1

@kubix05 brzusio zacny :D

5

@Mns21 ciekawe ile u Lisa pojawia sie słowo kaczyński lub PIS :P

2

@DonMatteo901 w nowym wiedzminie wiadomo kto ma zagrać :P
https://zapodaj.net/b37e74b302db3.png.html

12

@Azi które jak nie ma kasy tez sie nadaje do picia :]

0

@Lionel_Messi10 Karolak nowymn wiedzminem przyznaj że sie nada :P

3

@Mixtape ci co piją to wiedzą że zyją! :D @Lionel_Messi10 to potwierdzi :D

2

@fart a dziękuje dziękuje wypije się i za twoje zdrówko :)

0

@koksik2700 podołałby? :D

2

@fart z liter lub lekko ponad na całą nockę :)

1

@Lionel_Messi10 tobie również tylko nie zalej pały za mocno ^^

2

Jak sądzicie nadał by się ten aktor na kolejnego Wiedzmina? Ponoć będzie nowym wiedzminem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio myślicie że by podołał tej roli i wizualnie i aktorsko?
https://zapodaj.net/b37e74b302db3.png.html
https://zapodaj.net/3869a1e476648.png.html
https://zapodaj.net/6c2d1a4168c21.png.html
Zapraszam do komentowania :) JAk widzicie go w tej roli?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

3

@Lionel_Messi10 dzisiaj delikatnie 0,7 u mnie wleci koło 20:30 juz sie chłodzi :P

0

@Coutinho007 nw po co był sprowadzany bo Messi zawsze bedzie lepszy od niego i nie ma co z tym dyskutować nie wiem po co był sprowadzany- nie rozumiem nw moze ty mi wyjaśnisz

0

@Barca1992 jeszcze posty o byłym premierze PO tez widziałem :D

0

@masq nie dogadamy się skończmy na tym dyskusję :P

0

@adambądkowski93 haha dokłądnie :D

0

@kaamil1910 wiem ze nie gra ale nie może byc tak ze koleś zarabia gigantyczną kasę a robi 50% w meczu...to tak jakby pracodawca dał ci 100% obowiązków a ty robiszz 50% i on ma byc niby zadowolony z tego...

0

@masq ale wiesz czasem mnie zastanawia jedno czy te osoby na siłę poszukują atencji bo życia nie mają.... To mnie tylko zastanawia....

1

@Coutinho007 Gryzak to nie nadaje się do Barcy ta jego gra w obronie i gra na 1 kontakt to za mało jak na Barcę. Tu musi ktoś odciążyć Messiego jak nie ma dnia a Gryzak nie zrobi tego bo jest za słaby. Nie ma ani dryblingu ani szybkości. Nie potrafi nikogo minąć. To są straszne wady. Dembele to kolejny jeździec bez głowy. Nigdy nie byłem fanem ani jednego ani drugiego. Gryzak to by dobrze grał przy silnym napastniku bo by miał przestrzeni więcej a na 9 jest za słaby czy skrzydło. No sorry, ale wolę Messiego miec w druzynie przez 2 lata niz tego Gryzaka. Za to co odwalił Bartek to powinno sie go wsadzić na dołek. Messi od lat sam ciągnię tę drużynę a jak ktoś gada ze dużo zarabia to mnie trzepie. Owszem sporo zarabia, ale w ataku sam gra.... Wcześniej Messi miał chociaż Neya teraz nie ma nikogo do pomocy...A jak ma Leo gorsze dni, które kazdy piłkarz ma to nie ma kto go zastąpić i w tym szkopół....

0

@adambądkowski93 powiedz ze Karolaka jeszcze lubisz XD :D

1

@Coronado dokładnie nie ma co sie patyczkować z gwiazdkami a kase nalezy płacić tym co coś grają a nie biorą gigantyczne kontrakty a grają na 50% to jest chore, ale podziękujmy za to Bartkowi

0

@masq codziennie jest ta ester można rzygać wszędzie posty o niej. Nie było chyba dnia bez niej...

0

@kaamil1910 no to na ławe lub zesłać do juniorów po sezonie zmieni zdanie. Tylko to by głupie było płacić mu grube miliony za jego gre w Barcie b hahaha

0

@adambądkowski93 nie zniosę juz kolejnej komedii romantycznej z Karolakiem w roli głównej... nw moze ciebie teen aktor kręci w tego typu filmach ale ja mam go dość. A tak na poważnie to ja nie oglądam nic oprócz horrorów/ kryminałów :D Czasem jakis historyczny film a tak zadnych komedii bo to nie gatunek dla mnie :D

0

@IbrahimAfellay tu nie maco porównywać Gryzak ich obu zjada i wypluwa

13

dać mu furtkę albo obnizka zarobków o 50% albo aut i tyle skoro nie ma kasy i reszta umie obnizyc pensje to on niech tez to zrobi w innym wypadku pozbyc sie go. Niestety ale gra na kontakt i praca w obronie to za mało od ofensywnego grajka

2

@D10SLEO Messi ma mało słabych meczy zawsze gra dobrze lub bardzo dobrze, a ludzie tego nie doceniają. Dopiero po latach docenią jak juz nie będzie grał w piłkę zawsze tak jest.

3

@Mns21 bardzo ładna zjada Ester w każdym zakątku swego ciała :P

0

@adambądkowski93 weź pod uwage ze nigdy w historii polski nie było żadnego slashera, dlatego tez trzeba to inaczej oceniać. Ja tam widzę potencjał człowiek się uczy na błędach, ale owszem dialogi były niekiedy beznadziejne i tu muszą mega sie poprawić. Ważne ze jest tam potencjał przynajmniej ja widzę.

1

@Lionel_Messi10 ciekaw jestem reakcji dziewczyny gdyby facet zezgonowany przyszedł na randke w takim stanie :D JAk myślisz co by powiedziała? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?