2

Coś dla fanów Wiedzmina :D Geralt i ten jego humor :D


hehehe

0

To ile panowie mamy tych medali w nocy zobaczymy kto trafi ;)

0

@Jackazz no sumo raczej nie jest dopuszczone dosportów na IO

0

@AmigoBlancos cięzko bedzie moze jedynie na braz da rade...

0

@MarFan powiem ci więcej kiedys był korzeniowski w chodzie, w pływaniu jędzejczyk, a teraz tam są problemy. Majewski odszedł z Kuli i tez lipa Haratyk nie ten poziom mimo ze w piątce jest. Zobaczysz ze jak Włodarczyk odejdzie to tam tez nie będzie nic. Ogółem nasi reprezentanci zamiast zaskakiwac cofaja sie w rozwoju a obstawiam ze Fajdek zesra sie metr przed kiblem bo głowy nie ma.... Mistrzostwa świata ma swietne ale na IO mu psycha siada. Problemem na IO jest ze nie mamy gosnych następców i nie wiem z czego to wynika. Moze gorzej są finansowane noektóre dyscypliny no bo nie chce mi sie wierzyc ze taki zjazd u nas jest. Węgrzy zawsze dobrze sie prezentuja na IOa nasi coraz gorzej mam wrażenie...

0

@Jackazz wiesz jakie to męczące jest tak sie szarpac przez 2-3 minuty i jeszcze uwazać zeby cie na plecy nie przewrócono?

0

@sergio5 czekaj czekaj to nie te lata ;D

4

Wylew polskich sportowców na IO przypomina mi wylewy Lengleta w tym roku w Barcie...

0

@CopaAmerica2021 Puyol był dyrygentem całej obrony Barcelony, dlatego dla mnie zawsze Puyol będzie lepszy do Pique. Wystarczy zobaczyć jak grała obrona gdy on był a zobaczyć teraz obronę Barcy gdy jest Pique

2

@DLFCB niestety zostały teraz same ciamajdy bez charakteru...a potem lańska. Za Puyola obrona Barcy była mega mocna a teraz bez niego jest jak ser z dziurami...

1

@ZiX weź to na szybko powiedz hehe

0

Widzę załatwiłeś sprawę ;) @SaulGoodman

0

@kaamil1910 jak mu sie chce to umie

1

@PatrychoO ja bym dał Daniela Olbrychskiego za wybitne role

0

@Bykunn mi natomiast w 5 sezonie nie podoba sie pani detektyw wygląda jakby botoks sobie wstrzyknęła

0

@Karzel mi sie gra Amenadiela podoba troche przeciwieśtwo Lucka świetnie gra

0

@Sulimo powiem ci ze klimat jest. Wiadomo chwile potrzeba zeby się wciągnąć , ale potem naprawde to robi wrażenie

3

Jestem po 5 sezonach Lucyfera i ogółem serial oceniam jako bardzo dobry i wystawiam ocenę 9/10. Ogółem mega mi się podoba gra Lucyfera, Amenadiela i Maze te 3 postacie są rewelacyjne. Do 4 sezonu pani detektyw mega mi sie podobała natomiast nw czemu ale w 5 sezonie wygląda jakby wstrzyknęła sobie jakiś botoks. Nw może to jakies złudzenie. Natomiast gra również dobrze. Po 4 sezonie Ewa oprócz tego że śliczna również ciekawie gra. Jak wam się podoba serial jak i gra poszczególnych postaci? Nie zdradzam spoilerów, dlatego pytam jak wam się podoba gra tych bohaterów.

0

@Tomek54321 aktor graniący leonidasa kozak co za charyzma

0

@ElKamil no fajnie

0

@Rust_Cohle pytanie jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle uważaj nie wiadomo co tam dodali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Coś dla fanów "300" niezła gadka motywacyjna trzeba przyznać :)


Co nie? :D
@Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Colon @AntekGriezmann @Tomek54321 @lucas/catalan

3

@patry295 na tym na dole rzeczywiście siedze zawsze przy kompie haha skąd wiedziałeś :P

0

@Lub567 kebab no ostrym wygrywa u mnie z kazda pizzą

0

@Coutinho007 ale deulofeu i bojan to tak

0

@ElKamil masz scrolla w myszce nie musisz czytac moich komentarzy lub mozesz mnie ignorowac i zablokowac

0

@LeoMessiah grubo;o

0

@Coutinho007 tylko zeby nie było pompowania balona jak to miało miejsce z Bojanem, Deulofeu , Alenią czy Jefrenem bo potem się palą chłopy :P

0

@Rewolucja123 najlepszy jest Pele bo ma 1500 goli :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?