LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS ok to jak skończysz daj znać co o tym sądzisz i jakie tam widzisz przesłanie :P
1
Gdyby Dania wygrała ME to Nazario ma szanse na złotego balona? :P
0
@LS kiedys widziałem ją a jak to skomentujesz?
0
@Kengo haha chociaz kangur tez potrafi przyłożć :P
0
@VenoM no 4 sezon sprawdziłem w necie
0
@VenoM niet ona chyba 4 sezon
0
@L3OM3SSI zniszczyło mnie psychicznie to co zobaczyłem :( Teraz w nocy nie zasnę :/
3
@Kwiatek67 ja Lucyfera oglądam na 3 sezonie jestem idzie sie wkręcić :P I Maze jest hot i ta mamuśka :P
1
o matko co to jest? :O
Jakie w tym przesłanie? :O
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
2
@AmigoBlancos akurat ty to mógłbyć być przykładem dla innych kibiców Realu ze mozna normalnie pisać komentarze i nie siać gównoburzy ;) Mimo ze odwieczni rywale to poziom twoich postów jest duzo lepszy niz innych kibiców Realu. Szacunek jest za profesjonalne podejście do tematów ;)
0
@barcelonista80 komary i upały
0
@Mns21 i ta laleczka chucky XD
0
@Lionel_Messi10 dał Gnabrego
1
@Yakoob Neuer z Kanem muszą się pocałować
2
@kubix05 od razu mi sie przypomina dzieciństwo i wakacje u babci i picie wody zimnej ze studni w upały. Kiedyś to były lepsze czasy przede wszystkim nie było problemów :)
0
@Mns21 to jest jak pójście z dziewczyną do łóżka czysty spontan :D
1
@IronSanHybrid Busi by go przytulił
1
@AntekGriezmann a ja Włochom
1
@Comentateiro Mbappe działa na zasadzie piła do przodu i scigam sie z każdym. Gdy rywal jest blisko niego i nie pozwala mu sie rozpędzić to facet znika. Jego gra jest dobra tylko wtedy gdy ma przestrzeń
2
@zodiak_10 tacy wariaci są najlepszymi kibicami
2
@VamosRakieta oj tak :P
1
@Admin030 Szczęsny> Kane, Mbappe, Bale, Werner, Yilmaz
fakt nie opinia :)
1
@Outlook na powtórce widać ze jedna noga na lini
0
@D10SLEO Rabiot i ta jego dynamika...
0
@Messiasz2 dobre haha
3
ale dziś nie ma 1 kwietnia :O
3
@DonMatteo901 serio juz przesadzają rzygać sie chce wszystko na siłę. Gdzie nie popatrzysz LGBT. Jeszcze dojdzie do sytuacji ze w miejscach pracy też będzie musiała wisieć tęcza...
1
wypozyczyc gdzies i niech klub kolejny opłaca jego pensje
1
@Messiasz2 i zdrowie
0
@maatiixx lubi elektryczne rozwiązania xd