LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca no coś w tym racji jest ale się każdy łudził że młody ze odpali a tu dupa była...
3
@FC1899Barca Dżambele nie miał stresu :P
0
@Yosemite ja bym dał muzykę Boba Marleya pod to video ten wyraz twarzy Depaya + dodatkowo jego narodowość by tam pasowała ideolo :P
0
@Coutinho007 moze po łiskaczu go tak trzymie ;)
1
@Lionel_Messi10 masz herba zebys nie wpadł w kompleksy :P
1
@Lionel_Messi10 nagraj całą i jak mozesz nagraj tez jak piątkę z nim przybijasz albo browarka pijecie tez chętnie ziomek obejrze :P
3
@Firestone oj tak +1
1
@AntekGriezmann i to mi sie podoba! :D
0
@Rust_Cohle ostatnio coś mniej je oglądam... niestety brak czasu :/
0
@Colon świetnie zagrany Doakes fajnie go ten aktor zagrał
2
@kubix05 tak wglądały kiedyś małe dziewczynki a nie to co teraz tona szpachli na twarzy i niewiadomo ile to ma lat :D Homunkulus jeden :D
0
@Comentateiro @ChampionLW albo ten moment tez genialny :P
1
@ChampionLW@Comentateiro ma teraz wyjść w 2021 ciąg dalszy
4
Ci co oglądali Dexterka zrozumieją ten genialny fragment :D Uwielbiam ten serial a główny bohater to geniusz :D
Kto pamięta?
Oglądał ktoś z was?
@Lionel_Messi10 @LS @Encore @Mario96w @Colon @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @kuz @IronSanHybrid @Tomek54321
1
@AntekGriezmann dwa pięćdziesiąt plus 2 czekolady :P
0
@Rust_Cohle Leo zawsze na propsie
8
@kubix05 dobra fotka :P
0
jak grał Roberto Carlos? :D
0
@FC1899Barca szkoda tylko ze tak krótko był na szczycie ://
0
@koksik2700 zasług nigdy mu sie nie umniejszy :P
3
Buhahahaha :D cyrk
0
@koksik2700 przywrócił uśmiech ale na krótko niestety. Za mało był na topie niestety
1
kogo gębę byście woleli oglądać na stronie Barcy przez tydzień powiedzmy Figo vs Bartomeu? :D Az jestem ciekaw :D
@Lionel_Messi10 @LS @Encore @Mario96w @Colon @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @kuz @IronSanHybrid @Tomek54321
1
@Mario96w nie dziwi mnie to u nas konkurencji nie miałby praktycznie zadnej haha :D
0
@tristan87 chodzi z emerytów i rencistów :P
0
@agaFCB dobrze grał Roni?
0
kto z Barcelony dobrze gra?
4
@AntekGriezmann lepiej przyznaj Antek że nie chcesz odejść a nie XD
0
@Rewolucja123 jeszcze nie skończył kariery myślę że jak zakończy pierwszy skład zagwarantowany :P
0
@Shapiro haha :D Na budzik sobie ustaw :D Od razu lepsze wstawanie :D