LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! oj szukasz atencji szukasz :)
0
Dlaczego Ancelotti na asystenta wybrał swojego syna? Wiecie coś może o tym?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@svensonFCB nugetsy w sosie słodko kwaśnym z frytkami i syrówką :P
0
@Rewolucja123 było pite? :P
1
@ZiX to teraz Leo musi z Barcą to zrobic po tych latach lania
1
@Coutinho007 o to bardzo wysoko hahaha
0
@clyde a Umtiti? :D
0
@Rust_Cohle we Włoszech robić robotę będzie Chiesa :P
0
@clyde podobają ci sie z wyglądu? :P Jak tak to ile od 1-10 z czystej ciekawości spytam :P
0
@clyde dla $ no i chciał być gwiazdą żeby mieć szanse na balona w PSG a wyszło jak wiemy....
14
Powiem jedno cieszmy się każdą minutą tego artysty drugiego takiego nie będzie.
0
@l0Messini ta ale wygrali to nikt pretensji nie bedzie miał co innego gdyby przegrali
0
@Rothan1 orientujesz sie ile rahabilitacja po czymś takim trwa?
0
@Rust_Cohle myślisz że Conor wróci po tak ciężkiej kontuzji czy myślisz że koniec? Okropnie to wyglądało.
3
@norbo80 na stronie Realu tez piszą co słychać u byłych piłkarzy :)
1
@Lionel_Messi10 to co dzisiaj znowu picie pozostało nie? :D
Za wygraną Leo trzeba podtrzymać tradycję :D
1
Skrót meczu Argentyny jak ktoś nie oglądał
4
Podoba mi sie na wikipedii co jest napisane o Leo. Zacytuję :D
"Lionel Messi, Leo Messi, właśc. Lionel Andrés Messi Cuccittini (wym. [ljoˈnel anˈdɾes ˈmesi kut.tʃitˈtini]; ur. 24 czerwca 1987 w Rosario) – argentyński piłkarz występujący na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika w reprezentacji Argentyny, której jest kapitanem. Zawodnik z największą liczbą strzelonych goli i występów w historii FC Barcelony i reprezentacji Argentyny, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich 2008, dziesięciokrotny Mistrz Hiszpanii i czterokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów z FC Barceloną, sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki. Powszechnie uznawany za najlepszego piłkarza w historii.
Najlepszy piłkarz 25-lecia 1994-2019 wg magazynu FourFourTwo, najlepszy piłkarz i najlepszy rozgrywający dekady 2011-2020 wg IFFHS. Strzelec największej liczby goli w ciągu roku kalendarzowego (91) oraz w sezonie (73) w historii piłki nożnej, a także strzelec największej liczby goli dla jednego klubu piłkarskiego w historii.
Zwycięzca, najlepszy piłkarz i król strzelców Copa América 2021, finalista i najlepszy piłkarz Mistrzostw Świata 2014, dwukrotny Piłkarz Roku w Europie według UEFA, trzykrotny finalista Copa América z 2007, 2015, i 2016 r, zwycięzca i król strzelców Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2005, a także najmłodszy Argentyńczyk, który zagrał na Mistrzostwach Świata."
Jak tu nie kochać Leo za to co zrobił? :D
1
są juz jakies skróty meczów czy jeszcze nie?
0
@barcelonaLM ale sie zmienili
0
@totalcrack to najwazniejsze!!!
0
@Coutinho007 jak oceniasz grę Viniego bo nie oglądałem meczu? ;(
3
@Admin030 wicemistrz to tez spoko osiągniecie ja bym chciał zeby chociaz nasi kopacze w 1/4 MŚ zagrali....
0
@totalcrack zajebiste na tapete sobie na kompa wstawie ;)
0
@matirix20 @AmigoBlancos @PawkoFCB dzięki wielkie!
3
@AmigoBlancos lubię cię bo nie jestes jednostronny jak niektórzy kibice Realu. Potrafisz zachować klasę i pisać rozsądnie. Bardzo dobrze wszystko przedstawiłes bo racja obaj ci panowie grają na szczycie od 15 lat co jest samo w sobie genialne. Ja mimo wszystko zawsze Leo będę stawiać wyżej bo jest piłkarzem bardziej kompletnym jesli chodzi o kreację. Pod względem umiejętności strzeleckich stawiam ich na równi z tym ze Leo lepiej strzela wolne a Ronaldo karne. Zarówno to i to jest w sporcie mega ważne. Nigdy nie przestanę umniejszać Ronaldo genialnych umiejętności bo tylko idiota by nie doceniał takiego piłkarza. To tylko pokazuje jak Ronaldo ciężką pracą potrafił zajść na szczyt a Messi miał dar od Boga po prostu się z tym urodził. Genialni piłkarze i będzie ogromna strata dla footbolu gdy odejdą a Mbappe to im moze tylko piłki podawać ;)
0
@totalcrack powinien poprawić to przecież Leo bez brody :O
3
Nie ogladałem meczu bo byłem zmęczony ale nakręciłem budzik zeby zobaczyć wynik i widzę coś pięknego kochani ;) Jak ogółem mecz jak prezentowały się obie drużyny? ;)
0
@Zieliniak dlatego lubie pająki :D i trzymam jednego przy oknie :D Brzmi jak dodatkowa ochrona nad tymi mendami :P
0
@Lisek ja Angoli nieprzeboleje...