LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos duński Nazario zgarnie złotego balona ;)
2
@ZiX juz sie to nie powtórzy nigdy z tymi kopaczami
1
@Don-Corleone nie przepadam za rapem ale Eminema uwielbiam fajne kawałki ma ;)
0
@IronSanHybrid Maze czy ta mamuśka z Lucyfera zjadają Ester na śniadanie ;)
0
@AmigoBlancos pełna zgoda ze raczej nikt tego nie pobije ale on od razu doszedł w swoim prime do Realu. Dlatego ma ponad gola na mecz
0
@Yoshi94 czytałem że postawią na Vallejo
0
@Qlewer już pół środki miały zastąpiź Xaviego, Iniestę, Puyola czy Alvesa a do tej pory się nie otrząsnęliśmy. Ja tam wolę sprawdzonych zawodników niż kolejne wynalazki bo potem się obudzimy z ręką w nocniku
0
@Qlewer wszystko spoko tylko ze facet sam w ataku ciągnie cały atak Barcelony od lat to powinien sam zarabiać za cały atak a Gryzaka czy Demele zastąpić juniorami ze szkółki bo i tak niewiele robią.... Mi by nie szkoda było dać Messiemu który zawsze prezentuje swietny poziom niż pseudo artystom typu Dembele , Gryzak czy Cou...
0
@adambądkowski93 a gdzie potężne PSG?
1
@MesQueUnClub22 formalność ja na obronie nie dostałem pytań tych co chciałem i bez problemu zdałem :P
0
@AllBundy no muzyka genialna w ostatniej scenie dopiero jest moc
0
@Encore dokładnie ten film to arcydzieło
2
@Encore najgorsza jest końcówka zawsze rycze pięknie to wygląda człowiek stary a głupi ale to dlatego ze bohater to człowiek honoru. Jak kobiety płaczą na tytaniku tak ja na gladiatorze
4
@Encore dla mnie czołówka najlepszych filmów w historii
6
Ja sobie na seans wieczorny postanowiłem oglądnąć Gladiator z 2000 roku. Oglądałem juz dawno temu i juz mi sie troche zapomniało to trzeba sobie przypomnieć genialny film :) Sam Phoenix tam grał :P
1
@IronSanHybrid mój arbuz lub pomarańcz ulubiony ewentualnie mandarynki :)
1
@MarioVeB! pisałem ci kiedys masz scrolla w myszce
6
@MarioVeB! ból pewnej części ciała znów się daje we znaki?
0
@Joe_Pesci szanuje za pizze salami a nie hawajską :P
3
wódeczka i pizza na podwieczorek? Why not? :D
0
@Lionel_Messi10 przesłuchaj jeszcze raz i daj znac :P
2
Co sądzicie o tym filmie?
@LS @Lionel_Messi10 oglądaliście?
0
@Lionel_Messi10 no właśnie powiedz mi moze ty więcej tu zrozumiesz :D
18
@VenoM z jakiegoś powodu stał w bramce Barcy w złotej erze czyli poziom musiał dobre prezentowac.
2
wszyscy genialni
1
@IronSanHybrid jak usiądziesz to daj znać jak to zrozumiałeś jestem ciekaw twojej interpretacji :P
1
Tobra pytanie to wszystkich filozofów la rambli. Przesłuchajcie to całe i powiedźcie o czym to jest :D To są prawdziwe problemy a nie jakaś tam polityka czy Ester. Słuchajcie go dokładnie bo to wyższy lvl świadomości!!!!
O czym to jest wzywam chętnych oraz ekipę do rozwiązywania trudnych spraw :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
7
@IronSanHybrid 6/10
0
@BorzyKrzys a jak do kibla pójdzie to też będzie info? :P
4
mądra decyzja i cyk kolejny z listy płac zlazł :)