LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 brakło Krychowiaka xd
0
Jaki obstawiacie wynik Polski z Hiszpanią i Polski ze Szwecją?
1
@domin1515 słuchaj Lewy to nigdy nie bedzie na poziomie Messiego czy Ronalda. U niego kreacja, drybling czy szybkość leży. On jest typowym killerem i żyje z podań. Jak nie dasz mu podań to znika proste. Tym sie różni od takiego Suareza, który nie bał się wejsc w drybling. Dlatego nie jestem fanem typowych 9. A to ze Zielu obsrał zbroję po raz kolejny to przeciez nie jego wina...i mu podań nie dawał . Gdzie nasze skrzydła? Żeby Lewy grał dobrze musi podania dostawać...
0
@Rewolucja123 jakbys musiał wybrac kogo na 9 w Hiszpanii dałbyś Diego Coste czy Moratę?
3
@ShinobiQWE Lewy to tylko strzelać potrafi cały czas to mówie. Nie dostanie podań i po chłopie. To typowy killer od wykańczania. U niego kreacja jest na bardzo niskim poziomie. To go wyróznia od takiego Leo czy Ronaldo ze nie potrafi nic zrobić bez podań. Suarez tak samo był bardziej kompletny bo potrafił coś więcej niz tylko strzelać. Nie bał sie wchodzic w drybling. To rózni tych panów od Lewego. On genialnie strzela jest maszyną do strzelania ale musi mieć podania inaczej znika. Inna sprawa ze taki Zielu po raz kolejny obsrał zbroję i Lewy nie miał podań
7
@deyna2018 Suarez. Lewy to piłkarz który tylko wykańcza nie potrafi nic wykreować tylko strzelac. Suarez jest bardziej kompletny bo nie bał się wejść w drybling.
1
Myślicie że gdyby powołał Adriana Mierzejewskiego to wynik wczorajszego meczu byłby inny?
@Coutinho007
1
@Vebrol może to jakiś spisek przeciwko Leo i Argentyńczycy chcą tylko żeby Diego był najlepszy.
0
@dzefrej234 nie w tym życiu...
0
@monsterrize zobaczymy jak na Hiszpanie wyjdą haha :D
0
@monsterrize najgorsze jest to że Lewy to typowy kiler nie kreator on żyje z podań i wykańczania nie kreacji. Strata Milika widać mega odczuwalna. Najgorsze jest to że Zielu obsrywa zbroje w kadrze. W Napoli naprawde fajnie gra, ale w kadrze sie pali. A Klich czy Linetty to mem nie piłkarze z czym do ludzi.... W tej kadrze brakuje pomocnika lub skrzydeł którzy by potrafii zagrywać na Lewego. Ludzie tego nie rozumieją że ten napastnik sam z niczego nic nie wykreuje. to nie Suarez. Lewy potrzebuje pomocy on jedynie potrafi strzelac
1
@Coutinho007 nawet Ci powiem że nawet twój impregnant do drewna by in nie pomógł nie sądzisz? :D
1
@Jarema1987 albo w klocki LEGO :D
2
ale mnie bawią tacy piłkarze jak Linetty czy Klich :D Z czym do ludzi :D Hamsik ich tam niszczył :D
0
@damian16161212 tylko same próbowanie nic nie da .... Czemu piłek do Lewego nie zagrywał? Lewy nie umie rozgrywać tylko wykańczać...
2
@Stasiuburza spokojnie jak Zielu nie obsra zbroi i zacznie podawać do Lewego to wygramy :)
2
@Coutinho007 you made my day :D
Genialne :D
2
@IronSanHybrid no pewnie ze tak on umie tylko wykańczać a nie rozgrywac niczego nic nie zrobi :( Dlatego zawsze byłem fanem "9" w stylu Suareza, który potrafił więcej robić niż typowy killer.
0
@Coutinho007 najgorsze jest to o czym gadałem z tobą wczoraj porównując de Jonga z Holandii a tego z Barcy tez zupełnie inaczej gra. Tylko że de jong gra duzo lepiej z repce niż w Barcy a Zielu znów odwrotnie lepiej w klubie niz w kadrze normalnie nw od czego to zależy....
1
@Janiama 3:0 Espaniol
2
@IronSanHybrid najlepsze jest to że ludzie myślą że Lewy coś wykreuje :D Przeciez to typowy killer on nie potrafi rozgrywać :D Ja jak widze Linettego z Klichem to od razu mnie ta dwójka bawi. Zielu obsrał zbroję znowu i nic do Lewego nie podał :D Nie sądzisz że to środek to główny problem Polaków? :D
0
@A4ron on musi miec podatnia on nie jest żadnym kreatorem, a że w Polsce ich nie dostanie bo Polska środka ani skrzydeł nie ma to potem takie efekty
0
@Coutinho007 obsrał zbroje odcinek który? :P
0
@Kondziubarca Tez sie zastanawiam czemu tak pompuja tego Zielińskiego :D Chłop w każdym meczy w repce obsrana zbroja. W klubie inny człowiek zupełnie ciekawe od czego to zależy....
1
@Coutinho007 zobacz na środek Polaków :D Linetty Klich a teraz zobacz na środek Hiszpanów :D Normalnie tam z 4-5 będzie oby tylko dwócyfrówki nie było :D
0
@MesQueUnClub_87 nie będzie Krychy :D
0
@Jarema1987 spokojnie z Hiszpanią wygramy :D
0
@koziar Mistrzostwa bez tradycji byłyby stracone :P
0
@LukaszFan Linetty z Zielem zdominują środek Hiszpanów :D
0
kochani spokojnie przygotują się nasi na Szwecję i Hiszpanię haha :D
@Coutinho007