0

@BarcaInfo ciekawe czy Roni coś w nos brał przed meczem :P Ostatnio ciągle na fazie na zdjęciach jest :P

1

Kung Fu Pazdan ratuje dziennikarkę Sylwię Dekiert


Pazdan to jednak dobry chłopina dzieńdobry zawsze na klatce mówił :P

0

@kuz oj tak +1 mój tez uwielbiałem go. W topie moich ulubionych wykonawców 2000+

1

Zastanawiam się ile nasi narodowi kopacze by wytrzymali ze Stasiem Czerczesowem :P

0

@LS oglądałeś Xene Wojowniczą KSiężniczkę? :O Miałem sie za ten serial zabrac ale nw czy warto :P

0

@LambiPL nw reszta określen dla mnie jest logiczna ale nie tamto ale zakonczmy temat

0

@LambiPL to rozumiem ale samo sformułowanie gryźć ale ty widziałeś żeby ktoś kiedyś gryzł dziąsłami ? To w ogóle nie ma sensu. Głuchy rozumiem ze nie słyszy niemowa rozumie ze nie mówi ale jak gryźć dziąsłami w ogóle sie da coś przegryźć? Bo to nierealne w tamtych przypadkach wszystko jest logiczne ale nie widziałem żeby ktoś dał rade gryźć dziąsłami reszta porównań dla mnie zrozumiała ale to jest nielogiczne bo gryzienie dziąsłami to chyba tylko masochista by lubił

1

@LambiPL zrozumiał i to dobrze ale gryźć to trzeba mieć czym a nie dziąsłami

0

@dawidor9 niestety kazdy trener lubi róznych grajków

0

@dawidor9 oj tak teraz zmiana na Holendrów następuje :P

20

@Messibestplayerintheworld krótka piłka podoba mi sie Laporta jezeli to prawda :)

0

@Janas11224 no cos w tym jest hahaha

0

@adambądkowski93 szczerbaty czym gryzł to jabłko chyba dziąsłami :P Prędzej żuł :P

0

@Bario_Malotelli no i super dzieki za info.

0

@Janas11224 no jest ale tez juz jakis czas gra w Realu i dalej nie poprawia sie u niego wykończenie. Gdzie myślisz leży problem? Złe treningi czy psychika jednak?

1

@patrykzmc2000 do Anglii za Pogbe dać Gryzaka i szamana i dobre to by było dla obu stron zarówno Umtiti jak i Gryzak by kase dalej dużą mieli bo wiadomo jak w Anglii sie zarabia i dodatkowow zawodnika na poziomie bysmy do drugiej linii dostali i pensje obnizone sporo mimo duzych zarobków Pogby i tak bysmy sporo zeszli z pensji

0

@FC1899Barca pytanie czy jak przypadkowo trafi sie w kamien czy się nie stępi...

0

@Coutinho007 ale jak to mówią Vini daje wiatr na skrzydle :D

1

@korolocik oj tam oj tam :P

1

pytanie trudne kto lepszy z Realu z faweli
Rodrigo vs Vinicius i dlaczego :D
Moze się wypowiesz na ten temat kogo byś brał z nich? @AmigoBlancos
Liczę też na wasze opinie i @LS @Coutinho007 @Encore @Lionel_Messi10

2

@korolocik duński Nazario= LEGENDA

2

@DLFCB poeinniśmy z nimi jakąś współprace lepszą nawiązać :)

0

@Messibestplayerintheworld i cyk kolejne pieniążki Lapcio to zna sie na biznesie. Gorzej bedzie sie pozbyć gwiazdek typu Cou, Umtiti, Pjanic tu bedzie problem bo pensje wielkie

0

@lukas10 no niestety :/

1

@kewin brać i sie nie zastanawiać dość tych szans miał Coutinho

0

@Vebrol Ronaldinho bierze w nochala nw jak u niego z kondycją :P

0

@FC1899Barca mozesz sie wypowiedzieć na temat jego gry?. Nie oglądałem włoskiej ligi :)

0

@barcelonaLM coś wiadomo na temat tego Romagnolego? :D JAk gra?

1

@lukas10 dać im Gryzaka+ szamana za Pogbe i cyk pensja dla Pogby jest :P

0

@Lionel_Messi10 myśle że Pogba by mniej zarabiał niz Gryzak tak mi sie zdaje przynajmniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?