0

myślicie że skończymy jak Real po odejściu CR7? :D

1

Busi nowym kapitanem on nas poprowadzi skończy się gadanie że Messi nie nadaje się na kapitana :D Busi pokaże jak powinien się zachowywać prawdziwy kapitan z prawdziwego zdarzenia!
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann

1

@Lionel_Messi10 zostaje stare wypalone dziadki muszą zostać umtiti , pjanić tez zostaną

1

@Lionel_Messi10 Aguero juz ponoć sie pakuje bo przyszedł grać z Messi więc jeden odejdzie

1

@Lionel_Messi10 jakiegoś doła złapałem przez tą akcje... jak żyć.... jak człowiek sobie pomyśli że w następnym sezonie naszą siłą będzie Nazario, Cou, Pjanić czy Umtiti czy Bombele...

0

@LS walczyc z tebasem i bartkiem za to co zrobili

1

@LS za tą akcje

2

Tak powinni się zachować kibice Barcy po tej akcji


Zgadzacie się?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007

2

@ZiX i cyk są pieniążki na pensje dla nowych kopaczy :P

1

@barcelonaLM REal tez miał wejść na wyzszy poziom po odejściu CR7 pytanie gdzie jest ten poziom?

2

@barcanawieki spokojnie przeciez Messi zajmował miejsce Gryzakowi wielu mówiło. W końcu będzie mógł się wykazać poteżny Gryzak

0

@LS czyli widze ze juz tez bierzesz na powaznie odejscie Leo :O

1

@oskar_wojak ale było gadane ze Alba nie chce obnizyc niekoniecznie o ten wpis chodzi tylko ogółem

18

obstawiam że Alba nie chce obnizyc pensji

1

Pamiętajcie ze zawodnicy typu Pjanic , Dembele, Umtiti będą stanowić o trzonie zespołu będzie dobrze . No i w ataku Nazario :D W końcu będziemy mogli mówić jak nam Gryzak bedzie wygrywał sam mecze bo przecież Messi mu miejsce zajmował :D Spokojnie będzie dobrze XD

2

a tu cyk nasz nowy atak on nowego sezonu duński Nazario& Memphis :D Myślicie ze dadzą rade zastąpić Leo? :D Obstawiam masę goli co sądzicie?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10

0

@sokot ale za to z naszym nowym kapitano- z Busim

0

@QuaReL Busi to bedzie kapitan zobaczysz

46

jaja jakies? :O

1

@Lionel_Messi10 dzieki za info popatrze

0

@LS zobaczymy co bedzie dalej ale nie wygląda to dobrze. Dziwi mnie tylko te gadanie Laporty że wszystko jest dobrze skoro tak nie było. Dla mnie osobiście to jest chore... predzej mogł powiedziec cos w stylu staramy się albo bedziemy robic wszystko co w naszej mocy. Takich słów nie było tylko obietnice...ze jest dobrze...Dziwi mnie tez zachowanie Tebasa skoro w Anglii kazdy kupuje kogo chcą i nikt im nic nie robi z tego powodu. Natomiast tu są limity

0

@kremowka2137 smutne ale mialem w jego podejsciu większe oczekiwania... no bo on juz raz Barce z bagna ratował... to nie jest nowicjusz...

0

@LS a co sądzisz o wpisie Puyola pożegnalnym i negocjacjach z PSG czy z tym zdjeciem?

0

@Blanco16 no ok tylko czemu mówił ze jest dobrze skoro wiedzial jaki jest Tabas. Po co tak gadał juz prędzej mógl powiedzieć że sie staramy wszystko zalatwić a gada że jest dobrze chociaż nie jest. Dla mnie to jest troche chore

7

Jedno mnie dziwi czemu Laporta w wywiadach mówił że wszystko jest dobrze skoro nie było co to za dobra mina do złej gry...
@Coutinho007 @Lionel_Messi10 @LS

0

1

@Stasik91 zamknij szejka w piwnicy

1

@Lionel_Messi10 nawet mi nie gadaj...

11

@Gaucho co nie zmienia faktu ze w topie jeat w czołówce Neymar nawet z bebechem nie to co Bombel

0

@Commandement a dziękuje uwielbiam ten klimat troche czasu minęło :) Gdybys znał jakies filmy fajne lub jakbys coś fajnego trafił mozesz tytuł podesłać moze i mi sie coś spodoba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?