0

@LS spoko daj znac jak tam dalej :P

1

@Lionel_Messi10 zakręcony ładnie jestes widzę :D

0

@LS jak tam harry cos poleciałeś? :D

1

@Coutinho007 dziena :D wielka

0

@Esteban_ fenomen chyba pierwszy raz w zyciu natrafiam gdzie pierw są nagrywane części 4+ a potem 1 2 3 :D

0

0

@Shado @Esteban_ jak to nagrali wczesniej czwartą część a pierwszej nie? :D

0

mam pytanie chciałem ruszyc serie filmów starwarsów 1 część z którego jest roku 1999 czy 1977?
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon

1

@Lionel_Messi10 ty stary nie doczytałeś co wyzej napisane haha ale spoko :D

0

@KrystianR wczoraj nie miał bana jeju za co on ciągle bany łapie :O

2

Są tu jacyś fani Jigsowa z Piły? :D W mojej opinii kapitalne są te filmy ktoś z was oglądał? :D
@Lionel_Messi10 ty wiem ze oglądałeś :P
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon

1

@Coutinho007 zgadzam się powinien numer dostać ktoś kto na to zasłużył a nie zawodnik który grał przeciętnie

1

@Coutinho007 dodałbym do Roberto zawodnik zadaniowieć, który zagra wszędzie :P

0

@MatizxD kebaby to moje drugie zycie najlepsze baranina i mega ostry sos och narobiłeś mi ochoty

0

@marcin000019 nie napisałem ze zamierzam brac.... tylko napisałem co gorsze eh te czytanie ze zrozumieniem sie kłania XD

0

@Objectivo to jezeli to jest nie do zrobienia to powiedzmy ze by połowe z tego spalił 0,5 kg czy to by bardziej zaszkodziło niz liter wódki solo wypite?

0

@marcin62 ciekawe czy by wiedział co sie dzieje xd

0

@Objectivo oj znaleźli by sie tacy co by dali rade :P

0

@PatrykBarca to wiadomo ale co bardziej szkodliwe

0

@Granto powiedzmy codzienne picie 1litra wódy solo vs 1 kg gandzi

2

jak myślicie co może bardziej zaszkodzić człowiekowi szybciej nadmierne picie vs nadmierne spozywanie narkotyków. Powiedzmy picie 1 litra wódy vs spalenie 1 kg gandzi. Po tygodniu co bardziej by zaszkodziło?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @AntekGriezmann @Tomek54321 @marcin000019

0

@Colon zawsze mnie dziwiło ze był jednoczesnie gruby i szybki jak to mozliwe a piłkarz genialny :P

0

@norbi77 patrząc na tą fotografie pierwsze moje skojarzenie to chłopacy z baraków i słynny tekst gapisz mi sie na bebech? :D Nw czy oglądałeś :D

1

@jasiuZ smacznego

0

@amanter wow grubo uwazaj na zatwardzenie po suchym chlebie :/

0

@VenoM oj tak +1 zawsze mam tak ze 2 ostatnie kawałki zostają czekam z godzine-dwie i juz mnie wnerwia ze tak lezy i wtedy po 2h dojadam :P

0

@TheNekro94 a jeżeli ktoś powie zamiast Adrian Ardian albo zamiast sąsiedzie somsiedzie? hmm to te słowa też ranią?

1

I cyk wleci pizza pepperoni na podwójnie ostrym sosie oj przynajmniej flaki przeczyści :P adekwatna potrawa do odpowiedniej pory :D a wy co szamiecie?

0

@LS a no to zwracam honor coś mi sie pomyliło :)

1

@LS wiesz tez moze to ta byc ze z wiekiem bohaterów tez sie potem wciągniesz bo przynajmniej ja tak miałem że czym starsi byli to mi sie bardziej podobało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?