1

@PatrychoO a pewnie ze tak ja jestem za tym zeby coś działali w tym kierunku. Slasher dobry teraz to rzadkość. Gdyby zrobili coś takiego na poziomie to na pewno by się to chętnie oglądało. Ogółem jak na 1 slasher w historii polskiej kinematografii to oceniam go dobrze. Jedyynie co mi brakowało w nim to wyjaśnienia tego meteorytu. Motyw mordercy mega spoko przemyślane. Jedynie co wnerwiało to głupie teksty troche jakieś puste.... Muszą popracować nad dialogami żeby miały więcej sensu ale film jak najbardziej ma potencjał na coś mega. Może kolejne części będą lepsze...

0

@adambądkowski93 no tak ale to są troche w innym klimacie horrory nie można porównać np takiej piły do polskiego slasheru bo troche inna tematyka. W pile masz walkę o przetrwanie natomiast tu motyw mordercy to jest coś innego.

0

@Objectivo dlatego napisałem tak :D

4

Jeden z najlepszych tekstów w historii polskich slasherów zgadzacie się?
https://zapodaj.net/e4fbecc84dd75.png.html
haha :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn

0

0

@LS oj ty niedobry ;)

0

@ElPonczato boją się ze sie mogą dublować myślę

0

@adambądkowski93 "Jakby te efekty dodali, to może jakoś wyglądałoby to."
Jak takie coś lubisz to polecam serie "Droga bez powrotu " tam na pewno to będziesz miał

1

@kuz cycki zawsze są fajne :P

0

@adambądkowski93 a tam w moim odczuciu film miał mega potencjał . Motyw mordercy ciekawy jak i cała fabuła. Jedynie co mi brakowało to wyjaśnienia o tym meteorycie. Jedyne co mnie wnerwiało to głupie dialogi bohaterów i teksty to było wnerwiające c ale sam motyw mordercy jak najbardziej na + bo to ciekawe było. Zrąbali to troche ale całkiem złe nie było.
To nie horror w stylu masz się zesrac ze strachu a typowy slasher czyli ma trzymac w napięciu coś w stylu Halloween, Piątku 13-tego czy Koszmaru z ulicy wiązów

1

@adambądkowski93 a mi akurat się podobał :D Najlepszy tekst : Julku a ty umiesz biegac" hahaha padłem :D

0

@tadzik447 w mario xd :P

0

@Lionel_Messi10 gorzej jakbys na zgonie na randke chciał iść haha

2

@Jakchcesz spać

0

@LS i co bys robił? :P

2

@Criss18Barca on jedyne co ma dobre to liczby i grę w defensywie. W meczu nic nie potrafi zrobić sam to jaki z niego pożytek? Na 9 gra słabo na skrzydle to samo a innych pozycji dla niego nie ma. Zero szybkości , zero dryblingu a gra na 1 kontakt to za mało. Wiele meczy zawalił i były mecze gdzie nie było Messiego i tez grał słabo. Barcelona to za wysokie progi dla niego szanujmy sie ale gra w obronie i gra na 1 kontakt to za mało na taki klub.

0

@michal26 nowo poznaną

1

Macie do wyboru:
Randka z dziewczyną vs picie z kumplem/kumplami co wybieracie? :P
Aż jestem ciekaw :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@daniel32778 to w koncu dobry czy tragiczny....

0

@pawelkolejarz dla samego Mela warto :P

6

Braveheart – Waleczne Serce (1995) na dzisiejszy seans postanowiłem obejrzeć co o nim sądzicie?
Oglądał ktoś z was?
@Lionel_Messi10 @LS

0

Serce za Argentyną ale rozum podpowiada że Brazole ich pocisną...

1

@Michael24 ło panie uwielbiam :P John Carpenten to geniusz ze stworzył to arcydzieło od niego sie wszystko zaczęło :P

0

@Janiama jak oceniasz Maciniaka jako sędziego?

0

@Lionel_Messi10 od razu mi się Michael przypomina :D

6

Coś dla fanów Halloween :)


Jeden z najlepszych soundtracków :)
@Lionel_Messi10 zgadzasz się? :P

0

@LeoMessi1994 oj racja :P

1

@Rust_Cohle zagrzeje się? :O

4

@SamuraJack jakaś rodzina z Pablo Escobarem? :P

1

@Lionel_Messi10 tylko nie skończ jak Frodo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?