie uda sprzedac to niech go wypożyczą i najwyzej pół pensji niech opłacają. Facet jest totalnym wrakiem niestety. Tu potrzebni są zdrowi obrońcy o odpowiedniej jakości piłkarskiej.
0
@Barca_Big_Moment dzięki ziomuś fajnie się to czyta pozdrawiam :)
0
@Barca_Big_Moment dobrą robote wykonujesz dzięki za info :D
1
@IronSanHybrid ale jaka łatwizna ^^
1
@Barca_Big_Moment kawał dobrej roboty ziomek odwalasz :) dzieki
1
@poskus Cou to psychicznie nigdy juz sie nie sprawdzi. Spalony jest. To piłkarz jednaego zespołu