LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS spoko daj znac jak tam dalej :P
1
@Lionel_Messi10 zakręcony ładnie jestes widzę :D
0
@LS jak tam harry cos poleciałeś? :D
1
@Coutinho007 dziena :D wielka
0
@Esteban_ fenomen chyba pierwszy raz w zyciu natrafiam gdzie pierw są nagrywane części 4+ a potem 1 2 3 :D
0
@lucas/catalan ok
0
@Shado @Esteban_ jak to nagrali wczesniej czwartą część a pierwszej nie? :D
0
mam pytanie chciałem ruszyc serie filmów starwarsów 1 część z którego jest roku 1999 czy 1977?
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon
1
@Lionel_Messi10 ty stary nie doczytałeś co wyzej napisane haha ale spoko :D
0
@KrystianR wczoraj nie miał bana jeju za co on ciągle bany łapie :O
2
Są tu jacyś fani Jigsowa z Piły? :D W mojej opinii kapitalne są te filmy ktoś z was oglądał? :D
@Lionel_Messi10 ty wiem ze oglądałeś :P
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon
1
@Coutinho007 zgadzam się powinien numer dostać ktoś kto na to zasłużył a nie zawodnik który grał przeciętnie
1
@Coutinho007 dodałbym do Roberto zawodnik zadaniowieć, który zagra wszędzie :P
0
@MatizxD kebaby to moje drugie zycie najlepsze baranina i mega ostry sos och narobiłeś mi ochoty
0
@marcin000019 nie napisałem ze zamierzam brac.... tylko napisałem co gorsze eh te czytanie ze zrozumieniem sie kłania XD
0
@Objectivo to jezeli to jest nie do zrobienia to powiedzmy ze by połowe z tego spalił 0,5 kg czy to by bardziej zaszkodziło niz liter wódki solo wypite?
0
@marcin62 ciekawe czy by wiedział co sie dzieje xd
0
@Objectivo oj znaleźli by sie tacy co by dali rade :P
0
@PatrykBarca to wiadomo ale co bardziej szkodliwe
0
@Granto powiedzmy codzienne picie 1litra wódy solo vs 1 kg gandzi
2
jak myślicie co może bardziej zaszkodzić człowiekowi szybciej nadmierne picie vs nadmierne spozywanie narkotyków. Powiedzmy picie 1 litra wódy vs spalenie 1 kg gandzi. Po tygodniu co bardziej by zaszkodziło?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @AntekGriezmann @Tomek54321 @marcin000019
0
@Colon zawsze mnie dziwiło ze był jednoczesnie gruby i szybki jak to mozliwe a piłkarz genialny :P
0
@norbi77 patrząc na tą fotografie pierwsze moje skojarzenie to chłopacy z baraków i słynny tekst gapisz mi sie na bebech? :D Nw czy oglądałeś :D
1
@jasiuZ smacznego
0
@amanter wow grubo uwazaj na zatwardzenie po suchym chlebie :/
0
@VenoM oj tak +1 zawsze mam tak ze 2 ostatnie kawałki zostają czekam z godzine-dwie i juz mnie wnerwia ze tak lezy i wtedy po 2h dojadam :P
0
@TheNekro94 a jeżeli ktoś powie zamiast Adrian Ardian albo zamiast sąsiedzie somsiedzie? hmm to te słowa też ranią?
1
I cyk wleci pizza pepperoni na podwójnie ostrym sosie oj przynajmniej flaki przeczyści :P adekwatna potrawa do odpowiedniej pory :D a wy co szamiecie?
0
@LS a no to zwracam honor coś mi sie pomyliło :)
1
@LS wiesz tez moze to ta byc ze z wiekiem bohaterów tez sie potem wciągniesz bo przynajmniej ja tak miałem że czym starsi byli to mi sie bardziej podobało