1

@Rust_Cohle jak jestes zasciankowy twoja sprawa ja lubie sobie przypominać czasy dzieciństwa a scrolla po coś masz w myszce mozesz omijać moje posty.

1

@Lionel_Messi10 magia mordko odznaczyłem cie w poscie daj znac co o tym sądzisz :P

0

patrzaj jak potrafili odwalić jugiego w prawdziwym życiu :P
Ah anime z młodości Yugioh sie przypomina ale teraz wprawe mają żeby coś takiego juz zrobić :P
Black magician girl zrobili troche hot :P


daj znac co o tym sądzisz :P
@Lionel_Messi10 @LS

0

@MarioVeB! kolejny atencjusz masz herba ode mnie ja dzis pije i jestem grzeczny twoje zdrowie :P

0

@daniel32778 jem i pije troche zapłon inny xd

0

@Rust_Cohle a co herby sie muszą zgadzać? Bo ja dziś grzeczny :P

0

@Lionel_Messi10 ale sernik w którym były rodzyni jest przesiąknięty nimi i to sie czuje...

0

@Rust_Cohle a mnie to do czego mieszasz bo ja nie w temacie :D

0

@Lionel_Messi10 to ty jestes wariat :O ja nie zjem z rodzynami :(

1

@Lionel_Messi10 czy ja wiem czy swir :P swirem bym był gdybym jadł sernik z rodzynkami a ja bez jem tylko :P

1

@Lionel_Messi10 dzisiaj kupiłem kilogram sernika i go opierdziele całego pod wieczór z 0,7 swietne e połączenie nie trzeba popity pić :P

0

@matsu dobrze wiedziec dzieki :)

1

@Lionel_Messi10 a w japonkach bys jej nie miał ::P To są te detale :D

1

@MesQueUnClub_87 nawet na prostym terenie?

1

@Ronmes w trepach sie noga poci dlatego chciałbym mieć przewiew

0

@don'T.R.I.P.e no tylko ze wiesz w biegu stopy są bardziej narazone ze względu na bieg a tu masz chód to tez co innego w dodatku mówie o prostym terenia a nie chodzeniu po górach w japonkach haha :D Nie wyobrazam sobie po górach w japonkach iść :P

0

@Ronmes a gdyby cała droga była po prostym terenie?

2

@Lionel_Messi10 gdy tak gorąco po asfalcie jakbyś polazł gołą stopą to po metrze bys miał dość...

0

@Ronmes serio? :O

0

@AntekGriezmann ale nogi zmęczone były? Bo teoretycznie mogły oddychac

0

czy w japonkach dałoby sie rade przejsc 30 km dziennie? Wiadomo odpowiednie obuwie wazne ale noga sie poci natomiast w japonkach nie... Co o tym sądzicie teoretycznie noga by miała jak oddychać...
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@PatrychoO prawie kazda jest lepsza od ester

0

@dzagos ester jest taka se przy maze lub ewie z lucyfera

0

Która pani z Lucyfera bardziej hot? :D
Maze
https://zapodaj.net/25d13ed5bca85.png.html
vs
Ewa
https://zapodaj.net/3bf6320cb9b16.png.html
nw mi sie mega obie podobają i bym obu dał 9/10 :D
Jak wy je oceniacie od 1-10 i która wygrywa u was? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@SaulGoodman Lingardinho syn Lingarda :)

0

@Trepyveb obecnośc bardzo przyjemnie sie ogląda mi sie podobala

1

@PatrychoO mi sie podobał i zauważyłem jedną rzecz ze kazda z częsci obecności zawsze prezentuje odpowiedni poziom przez co z góry fajnie sie je ogląda ;)

8

@Worny i to z kim te asysty. To nie jakies tam Getafe...

0

@Wojcio sam jestes locha jak ty takie lubisz to bierz ja więcej niz 60 kg babek nie tykam sam se bierz takie no chyba ze takie lubisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?