2

@Yosemite gdyby nie kontuzje absolutna topka stoperów

1

@Encore wąchacz!

0

@Stagiryta dokładnie tak jak mówisz

0

@Kamyk37 oj tam do rączki obstawiam że wejdą te piłeczki :P

5

@DonMatteo901 dokładnie duzo ładniejsza niz ta Ester ;)

0

@budel17 rotacja zrobiła swoje za szybko leciała i odchodziła od niego

2

@kcule14 bo verma to kozak był obrońca gdy był zdrowy. Zawsze była odpowiednia jakosc

4

ja tam lubie Szpaka przynajmniej jest wesoło :P

3

@Fabik87 schick top

2

ale ten Demfris to mi się podobał oj widzę go w top klubie jakims :P

1

@Coutinho007 piłeczka do Malena :P i jakoś to będzie :D

0

@Kamilos84 a potem cyk covid XD

0

@DonMatteo901 a gdzie Polska? A no tak...

0

Coś dla fanów chłopaków z baraków :D


1

@Lionel_Messi10 hahaha xd

1

@Krycha1899 a tu pełna zgoda :)

1

@PiotrR polece po kieliszki to rozleje się tą flaszkę :P

1

@Krycha1899 Pjanic jest tu tylko dlatego że Bartuś tak zarządził i nie potrafił Arthura sprzedać w inny sposób niż taki z wymianą piłkarzy. Za to co zrobił poprzedni prezydent należą się podziękowania....

0

@puyol_presidend5 pepe emeryt, CR7 emeryt :D Ludzie pisali ze sie skończył także wiesz trzeba ludzi słuchać :D

0

@Rewolucja123 zobaczymy jak bedzie miał zdrowie to sporo da.

0

@VegetaPolska ostatnio mnie ugryzła w ramię duza mucha. Takze nw czy nie gryzą...

0

@Rewolucja123 a Aguero nie został po to sprowadzony? :P

0

No i gra Nazario. Walia juz ma obsraną zbroję...

0

@mekston dokładnie tak jak mówisz to sie nazywa doświadczenie :) Brak szybkości, dryblingu ale mądre ustawianie się na boisku w odpowiednim miejscu i czasie. Typowa definicja doświadczenia :)

0

@mekston Ronaldo ze skrzydłowego przeobraził się w typowego lisa pola karnego. Stracił na szybkości, dryblingu czy technice. Widać że proste piłki gubi albo mu odskakują, ALE potrafi sie znaleźć w polu karnym w odpowiednim miejscu i czasie a to tez jest ważne :)

0

@puyol_presidend5 czy ja wiem w Portugali CR7 i Pepe to emeryci :) Ponoć ich czas już minął :) W Belgii akurat masz same gwiazdy

1

@msmsms to spotkanie na pewno będzie zacięte i mega interesujące. Portugalia jednak to drużyna która zawsze daleko zachodzi.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Portugalia to akurat ekipa turniejowa wcale mnie nie zdziwi jak wejdą a Belgie obsra zbroję. W Belgii grają nazwiska natomiast w Protugalii drużyna. CR7 i Pepe dodadzą charyzmy zespołowi o 50|%

0

@Krycha1899 nie twierdze ze to bedzie niewypał twierdzę że będzie mu bardzo ciężko zagrać coś więcej niż tylko to co grał w Betisie. W Barcelonie trzeba być najlepszym i nw czy starczy u umiejętności na coś więcej niż Betis. Wystarczy zobaczyć że w Brazylii nawet nie gra. Gdyby był topem to w Brazylii tez by grał pierwsze skrzypce w repce a tak nie jest.

0

Bartośż Żurek? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?