LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle chętnie to zobacze bo w mojej opinii zwykłego banana niczym nie napompujesz.... co innego w postaci balona czy coś...
0
@Rust_Cohle bo mnie prześladujesz gorzej niż @LS haha :D
0
@Foro no ja albo jestem za stary i nic nie ogarniam już z slangu... albo za głupi jestem na takie sformułowania bo one dla mnie sensu nie mają :D
0
@Rust_Cohle dzis mam dobry humor nie chce mi się w pyskówki wchodzić:D Możesz mnie nie lubić, ale za twoje zdrowie też wypije bo piątunio :D
1
@daniel32778 e tam są gorsi jak @lucas/catalan ja przy nim to nikt :P
0
@Rust_Cohle pokażesz mi jak? :P chyba dmuchanego to tak bo owoca nie da rady...
1
@AntekGriezmann ten współczesny slang coraz mniej rozumiem....
0
@daniel32778 to on mnie zaczepił więc chyba jednak nie :P
0
@LS no tragiczne jest jak tak grzeje :/
5
powiedzcie mi co oznacza to sformułowanie?
"Niech spada na drzewo banany pompować".... kurde dziś kolega to powiedział do kolegi a ja nie ogarniam jestem jakiś zacofany w slangu młodzieżowym :P
@Lionel_Messi10 @LS @AntekGriezmann może wy wiecie?
0
@Rust_Cohle oj chłopie ciebie chyba dolna część ciała piecze jak moje wpisy widzisz polecam masć na ból tamtej części ciała :P
pamiętaj krowa która dużo ryczy mało mleka daje :)
2
@AntekGriezmann a prosze w końcu piątek
2
@Lionel_Messi10 dostałeś herba na zachętę bo mi wpadniesz w komplektsy :P Zresztą ty też @AntekGriezmann
1
@Lionel_Messi10 hahaha
0
@FCBKasza ja go nie miałem przyjemności oglądać a gest znam :D
4
Też tak mieliście?
https://zapodaj.net/c1ddc0fc9f3b3.jpg.html
hehe
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 @Colon @AntekGriezmann @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @kubix05 @lucas/catalan @Barca_Big_Moment
4
ale jestem zły panowie :P
piosenka na wieczór :D
na poprawię humorku :) tylko dla silnych psychicznie :D
@Lionel_Messi10 @LS @MesQueUnClub_87 @Colon @Coutinho007
0
@Coutinho007 no póki co pedri gra wszystko od dechy do dechy nie wiadomo czy sie nie wypali jak Asensio...tamten miał juz miec złotego balona a wiadomo jak wyszło...
0
@Coutinho007 o ile nie wydarzy cos sie niespodziewanego jak kruche zdrowie franka lub pedriego bo różne rzeczy mogą nadejść
0
@Coutinho007 tylko sami młodzi bez doświadczenia nie dadzą rady z doświadczonymi rywalami...
0
@Coutinho007 dlatego mówie lepiej mądrze stać niż głupio biegać :P
0
@Coutinho007 zgadza sie
1
@Coutinho007 Busi to geniusz tylko ma inne walory.... za czasów Iniesty i Xaviego najlepszy defensywny pomocnik na świecie i jeden z najlepszych o ile nie najlepszy w historii na swojej pozycji. Gdyby każdy patrzył na tempo to taki Mbappe powinien byc najlepszy...a nie każdemu potrzebna jest prędkość taki Messi nie biega tylko chodzi a i tak jest najlepszy fenomen :P
7
@FanBarcy123 lepiej mądrze stać niż głupio biegać
1
@korolocik Alba to chyba żeby sobie popłakać XD
0
@Coutinho007 no to jest najlepsze jakby nie wracali albo nie są w stanie fizycznie wracać. Xavi czy Iniesta to oprócz tego ze byli genialni to wracali i pomagali Busiemu a tu nic nie ma tylko ciągłe dziury....moze fizycznie nie dają rady lub mają braki w defensywie ci zawodnicy
1
@Coutinho007 smutne
0
@Coutinho007 ale przegrywany środek pola raczej świadczy o klasie piłkarzy no sorry ale CKM zdecydowanie jest lepszy niż Busi Pedri i de Jong. Nasi to piłkarze o klasę gorsi tak mi sie zdaje przynajmniej...ale tamci mają tez doświadczenie lepsze a nasi to młodziki...
0
@Coutinho007 jak sądzisz kogo się pozbędziemy z wypalonych grajków?
1
@Coutinho007 piękne czasy teraz z Realem to moze za 10 lat wgramy z taką pomocą niby każdy utalentowany przychodzi mecz z Realem a pomoc nie istnieje :/ Ah teraz to się będzie wspominać latami Xaviego czy Inieste dwóch najlepszych pomocników w historii.