LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle jak jestes zasciankowy twoja sprawa ja lubie sobie przypominać czasy dzieciństwa a scrolla po coś masz w myszce mozesz omijać moje posty.
1
@Lionel_Messi10 magia mordko odznaczyłem cie w poscie daj znac co o tym sądzisz :P
0
patrzaj jak potrafili odwalić jugiego w prawdziwym życiu :P
Ah anime z młodości Yugioh sie przypomina ale teraz wprawe mają żeby coś takiego juz zrobić :P
Black magician girl zrobili troche hot :P
daj znac co o tym sądzisz :P
@Lionel_Messi10 @LS
0
@MarioVeB! kolejny atencjusz masz herba ode mnie ja dzis pije i jestem grzeczny twoje zdrowie :P
0
@daniel32778 jem i pije troche zapłon inny xd
0
@Rust_Cohle a co herby sie muszą zgadzać? Bo ja dziś grzeczny :P
0
@Lionel_Messi10 ale sernik w którym były rodzyni jest przesiąknięty nimi i to sie czuje...
0
@Rust_Cohle a mnie to do czego mieszasz bo ja nie w temacie :D
0
@Lionel_Messi10 to ty jestes wariat :O ja nie zjem z rodzynami :(
1
@Lionel_Messi10 czy ja wiem czy swir :P swirem bym był gdybym jadł sernik z rodzynkami a ja bez jem tylko :P
1
@Lionel_Messi10 dzisiaj kupiłem kilogram sernika i go opierdziele całego pod wieczór z 0,7 swietne e połączenie nie trzeba popity pić :P
0
@MesQueUnClub_87 @Ronmes cos takiego?
https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-adidas-terrex-sumra-fv0834-cblack-ftwwht-cblack.html?perfo&gclid=Cj0KCQjw_8mHBhClARIsABfFgpguZsBxtPd9o6Dyn4sERfFZVI-m9UidNDqDeAYRvZhLqRQ1wdkgwFkaApPIEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
0
@matsu dobrze wiedziec dzieki :)
1
@Lionel_Messi10 a w japonkach bys jej nie miał ::P To są te detale :D
1
@MesQueUnClub_87 nawet na prostym terenie?
1
@Ronmes w trepach sie noga poci dlatego chciałbym mieć przewiew
0
@don'T.R.I.P.e no tylko ze wiesz w biegu stopy są bardziej narazone ze względu na bieg a tu masz chód to tez co innego w dodatku mówie o prostym terenia a nie chodzeniu po górach w japonkach haha :D Nie wyobrazam sobie po górach w japonkach iść :P
0
@Ronmes a gdyby cała droga była po prostym terenie?
2
@Lionel_Messi10 gdy tak gorąco po asfalcie jakbyś polazł gołą stopą to po metrze bys miał dość...
0
@Ronmes serio? :O
0
@AntekGriezmann ale nogi zmęczone były? Bo teoretycznie mogły oddychac
0
czy w japonkach dałoby sie rade przejsc 30 km dziennie? Wiadomo odpowiednie obuwie wazne ale noga sie poci natomiast w japonkach nie... Co o tym sądzicie teoretycznie noga by miała jak oddychać...
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@PatrychoO prawie kazda jest lepsza od ester
0
@dzagos ester jest taka se przy maze lub ewie z lucyfera
0
Która pani z Lucyfera bardziej hot? :D
Maze
https://zapodaj.net/25d13ed5bca85.png.html
vs
Ewa
https://zapodaj.net/3bf6320cb9b16.png.html
nw mi sie mega obie podobają i bym obu dał 9/10 :D
Jak wy je oceniacie od 1-10 i która wygrywa u was? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@SaulGoodman Lingardinho syn Lingarda :)
0
@Trepyveb obecnośc bardzo przyjemnie sie ogląda mi sie podobala
1
@PatrychoO mi sie podobał i zauważyłem jedną rzecz ze kazda z częsci obecności zawsze prezentuje odpowiedni poziom przez co z góry fajnie sie je ogląda ;)
8
@Worny i to z kim te asysty. To nie jakies tam Getafe...
0
@Wojcio sam jestes locha jak ty takie lubisz to bierz ja więcej niz 60 kg babek nie tykam sam se bierz takie no chyba ze takie lubisz