LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami
Przy wyborze podajcie powód :D . Oceniajcie pod względem wyglądu te panie. Gorąco zachęcam i pozdrawiam wszystkich oceniających subiektywnie.
https://zapodaj.net/47a46d57a11c1.png.html
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Dla nie wiedzących i nie znających niektórych pań:
od lewej góra: Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato
od lewej dół: Cristina Aguilera, Adele. Cher
Zdjęcia wszystkich pań są z młodości :)
Moja kolejność jest taka: wygrywa Selena potem Cristina, Miley, Demi, Adele, Cher.
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10086137#comment-10086137
0
@MesQueUnClub_87 i jak oceniasz je dobre te filmy czy raczej srednie
0
@MesQueUnClub_87 oglądałes je?
2
@MesQueUnClub_87 @LeoMessiah swoją drogą były jakieś filmy o Egipcie czy faraonach? Zadnego nie widziałem jedynie co pamiętam do bajke z dzieciństwa Papirus ale zadnego filmu nie znam moze wy znacie? Zawsze chciałem obejrzeć film nie dokument. Coś jak o Grecji było "300" z Leonidasem. Znacie jakiś film o faraonach i Egipcie dobry czy nie ma?
3
@DaPidejpi Grecja :D Uwielbiam Sparte a film z tych czasów jest rewelacyjny :D Grecja daje wyjątkowego klimatu w filmie "300" Leonidas klasa sama w sobie :D
1
@Lionel_Messi10 a jak walka jason vs freddie bo wg mnie kozacka
1
zawsze mnie te filmiki bawią gościu robi mega robotę co o nich sądzicie? :D haha
Co sądzicie o nich bo mnie mega bawią :D Koleś ten co robi zna sie na rzeczy :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
1
@Lionel_Messi10 Halloween to mój ulubiony horror ale piątek 13 czy koszmar z ulicy wiązów też świetne. Polecam szczególnie freddy vs jason starcie :D
1
@Lionel_Messi10 jak tam filmy coś działasz? :D
0
Co by było gdyby Mou był trenerem Barcy? :D Wiem ze teraz trenuje kogos innego ale myślicie że by była rewolucja z nim? Ciekaw tego jestem co wy sądzicie o tym? :D
0
jedziemy panowie i panie :D Z piwkiem w ręku i konkretną muzyką :D
nie powiem wciąga ta muza zdrówko wasze :D
1
@Kidd wszystkie oglądałeś? :D
3
Znalazłem najbardziej chore piosenki lub melodie powiedzcie co o nich sądzicie i oceńcie je :D To są utwory dla ludzi o mocnej psychice tylko nieliczni podołają :D
Jak ktoś może niech powie mi o co chodzi w tych utworach :D
Zapraszam znawców muzyki do oceniania :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@Esteban_ hahahaha dobre :P
0
Co byście zrobili gdyby szef was robił na kasę ? :D Pytanie czysto teoretyczne Powiedzmy ma wygląd typowego Janusza :D
0
@wyjasniecie ale w moim odczuciu przeginają juz teraz jest rozbicie w Polsce na eleven i canal +. Za niedługo rozdzielą to na więcej stacji jak tak dalej pójdzie i abonament 500 zł bedzie kosztować. W moim odczuciu parlamennt europejski dąży tylko do tego zeby mecze były dla wybrańców i najbogatszych a to juz nie jest za fajne...
0
@PatrychoO @wyjasniecie @KapiFCB @takisobiektos parlament europejski to kombinuje
0
@Barca1992 Parlament Europejski uchwalił rezolucję wzywającą Komisję Europejską do zatwierdzenia zmiany prawa w sprawie nielegalnych transmisji z wydarzeń sportowych. Jeśli zostanie ona przyjęta, takie streamy będą znikać nawet do 30 minut od zgłoszenia tak zwanego zaufanego sygnatariusza.
0
Nielegalne streamy z meczów będą usuwane w ciągu 30 minut
Słyszeliście o tym? Ma być to ponoc robione
0
@daniel32778 tylko pozazdroscic :)
2
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami
Przy wyborze podajcie powód :D . Oceniajcie pod względem wyglądu te panie. Gorąco zachęcam i pozdrawiam wszystkich oceniających subiektywnie.
https://zapodaj.net/80f1692c20a8e.png.html
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Dla nie wiedzących i nie znających niektórych pań:
od lewej góra: Taylor Swift, Katy Perry, Lana Del Rey
od lewej dół: Ariana Grande, Mariah Carey. Nicki Minaj
Moja kolejność jest taka: wygrywa Arian Grande dzisiejszego wieczoru potem Taylor Swift, Katy Perry, Mariah Carey, Lana Del REy, Nicki Minaj.
