0

@Lucassito ciekawe skąd dudki wezmą na nie :D jak nikt szrotu piłkarskiego od nas nie weżmie :D

1

@LS jedynie co mi brakuje u frankiego to podan takich jak czasem Busi wyśle. Tego mi u niego brakuję. Jest dobrym zawodnikiem, ale Busi mimo że wolne to te podania jak pośle są genialne . Czasem wchodzi na swój top poziom niestety szkoda że tak rzadko

1

Frankiego byście ustawiali na pivocie czy jednak wyzej? Zastanawiam się gdzie go najlepiej "wykorzystać" na boisku...
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@Lisek pewnie ze tak zgadzam się z tobą w Barcy to mi najbardziej brakuje dobrej obrony potem prawdziwego skrzydłowego a potem kogoś do kreacji a nie pomocnika typu box to box :D

0

0

@Tomek54321 co nie zmienia faktu ze Bombel to tez niewypał i nic praktycznie nie dał i nie daje...

0

@Tomek54321 tylko z tą kasą bym ostroznie gadał transfery Dembele, Cou i Gryzaka sporo kosztowały a nie dały praktycznie nic. Gryzak coś strzelił ale w kazdym meczu niewidoczny lub przeciętnie gra...

0

@Ojciec5tkidzieci u mnie Kante facet od czarnej roboty mega wybiegany ze świetnym czytaniem gry :)

0

Czysto teoretycznie czy Guardiola by ogarnął ten burdel w rok w Barcy? Wiem ze nie przyjdzie, ale jak myślicie? :D
Zapraszam do dyskusji
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

1

@pele1282 tak sie pozbywa konkurencji :D

2

@Derean kante w przechwycie nie ma sobie równych świetnie czyta gre i jest mega wybiegany

0

@FC1899Barca no nw czy Barca by grała lepiej z tak młodą linią pomocy nie da sie burdlu w rok ogarnąć raczej...

0

@Barca_Big_Moment dzięki ziomuś :P

5

Obstawiam że Messi tez publicznie inaczej sie wypowiada, a inaczej w szatni. Owszem to introwertyk, ale w gronie kolegów tez sie będzie inaczej zachowywał niż przy obcych ludziach czy dziennikarzach. Doświadczeniepiłkarskie, wiek , rodzina przeszedł sporo zmian, więc wątpie ze jest osobą, która boi sie własnego cienia. Zresztą nie raz było wiadać jak z sędzią sie nie zgadza o coś, więc sie nie boi gadać widać, tylko go stresują obcy ludzie wg mnie. :) Szatnia to ludzie których zna i żyje praktycznie na co dzień to zupełnie inna grupa niż dziennikarz, któremu udziela wywiadu raz na pół roku. Tez mam tak jak gościa nie znam to nw o czym z nim gadać, ale potem jak sie już kogoś pozna to łatwiej jest rozmawiać o czymś więc go rozumiem. Dla mnie on powinien być osobą, która na spokojnie wszystko rozwaza i przekazuje wszystkim, a Pikej powinien krzyczeć na kolegów z drużyny i Leo troche pomóc. Zresztą nie wiadomo jak w szatni to wygląda może Leo mówi wszystko kolegom, a co jak nic sobie z jego gadania nie robią? Po to jest vicekapitan zeby mu trochę pomóc. Oni od dzieciaka sie znają no bez jaj ze Pique nie potrafi krzyknąć... :D

1

Dalibyścię wąchacza z Niemiec na trenera Barcy jak widzi wam sie jego styl w Barcy? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@snake99 masz Pedriego jeszcze

0

@Phoenixx był vidal co gryzł glebe i nic to nie dało...

0

@Lionel_Messi10 chodzi czy cos za kase bedzie :P

0

@itmustbejoke amigosi :]

2

Jak sądzicie czy będzie jakiś głośniejszy transfer czy tylko wszystko za darmo? :D Wiem ze nie ma kasy, ale powiedzmy ze sprzedadzą paru zawodników to jakies pieniążki wpadną pytanie czy pójdzie ta kasa na spłatę zadłużeń czy wzmocnienia? Co sądzicie o tym?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
Zapraszam do dyskusji :)

0

@kamilo0066 trzeba będzie pooglądać :P

1

@Barca_Big_Moment dzieki ziomek za info

2

Henry vs Neymar
do drużyny marzeń kogo biereta? :D

1

a ja gościowi sie nie dziwie dostał kasę, życiową szanse to czemu miałby odejść? Nie chce i tyle proste sytuacja podobna do tej ala Umtiti. Tu osobą odpowiedzialną jest tylko i wyłącznie Bartek

0

co sie dzieje z Bartkiem nadal siedzi na dołku ? :D

0

@daniel32778 Hiro debilny jest druga część :P


3

1

@Coutinho007 ale panienek nie ma :(

1

@Coutinho007 hahaha
ale panny fajne :)

2

Pioseneczka na wieczór :D


@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
trzeba poznawać różne kultury :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?