LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KimBassinger1 no dokładnie
0
@CzarnyKapelusz co nie zmienia faktu ze ktoś z przedstawicieli LGBT powinien pewne kwestie wyjaśnic żeby nie było potem sytuacji ze ktoś w obronie własnej zastosuje akt przemocy i wyjdzie ze homofob...
0
@LS no tylko ze tu wchodzi kwestia tolerancji i braku wyjasnienia pewnych kwestii z nimi związanych. Słyszałeś kiedyś żeby przedstawicie LGBT się kiedyś wypowiedział o tego typu sytuacji ja nigdy nie słyszałem. I problem nie był wymyślony tylko to autentyczna historia.
0
@Chwytak wiesz co mnie zastanawia to to czemu samo LGBT się nie wypowie w tej kwestii jakoś to mnie dziwi
9
Ostatnio sporo czytam tutaj na la rambli o LGBT. Opowiem wam pewną sytuację. Ostatnio mój kolega mi ją opowiedział. Był na wycieczce z grupką znajomych w górach po czym zrobili sobie ognisko i bawili. W pewnej chwili do kolegi podszedł mężczyzna, który był homo i zaczął się do niego przystawiać pierw za ręcę go brał potem za biodra i tak w kółko. Po tej chwili znajomy znów mu powiedział że nie interesują go mężczyźni a tamten znowu swoje. Dobrze że byli ludzie to mu pomogli i tego gościa odciągnęli od niego bo nie wiadomo czy by mu coś nie zrobił gdyby byli sami. Owszem nie wrzucam wszystkich osób do jednego wora, ale co zrobić w takiej sytuacji, gdy komuś mówicie że nie interesują cię mężczyźni a on dalej cie maca? Co robić gdy samo mówienie nic nie daje a tamta osoba jest bardziej nachalna. Czy przemoc to jedyne rozwiązanie w takiej sytuacji? Tylko tu znowu pojawia sie pytanie- jak gościowi przywali się to jestes osobą nietolerancyjną mimo że mu pierw wszystko tłumaczyłeś? Nikt ze strony LGBT nie powie co taki gościu ma zrobić gdy ktoś go tak dręczy. Ma uciekać? Tamten go może dogonić... Gdy ktoś jest 2 razy większy od ciebie. Sporo osób mówi o braku tolerancji a tak naprawe nie ma poruszanych takich kwestii jak bezpieczeństwo drugiego człowieka. Nie każdy człowiek homo tak sie zachowuje z góry uprzedzam ale nikt o takich kwestiach nie mówi a wystarczy ze ktoś zostanie na chwilę z kimś takim jak w omawianej historii i nie wiadomo co robić. Uderzysz takiego człowieka to zaraz homofob, ale czemu nikt nie będzie mówił o bezpieczeństwie tego słabszego fizycznie drugiego człowieka. W mojej opinii to jest chore żeby bezpieczeństwo drugiego człowieka było mniej ważne niż orientacja....Do czego ten świat zmierza.... I nie piszę tego żeby kogoś urazić bo na tym mi nie zależy tylko o wyjaśnienie sytuacji gdy ktoś odpycha uczucia drugiego człowieka a ta druga osoba sobie z tego nic nie robi i jest natarczywa dalej. To są prawdziwe problemy, a wy co o tym sądzicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
1
@Coutinho007 ta nuta daje +10 do klimatu haha :D
1
@Cariones podoba mi sie komentarz typka pod tym ^^
"I need a 20 hrs version, im getting tired playing up it again every 10 hrs" haha
1
@Coutinho007 ale wkręca ta nuta co nie? :D
0
@Barca_Big_Moment a jak przekaz podoba ci sie? :D
3
Coś dla fanów rapu :D Co o tym sądzicie? :D
Zapraszam do oceniania i komentowania :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@LeoMessiah @kuz w drużynie marzeń z legendarnym Douglasem może tylko tam być. Tam tylko wybrańcy i najlepsi idą :)
0
@Pawelec7 ale ten filmik dobry jest :D
4
Macie tak jak wypijecie za duzo? :D
PO JEDNYM vs PO DWUNASTYM
haha dobre to jest
Zapraszam do komentowania co o tym sądzicie? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@Abominacja my to sie cieszmy ze Messi od lat daje nam mozliwość gry w LM i sam ciągnie całą drużynę. Bez niego by była Liga Europy. Wystarczy popatrzec jak Messiego nie było parę meczy to ta drużyna to dno muł i wodorosty nikt tam nic sam nie zdziała. Messi chociaz nam daje możliwość gry w LM i to jest bardzo duzo. A że koledzy nic nie potrafią jak Messi ma gorsze dni to juz inna bajka.
