0

@MarioVeB! oj szukasz atencji szukasz :)

0

Dlaczego Ancelotti na asystenta wybrał swojego syna? Wiecie coś może o tym?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@svensonFCB nugetsy w sosie słodko kwaśnym z frytkami i syrówką :P

0

@Rewolucja123 było pite? :P

1

@ZiX to teraz Leo musi z Barcą to zrobic po tych latach lania

1

@Coutinho007 o to bardzo wysoko hahaha

0

@clyde a Umtiti? :D

0

@Rust_Cohle we Włoszech robić robotę będzie Chiesa :P

0

@clyde podobają ci sie z wyglądu? :P Jak tak to ile od 1-10 z czystej ciekawości spytam :P

0

@clyde dla $ no i chciał być gwiazdą żeby mieć szanse na balona w PSG a wyszło jak wiemy....

14

Powiem jedno cieszmy się każdą minutą tego artysty drugiego takiego nie będzie.

0

@l0Messini ta ale wygrali to nikt pretensji nie bedzie miał co innego gdyby przegrali

0

@Rothan1 orientujesz sie ile rahabilitacja po czymś takim trwa?

0

@Rust_Cohle myślisz że Conor wróci po tak ciężkiej kontuzji czy myślisz że koniec? Okropnie to wyglądało.

3

@norbo80 na stronie Realu tez piszą co słychać u byłych piłkarzy :)

1

@Lionel_Messi10 to co dzisiaj znowu picie pozostało nie? :D
Za wygraną Leo trzeba podtrzymać tradycję :D

1

Skrót meczu Argentyny jak ktoś nie oglądał


4

Podoba mi sie na wikipedii co jest napisane o Leo. Zacytuję :D
"Lionel Messi, Leo Messi, właśc. Lionel Andrés Messi Cuccittini (wym. [ljoˈnel anˈdɾes ˈmesi kut.tʃitˈtini]; ur. 24 czerwca 1987 w Rosario) – argentyński piłkarz występujący na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika w reprezentacji Argentyny, której jest kapitanem. Zawodnik z największą liczbą strzelonych goli i występów w historii FC Barcelony i reprezentacji Argentyny, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich 2008, dziesięciokrotny Mistrz Hiszpanii i czterokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów z FC Barceloną, sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki. Powszechnie uznawany za najlepszego piłkarza w historii.

Najlepszy piłkarz 25-lecia 1994-2019 wg magazynu FourFourTwo, najlepszy piłkarz i najlepszy rozgrywający dekady 2011-2020 wg IFFHS. Strzelec największej liczby goli w ciągu roku kalendarzowego (91) oraz w sezonie (73) w historii piłki nożnej, a także strzelec największej liczby goli dla jednego klubu piłkarskiego w historii.

Zwycięzca, najlepszy piłkarz i król strzelców Copa América 2021, finalista i najlepszy piłkarz Mistrzostw Świata 2014, dwukrotny Piłkarz Roku w Europie według UEFA, trzykrotny finalista Copa América z 2007, 2015, i 2016 r, zwycięzca i król strzelców Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2005, a także najmłodszy Argentyńczyk, który zagrał na Mistrzostwach Świata."
Jak tu nie kochać Leo za to co zrobił? :D

1

są juz jakies skróty meczów czy jeszcze nie?

0

@barcelonaLM ale sie zmienili

0

@totalcrack to najwazniejsze!!!

0

@Coutinho007 jak oceniasz grę Viniego bo nie oglądałem meczu? ;(

3

@Admin030 wicemistrz to tez spoko osiągniecie ja bym chciał zeby chociaz nasi kopacze w 1/4 MŚ zagrali....

0

@totalcrack zajebiste na tapete sobie na kompa wstawie ;)

0

3

@AmigoBlancos lubię cię bo nie jestes jednostronny jak niektórzy kibice Realu. Potrafisz zachować klasę i pisać rozsądnie. Bardzo dobrze wszystko przedstawiłes bo racja obaj ci panowie grają na szczycie od 15 lat co jest samo w sobie genialne. Ja mimo wszystko zawsze Leo będę stawiać wyżej bo jest piłkarzem bardziej kompletnym jesli chodzi o kreację. Pod względem umiejętności strzeleckich stawiam ich na równi z tym ze Leo lepiej strzela wolne a Ronaldo karne. Zarówno to i to jest w sporcie mega ważne. Nigdy nie przestanę umniejszać Ronaldo genialnych umiejętności bo tylko idiota by nie doceniał takiego piłkarza. To tylko pokazuje jak Ronaldo ciężką pracą potrafił zajść na szczyt a Messi miał dar od Boga po prostu się z tym urodził. Genialni piłkarze i będzie ogromna strata dla footbolu gdy odejdą a Mbappe to im moze tylko piłki podawać ;)

0

@totalcrack powinien poprawić to przecież Leo bez brody :O

3

Nie ogladałem meczu bo byłem zmęczony ale nakręciłem budzik zeby zobaczyć wynik i widzę coś pięknego kochani ;) Jak ogółem mecz jak prezentowały się obie drużyny? ;)

0

@Zieliniak dlatego lubie pająki :D i trzymam jednego przy oknie :D Brzmi jak dodatkowa ochrona nad tymi mendami :P

0

@Lisek ja Angoli nieprzeboleje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?