LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 dobre to było a z Boyatą masz? :D
1
Gadajcie co chcecie ale u mnie zawsze Szpaku będzie top komentatorem. To ile dał emocji i radości człowiekowi przez całe życie to się w pale nie mieści. Szacunek mam mega do niego. Z wiekiem pewnych ludzi sie docenia za ich pracę :) Chciałbym widzieć innych komentatorów w wieku 70+ :) Gmoch tez niektórym nie pasuje. Nektórzy może mają jakąś awersję do starszych ludzi zauważyłem... Ja rozumiem ze czasem coś palnie osobiscie mi to nie przeszkadza, ale skoro go dają do komentatorki to musi być powód :)
PS Ale sytuacja z Boyatą nie powiem mnie mega rozśmieszała ah ten Szpaku :P
1
Mecz Danii z Finlandią zostanie wznowiony o godzinie 20:30. [UEFA]
2
Czy Beckhama można nazywać jako jednego z najlepszych w historii na swojej pozycji? Ja mam mieszano uczucia do niego coś. Owszem genialnie wykonywał wolne ale czy to wystarczy by go nazywać go legendą piłki? Zapraszam do komentowania i przedstawiania argumentów :D
Zapraszam chętnych oraz
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
0
@messi564 no nie ale mozna określic kto wyzszy poziom osiągnął
0
@PatrykBarca hahaha dobre
2
Dla tych co pili z rana lub po 12stej :D
0
@Boogmacher co nie zmienia faktu ze prędzej bocznego obrońce to środkowego mozna porównywac do siebie niż pomocnika do obrońcy szanujmy się... obrońca na boku to tez musi w defensywiie grać jak środkowy maja jakieś wspólne zadania natomiast pomocnik a obrońca to zupełnie inne role
0
Teraz tylko pan ferdek został- troche jakby przewidział przyszłość :/
0
@Jacu327 obaj pomocnicy proste pytanie nie musisz takiego czegos pisać
1
@daniel32778 no teraz to juz całkiem pojechałes tym ja chociaz porównałem 2 pomocników a ty pomocnika do obrońcy....
0
Kaka vs Pirlo kto lepszy w prime?
0
@eXi ale co źle spiewa? :D Pamietaj ze ona nie zna polskiego tylko spiewa z translatora :D
3
@EleanoR nie mozna tylko trzeba :P
0
@tadzik447 u mnie o 7 pite :D
1
Też macie takie kocie ruchy jak śpiewacie? :D Nikt nie przebije tej pani Włoszki która nigdy nie mieszkała w Polsce a teksty tłumaczy sobie w google translator :D
0
@Pawlak1992
3
jak podchodzicie do tematu picia o 7 rano? :D
0
@Kengo wyglądają jak para
0
@budel17 ja bym chciał zobaczyć gre w tenisa po pijaku ile by wytrzymali :)
0
no i gdize ten Depay miał być w piątek :D
0
@Lionel_Messi10 a ty widzisz siebie gadającego po japońsku? :D
2
@lucas/catalan szanuje nie powiem :D
1
@Lionel_Messi10 bariera komunikacyjna nie widze siebie gadającego po japońsku hahaha a mój angielski to jest na srednim poziomie :D
1
@Deeespacito mimo ze nasze są piękne to u mnie i tak azjatki > polki :D Mam do nich słabość :D
7
Co sądzicie o tych paniach hot czy nie hot. Dla mnie mega bo uwielbiam azjatki ale nw jak wam pasują :D U mnie wszystkie 10/10 :D
https://zapodaj.net/dba38ff2b8edb.png.html'
https://zapodaj.net/dce2c59307929.png.html
https://zapodaj.net/7106e2892c125.png.html
https://zapodaj.net/5f45bce4a8861.png.html
Kto jest fanem azjatek pisze w komentarzu :D TEAM AZJATKI :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
1
@fart a no :D zgadza sie xd
1
@fart ale charyzmę ma niczym Puyol połowe naszych by zjechał :D
0
@Boogmacher no właśnie ciekawa rywalizacja by była :D Introwertyk vs agresor :D Ciekawe jakby to sie mogło skończyć :P
0
@MesQueUnClub_87 hahaha :P