0

@Krycha1899 no nie do konca grywał mecze gdy nie było Alby albo był kontuzjowany i zawsze grał słabo. To że grał dobrze w sredniej ekipie nie znaczy ze to wystarczy na top druzyne. Firpo jest przykłądem.

0

Dzisiaj weekend nie doprowadzcie sie do takiego stanu XD


0

@Krycha1899 to dlaczego Firpo sie spalił skoro miał tez dobrą opinię?

0

@dawo17 co by nie mówić o nim to na zmiennika bym go wolał zatrzymac ktoś z serduchem do biegania tez sie przyda

0

@barcelonaLM Belgia nie umie grac z dobrymi ekipami chciałbym się mylić ale Portugalia w poprzednim Euro pokazała jak się gra. Zobaczysz ze kapitan grzmot z Pepe nie pozwolą odpaść. Belgia to tylko nazwiska. Portugalia to drużyna

2

@busquets5 z tym Emersonem to ty sie tak nie podniecaj :D Póki co grał solidnie w zespole i to tyle. Firpo tez miał być kozak i obsrał zbroję. Także nie ma co pompować balona. A Zawodnik wszechstronny jak Roberto może się przydać. Ja biorę tęz pod uwagę to że miał uraz i długo nie grał i przez to grał słabo. Te pompowanie balona u zawodników zawsze jest a potem nie grają w połowie tak jak mieli przykład Firpo. Mów co chcesz ale u mnie wyzej wymienieni panowie w pierwszej kolejności powinni zrobić out a potem Roberto.

1

@elmayakos mi się podobał tylko że potrzebuje czasu na rozkręcenie się coś jak Breaking Bad tam tez pierwsze odcinki to nuda a potem kozak

0

@Rust_Cohle zgadzam się z tobą pewnie Belgai obsra zbroję i tyle będzie z Lukaku. Portugalia to drużyna turniejowa. Za Nawałki pokazali że mozna na remisach cisnąc i byli w finale. Belgia obsra zbroje tak sądzę.

2

wolę Roberto niz takiego Cou, Pjanicia , Firpo, Umtitiego czy Dembele. Ci panowie powinni mieć out w pierwszej kolejności. Wolę soldnego Roberto niż tych wyżej wymienionych

0

@macio_944 spoko xd

0

@macio_944 chyba pomylłeś osoby do których to miałeś wysłać XD

2

Też was to bawi? :D


Zapraszam do komentowania czy tez tak macie po libacji? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

2

@PatrychoO Leo > Ester fakt nie opinia :)

0

@Khajio ci zawodnicy mimo ze blizej dna to i tak lepsi niz kadrowicze

0

Co sądzicie o tym stroju?


Słodki czy nie? :D

9

@IronSanHybrid Gaya tak Alonso nie

1

@AmigoBlancos Włochy Dania

0

@Khajio tylko ze tamci zawodnicy zrobili potem mega progres a nasi kadrowicze robią regres tu jest ta różnica. Teraz tamci zawodnicy są klasy światowej a nasi byli g... i są g... tu taka mała różnica...

0

@Khajio no ta porównaj Goretzke do naszego Linettego, Klicha do Thiago albo takiego Coemana czy Gnabrego do jakiegokolwiek naszego skrzydłowego to można wybuchnąć śmiechem... W naszej kadrze nie ma i nie było pomocy dlatego Lewy nic nie potrafi sam zrobić niczego. Mecz ze Słowacją pokazał ze odcięcie od podań Lewego= bezbarwny mecz. To piłkarz pod pewne schematy sam nic nie zdziała.

1

@FC1899Barca chłopie bo dostał podania dlatego strzela. A widziałeś mecz ze Słowacją gdzie był? On jak nie ma podań to nie istanieje. Większość goli idzie nastukać ogórom gdzie nasza repka gra dobrze. Tyle goli nastrzelał bo każdy topowy piłkarz w repce duzo strzela. Przyjdzie mecz z lepszą drużyną w kadrze i obsrana zbroja. Z Hiszpanią był remis bo mają impotenta Moratę co na pustaka nie umie strzelić.W Polsce pomocy nie ma i nie było nigdy na top poziomie lub skrzydeł. Lewy żyje z podań jak ich nie dostanie to sam nic nie zrobi. To zawodnik pod pewne schematy sam nic nie wyczaruje. Tu tkwi jego wada, ale nie powiem piłkarz wyborny, ale musi mieć odpowiednich pomocników lub skrzydłowych bo nie istnieje. Typowy egzekutor lub lis pola karnego.

1

@FC1899Barca jedyna wada Lewego jest taka ze sam nic nie potrafi zrobić bez podań i to niestety widać. Pod tego zawodinka trzeba w odpowiedni sposób grać i umiec jego wykorzystać wtedy są efekty. niestety w Polsce za mało podań dostaje i dlatego tak mizerny poziom prezentuje. W Bayernie ma skrzydłowych, pomocników i Mullera przede wszystkim. W Polsce natomiast nikogo :/

0

@kakusus spoko ale mozna ogólnie powiedziec czy sie podoba czy nie :P

0

zalezy czy grane bedzie z impotentem Moratą...

0

@kamilo0066 wyłącz i włącz telefon moze coś to pomoże

2

jak oceniacie grę Maze w Lucyferze? Oprócz tego że hot jest to podoba wam się jej agresja? :D Jestem na 2 sezonie i 15 odcinku :D

0

@elmayakos ostatnio delikatnie :D 2-3 dni melanzu było tyllko :P

1

No nie moge z tego po pijaku genialne haha


0

ma ktoś jakąś rozpiskę ile w całej karierze w Barcelnie mieli asyst Xavi i Iniesta w stosunku do rozegranych meczów. Byłbym wdzięczny. W ogóle możnna taką statystykę gdzieś znaleźć?
@Lisek @juliacicha @Redakcja

2

@AllBundy szanuję takich ludzi jak ty jak wódka p oszła w obieg :P

0

@Karzel ok dzieki za info :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?