1

@AxelF to mnie zaskoczyłeś zawsze duzo strzelał moze jednak tak duzo goli nie zdobył...

0

@Coutinho007 @bartulek98 heh jeszcze troche to Messi będzie musiał grać i w ataku i w pomocy... a nie czekaj.... Czyli wychodzi na to ze Messi ma sam sobie podać i strzelić a jest to niewykonalne bo jak XD Smutne to strasznie jest... A każdy wyśmiewał Busiego. Owszem motoryka u niego siadła ale widać ze grał z Xavim i Iniestą i nadal jest bardzo dobry. Owszem z lepszymi rywalami nie daje rady motorycznie ale inteligencje i kreację ma wrodzoną. Powinno sie pracował żeby maskować wady Busiego bo w przodzie potrafi zrobić różnice a taki Pedri czy de Jong nigdy raczej nie osiągną tego poziomu, ale mogę się mylić i chciałbym wypluć te słowa a wy co uważacie?

0

@Coutinho007 ty a co sądzisz o grze typu 2 defensywnych z tyłu którzy łatają dziury Messiego a ten odpowiedzialny byłby tylko za kreacje? W mojej opinii pomoc Gini/ Franek, Busi a przed nimi Leo wygląda ciekawie. No a atak by był powiedzmy Depay Aguero Bombel. Co sądzisz o takim czymś w buty Xaviego czy Iniesty Leo wejdzie bez problemu tylko czy atak będzie udolny ja bym coś takiego pokombinował. Napisz co sądzisz o grze na 2 defensywnych z Leo którzy by łatali dziury :D

0

@bartulek98 do boku czy do tyłu to i mnie i ciebie mogą dać na boisko nie? :D No ale taka prawda sam powiedz Xd Co w tym trudnego w grze do boku czy do tyłu? :D

1

@masq Rakieta to przede wszystkim potrafił uderzyć fajnie za 16 stką mocno to był jego dodatkowy plus sporo pięknych goli z daleka strzelił. Obecni pomocnicy boją się z daleka strzelać nie uważasz? :D Mi się czasem zdaje że mają jakąś awersję do strzelania z daleka :D

0

lubicie ten kawałek? :D


3

@Sulimo i powiedz jeszcze ze fritki przyniosła do tego zestawu :P

3

2

@MesQueUnClub_87 @Coutinho007 Całkiem niezły z ich zespół to tez znam :D


3

@TylkoBarca7273 Busi ma mega charyzme da rade!!! Rywale juz srają pod siebie ze strachu :D

6

2

co sądzicie o pompowaniu balona na trenerach czy piłkarzach czy to w waszym odczucie to dobra motywacja czy jednak pali psychicznie? W moim odczuciu to drugie... Chętnie wysłucham co o tym sądzicie. Pytanie jest dobre bo daje do myślenia czym jest stres i jak dana osoba ma sobie poradzić. Pytanie tylko czy da rade? Zapraszam do poważnej dyskusji....
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@maniak33333 te teksty miał genialne co nie? :D

0

@LS najbardziej mi sie podobały te jego teksty i jechanie po swoich ludziach :D

0

Jestem po 8 sezonach doktora Hausa i wystawiłbym takie 8/10 całkiem przyjemnie sie to oglądało. Ogółem pierwsze 5 sezonów to był sztos ale od 6-8 widziałem spadek jakości.8 sezon juz był ciągniety na siłe miałem wrażenie. Jak wam się podoba motyw lekarza jako szalonego naukowca? :D Ogółem polecam każdemu ten serial jest świetny. Co sądzicie o końcówce bo w moim odczuciu pokazuje czym jest prawdziwa przyjaźń (bez spoilerów :D). Ogółem serial świetny co sądzicie o nim sami? :D

1

@MesQueUnClub_87 a film mi sie ogółem podobał. Zresztą mnie dziwią te oceny na filmwebie sporo filmów ogladałem tam i bym spokojnie dał np ocene 6-7/ 10 a są niekiedy 5 nw czym sie kierują ci co oceniają... Tak samo działa to u aktorów wielu podobała sie gra stalone w Rockym czy Rambo a dostał złotą maline za najgorsze aktorstwo. Nigdy tego nie ogarnę chyba...

1

Pytanie do fanów horrorów :D
Co sądzicie o serii filmu " Topór z 2006 roku. W mojej opinii ciekawy mega. Oczywiście u mnie nie ma podjazdu do takiego Halloween, Piątku 13-go czy Koszmaru ulicy Wiązów ale mi się tez mega podoba co sądzicie o nim? :D Uwielbiam motyw psychopaty w filmie :D
Tu macie zwiastun
https://www.filmweb.pl/film/Top%C3%B3r-2006-205984
Oglądał z was ktoś?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

2

Coś dla fanów gier gorąco polecam


Co sądzicie
@Tomek54321 @Lionel_Messi10 @Barca_Big_Moment

0

@Barca_Big_Moment fajnie wyjaśnione ziomek dzieki :P

0

@Barca_Big_Moment zgadzam się :D mnie najbardziej dziwi czemu przestał stawiać na Puiga i Trincao. Mieli okres w którym naprawdę grali nieźle a przestał na nich stawiać. Dziwne. A co sądzisz o Pjaniciu wiem ze jest fatalny ale ustawiałbyś go wyżej czy za Busiego jedynie? Trudny zawodnik do oceny. Busi ma wszystko prawie od niego lepsze może jedynie gorzej z motoryką jedynie. Co sądzisz o tym?

1

@Lionel_Messi10 hahaha :D mniejsza o to ostatnio pisałeś ze robisz comebacka do Halloween ja tak samo dzis robie sobie maraton na parę dni owielbiam mój ulubiony horror. Uwielbiam ten klimat psychicznego mordercy ah :D

0

@Rudi35 nie bo by ban był na YT a tak nie ma ^^

4

@DanielOOL skandal ! jak do tego doszło nie wiem... xd

1

@Davvd jak oni nie mają trofeum to juz mam poprawiony dzień a mistrza moze mieć nawet Ossasuna Pampeluna :P

0

@Lionel_Messi10 jak ci sie widzi ziome ona? :P Głosowa i ogółem? :P

1

@Azi stosował się do słów opisujących Kazimierza III Wielkiego tylko źle zinterpretował...

0

@kuz bez przesady nie kazdy jest simpem XD

2

@Commando z dopiskiem tęsknię

3

Dzisiaj mnie wzięło coś na karaoke co sądzicie o wokalu tej dziewczyny? :D Ja lubie azjatki juz samo w sobie :D


Jestem ciekaw waszych opinii
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

Cos dla fanów 13 posterunku :D
Czy Czarek jest gejem? :D


Jak zawsze bawi ta scena :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?