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10076772#comment-10076772
1
z pocałowaniem ręki niech go biorą :D
2
@kubix05 w tej grze jest przecież tyle stresu :D
1
Top 10 Legendary Defenders In Football
Zgadzacie sie z tym filmikiem?
Ja powiem tak dla mnie jednym z najlepszych ŚO w historii zawsze będzie Puyol i może obok Maldiniego spokojnie siedzieć a już powiem dlaczego. Ten facet miał taką charyzmę, wolę walki, ambicję, serce czyli coś czego nie mają współcześni obrońcy i nigdy nie będą mieli. Oprócz tego że był świetnym obrońcom bo był ; również był szybki widziałem kiedyś filmik jak zasuwał jak perszing. Nawet Maldini nie miał takiej charyzmy jak Puyol. Ja zawsze oceniam Puyola jako szefa defensywy gdzie każdy się go słuchał bo inaczej opierdziel. Jako jedyny potrafił wstrząsnąć szatnią. Dla mnie wzór jako kapitan jak i również piłkarz. Teraz tez widać że gdy Puyol był Barca zpełnie inaczej grała niż współczesna obrona. Swoją drogą Puyol to chyba najlepszy w historii kapitan i tego mu nikt nie odbierze a wy co o tym sądzicie? :D @Coutinho007 @Encore @LS @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Colon @kubix05 @lucas/catalan @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87
0
Co sądzicie o byłym już piłkarzu Andrea Pirlo? Czy ten gracz był tak poziomie w prime Iniesty, Xaviego lub Busiego w swoim prime? Wiadomo że ma troche inną charakterystykę ale chodzi o czyste umiejętności. Czy w prime zbliżył się do tych panów? :D
@Coutinho007 @Encore @LS @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Colon @kubix05 @lucas/catalan @Barca_Big_Moment @MesQueUnClub_87
1
@Lionel_Messi10 spoko jeszcze przypomniałem sobie o klaunie "To" z 2017 jak nie ogladałeś to jest tez genialny :D Niedawno wyszła dwójka :D
2
@Lionel_Messi10 dla mnie topka Harrorów ztarych to właśnie Halloween, Piątek 13-go, Koszmar z ulicy wiązów, Droga bez powrtu.
Co prawda nie horror ale klimat mega ma Contratiempo(2016) miałem ciągle dreszcze na plecach przez ten hiszpański film który jest genialny. Z lepszych filmów moge ci polecić Countdown 2019 bardzo dobry film. Dobre kino doświadczysz tez w takich filmach jak:
Blok 99- 2017,Cybernatural (Koniec przyjaźni), Czas wymierania 2015 , Dead Rising: Strażnicy (2015), Diabeł: Inkarnacja (2018), Don't hang up 2016, Dom woskowych ciał(2005)-bardzo dobry, Dziedzictwo Hereditary, Escape Room 2019, Hotel śmierci 2006, Ja robot 2004, Jeździec bez głowy 1999- bardzo dobry, Koniec naszych dni (2016), Lato 84(2018), Leatherface 2017, Lęk wysokości 2009, Most do Terabithi 2013( to nie horror ale tez kozak film o przyjaźni), Następny będziesz ty, Naznaczony( jest parę części), Niepokój(2007), No escape 2015, Oczy zła 2014, Okrutne anioły(2012), OPERACJA OVERLORD 2018, Ostatni Samuraj 2003( nie horror ale kozak film), Polaroid 2019, Polowanie 2012, Pozwól mi wejść , Projekt Lazarus 2015, Rytuał 2017, Śmierć nadejdzie dziś, Świat w ogniu 2019, Stay alive, Turistas 2006, Upiorne opowieści po zmroku 2019, Uważaj kochanie(2016), Wish Upon 2017, World War Z 2013, Wyspa tajemnic 2010, Wzgórza mają oczy II 2007, Zabawa w pochowanego 2019, Zaginiona 2012, Zombie express(2014).
Podałem Ci wszystkie moje filmy które pamiętałem i oceniałem od 8-10 / 10. Większość to są horror a nietóre z klimatem ale to są jedne z lepszych jak coś z tej listy zobaczysz to pochwal się :D Dla mnie Contratiempo to jeden z najlepszych filmów w historii kinematografii i to ci polecam oglądać mega klimat. Gorąco pozdrawiam :D
0
Co byście zrobili gdyby był wielki powrót Ernesto Valverde na ławkę Barcy? :D
0
@LS takie piosenki do % najlepsze tu nie ma o czym gadać :D A która ci sie bardziej podoba? :D
0
@amanter albo Leo odchodzi