4
@Abominacja niby tak ale w LM Money i tak nie osiągnął nic...
7
@Grubson06 jak leci na hajs Gini to niech spada do złotej klatki Moneya i niech razem tam sobie siedzą :D
7
Nie no gość jest niesamowity :D
"Mój stary to fanatyk Chłopaków z baraków"
hahaha mege mam z tego bekę :D
Co o tym sądzicie? haha
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
1
Legenda Barcelony samych sukcesów Martin :]
Sam przyznaj że na ten status zasłużył @Coutinho007
1
@Messibestplayerintheworld na wypożyczenie spoko na transfer jednak troche szkoda
0
@Deeespacito no bo to zawodnik jednego klubu tez tak myśle... on na Anglie idealnie pasuje natomiast w Barcy mu brakuje psychiki
1
@Messibestplayerintheworld niech idzie facet nie ma az takiego potencjału by być topem niech idzi chłopak grac zamiast na ławie u nas siedziec...
0
@Pilka_jest_okragla a ci panowie nie mieli kiedyś spiny na boisku? :D
0
@HarveySpecter no właśnie nie? JAk facet się oświadcza kobiecie to tez po co klęczy XD
1
@Quavosk ja bym tu dał zdjęcie z la rambli pewnego użytkownika o nazwie pewncyh chipsów :D
0
@Barca_Big_Moment dzieki ziomuś
0
@MJW tylko obcy człowiek nie da zaufania tego jakie mu dadzą "znajome twarze"
1
a tam ludzie gadacie o nepotyzmie, a co jak ona jest bardzo dobra w tym co robi? Jeżeli Laporta szuka ludzi sprawdzonych i zaufanych i ma na to plan to czemu nie? Czyli co powiedzmy teoretycznie będę prowadził firmę i potrzebuje zaufanych ludzi powiedzmy do firmy w różnych kwestiach to co mam wziąć kogoś randomowego kogo nie znam, a brat juz się nie będzie nadawał mimo że ma lepsze kwalifikację od jakiejś pani czy pana i ma bardzo dobrą opinię publiczną w zarządzaniu poszczególnych decyzji. Gadanie o nepotyzmie jest troche nie na miejscu. Owszem na pierwszy rzut oka to może tak wyglądać, ale co jak siostra czy brat lepsi są? Co mam nie zatrudniać bo członek rodziny? Chore.... Osobiście wolałbym brata, który by miał lepsze kwalifikacje to po pierwsze i dawał sporo jakości i doświadczenia a po drugie by wykazywał większe zaangażowanie i chęci niz randomowy pracownik no bo jednak brat dla brata zawsze chce dobrze, a przynajmniej powinien. Nie ogarniam tego gadanie o nepotyzmie skoro ktos moze być lepszy to go mam nie brać? Sam bym wolał zaufanych ludzi którzy by mi nie robili koło tyłka. Nie dziwi mnie, ze zatrudnił syna Johana i swoją siostrę. Chce zrobić porządek w papierach i miec zaufanych ludzi. Proste. Jeżeli to pomoże w rozwoju drużyny i klubu to czemu nie? Ma jakiś plan na to.
1
@Ojciec5tkidzieci o tak tak haha dobra akcja z tymi butami co nie? :D
3
@Ojciec5tkidzieci dla mnie najlepsza akcja Komorowskiego to ta w której do gościa powiedział chodź tu do mniee szogunie haha i jeszcze jak tam w Japonii 1 akcje cos owalił inną haha
0
Komentarz usunięty