0

@FC1899Barca no coś w tym racji jest ale się każdy łudził że młody ze odpali a tu dupa była...

3

@FC1899Barca Dżambele nie miał stresu :P


0

@Yosemite ja bym dał muzykę Boba Marleya pod to video ten wyraz twarzy Depaya + dodatkowo jego narodowość by tam pasowała ideolo :P

0

@Coutinho007 moze po łiskaczu go tak trzymie ;)

1

@Lionel_Messi10 masz herba zebys nie wpadł w kompleksy :P

1

@Lionel_Messi10 nagraj całą i jak mozesz nagraj tez jak piątkę z nim przybijasz albo browarka pijecie tez chętnie ziomek obejrze :P

3

@Firestone oj tak +1

1

@AntekGriezmann i to mi sie podoba! :D

0

@Rust_Cohle ostatnio coś mniej je oglądam... niestety brak czasu :/

0

@Colon świetnie zagrany Doakes fajnie go ten aktor zagrał

2

@kubix05 tak wglądały kiedyś małe dziewczynki a nie to co teraz tona szpachli na twarzy i niewiadomo ile to ma lat :D Homunkulus jeden :D

0

@Comentateiro @ChampionLW albo ten moment tez genialny :P


1

@ChampionLW@Comentateiro ma teraz wyjść w 2021 ciąg dalszy

4

Ci co oglądali Dexterka zrozumieją ten genialny fragment :D Uwielbiam ten serial a główny bohater to geniusz :D
Kto pamięta?


Oglądał ktoś z was?
@Lionel_Messi10 @LS @Encore @Mario96w @Colon @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @kuz @IronSanHybrid @Tomek54321

1

@AntekGriezmann dwa pięćdziesiąt plus 2 czekolady :P

0

@Rust_Cohle Leo zawsze na propsie

8

@kubix05 dobra fotka :P

0

jak grał Roberto Carlos? :D

0

@FC1899Barca szkoda tylko ze tak krótko był na szczycie ://

0

@koksik2700 zasług nigdy mu sie nie umniejszy :P

3

Buhahahaha :D cyrk

0

@koksik2700 przywrócił uśmiech ale na krótko niestety. Za mało był na topie niestety

1

kogo gębę byście woleli oglądać na stronie Barcy przez tydzień powiedzmy Figo vs Bartomeu? :D Az jestem ciekaw :D
@Lionel_Messi10 @LS @Encore @Mario96w @Colon @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @kuz @IronSanHybrid @Tomek54321

1

@Mario96w nie dziwi mnie to u nas konkurencji nie miałby praktycznie zadnej haha :D

0

@tristan87 chodzi z emerytów i rencistów :P

0

@agaFCB dobrze grał Roni?

0

kto z Barcelony dobrze gra?

4

@AntekGriezmann lepiej przyznaj Antek że nie chcesz odejść a nie XD

0

@Rewolucja123 jeszcze nie skończył kariery myślę że jak zakończy pierwszy skład zagwarantowany :P

0

@Shapiro haha :D Na budzik sobie ustaw :D Od razu lepsze wstawanie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?