LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szukam filmu lub serialu. Najpierw napiszę co oglądałem. Może ktoś doradzi tematycznie coś w tym stylu do obejrzenia. Ogółem z filmów ostatnio Oglądana Piła (wszystkie części- rewelacja), milczenie owiec, skazani na shawshank, zielona mila. Teksańska masakra. Z serialów: Dexter, Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Dr Hause, Hannibal. Ogółem mniej więcej mnie taka tematyka ciekawi ktoś coś zna gdzie idzie sie wkręcić i gdzie stawiany jest klimat w filmie? Możecie coś polecić?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
16
@Rewolucja123 niby tak ale bez Messiego to nie będzie żadnego projektu. Po jego odejsciu to latami bedziemy do siebie dochodzić jak Real po CR7. Trzeba coś próbować zrobić przez 2 lata z Leo chociaż.
0
@Rewolucja123 coś muszą dla niego zrobić by go przekonać :P
1
@HighestInTheRoom zrobione :)
0
@HighestInTheRoom chyba masz rację dzięki za info :P
0
@Persyfl a kto pierwszy do mnie napisał xd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
14
@PatrychoO ta pani po prawej niczego sobie :P
5
@Kgorecki2500 a co z tym potem co wyparowuje?
2
@sebo939 Stanowski ma
12
@DaPidejpi ten Pan mógłby trochę bardziej dbać o własne miasto a w drugiej kolejności niech zajmuje się paradami jak to dla niego az tak ważne
4
Wczoraj jak grał w meczu Niemcy- Portugalia pewien zawodnik Marcel Halstenberg to zawsze jak komentator go mówił od razu mi sie kojarzył z pewną postacią :D
https://zapodaj.net/c3052b1ec8a50.png.html
Pozdrawiam fanów Breaking Bad :D
Tez tak mieliście? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
1
`Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki :D
Dzisiaj zjednoczyliśmy się z braćmi z Węgier i zagraliśmy jak oni
Brawo Polska!!!!
1
@Comfortable_ walecznie widać było mega walkę
1
@IronSanHybrid tak jak de Jong w Barcy i de Jong z Holandii tez kazdy inny
1
@Tarins wąchacz lubie to :P
1
@Bocheno1 i gitara :D
0
@Bobo25 jak do tego doszło nie wiem :D
0
Gdyby Niemcy stuknęli Portugalii ostatnia kolejka to by było meczycho :D
0
@Leooo ja sie dziwie ze trafili na samo lotnisko :P
3
brawa dla naszych braci z Węgier :P
2
@Wilczeq Polak Wegier dwa bratanki i do szabli i do szklanki ! :D
3
@Kamiloza91 jak Messi bedzie miał swój dzien
0
@Wilczeq fakt nie opinia :)
0
@Stanio87 aha xd :D juz myślałem że o kurę chodzi XD
0
@Bocheno1 "jesli" słowo klucz
5
Ah ten 13 posterunek zawsze bawi :D
"13 Posterunek - to jest Polska"
Znacie to? :D
0
@Bocheno1 kiedy? :O
0
@Stanio87 no ta bo kazde dziecko marzy tylko o gdakaniu kury....