0

@Lionel_Messi10 myśle że Pogba by mniej zarabiał niz Gryzak tak mi sie zdaje przynajmniej

0

@lukas10 ciekawe czy by mniej zarabiał niz Gryzak

0

@Lionel_Messi10 a gdyby im dać Gryzaka za Pogbe? hmm

0

@Lionel_Messi10 oki :P ale wolne miał kapitalne Beckham trza przyznać :P

1

czysto teoretycznie gdyby taki Pogba zawitał do drugiej linii Barcy to myślicie że by wzmocnił naszą drugą linie? To piłkarz leniwy jak mu sie chce grać to top ale właśnie jak mu się chce.... Jakie wasze zdanie czy 3 pomocników złożonych z de Jonga Pedriego i Pogby by zyskała na jakości czy raczej nie?
@LS @Lionel_Messi10 @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Encore

2

@korolocik w gratisie dac im apteczkę :P

0

@RobiS haha juz widze ze mu sie udziela :P

3

@PatrychoO a moze by tak dac United kogoś z tych piłkarzy do wyboru Dembele, Umtiti, Cou, Pjanić niech sobie wybierają kogo chcą na wymiane :P juz wole Gryzaka zostawić a Bombela się pozbbyć :P

0

@AmigoBlancos aj no tak ślepym chyba haha sorka :P

1

@FCBparasiempre a pamiętasz jak oni grali? Tu chodzi odkąd się pamięta grajków a kompilacje na YT to i Wawrzyniak ma dobrą :P

0

@AmigoBlancos Marcelo nie dałeś? :P

0

@Lionel_Messi10 a twoja opinia o Beckhamie jaka jest? :P

0

@VegetaPolska oj tak kiedys obrona Anglii to była genialna zarówno Ferdinand jak i Terry to w Anglii absolutna topka a jakie jest twoje zdanie o obrońcy Carragherze? osiągnął topke?

0

@RobiS bramkarz nigdy tyle nie zarobi :P

3

@Kusco15 w mojej opinii zyskał- nie od dzis wiadomo że piłkarze to gwiazdeczki i Florek pokazał jak sprawy mają się od zewnątrz a że w kwestii zarządzania klubem i biznesem jest świetny to tylko pokazuje ze nie daje sobie w kasze napluć . W mojej opinii te taśmy go tylko umocniły

1

@AmigoBlancos dokładnie Zidane tez wysoko musi być

1

@Herato ja bym jeszcze na 3 miejscu dał Zidana i Xaviego do tych co dałeś. Xavi to maestria footboolu :)

0

Terry vs Ramos który lepszy prime osiągnął jako obrońca?

0

@Herato @DaPidejpi @kamzar @Herato @SaulGoodman @priest9999
zmienili kiedys teraz na 1 miejscu jest Erwin Helmchen z 982 golami
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_footballers_with_500_or_more_goals
podsyłam linka

0

@LS oj tak +1 zgadzam sie

2

@adambądkowski93 oj Zbyszek puste slogany od gadania do robienia to tez daleka droga...

0

@Coutinho007 jakiego

0

@Coutinho007 Dembele nawet solidny nigdy nie był przez cały sezon szukał formy zagrał ze 2 mecze dobre i znowu kontuzja. Ja nw jak takiego gościa oceniać. Czy słowa "piłkarski buc" nie pasują do określenia Dembele?

0

@Coutinho007 co nie zmienia faktu ze był solidną zapchajdziurą a taki Dembele kim był.... dla mnie to taki ziapciak nawet solidny nie był bo ciągle kontuzje lub długo szukał formy

1

@FanBarcy22 dobre czy nie dobre ale pomoze na pewno

0

@iniesta44 a co jak ktos spyta mnie czy lepszy CR7 czy Dembele to mam powiedziec Dembele na siłe bo to strona Barcy?

0

@tristan87 widzisz jednak ludzie piszą ze Dłużej w topie: Beckham

0

@Coutinho007 Busiego tez krytykowali ze sie wypalił tymczasem co robił na euro ;) następny sezon moze byc lepszy ;)

0

Kto był lepszym piłkarzem Ronnie vs Beckham?
Wiadomo dla kibiców Barcy zawsze Ronnie ale tak gdy patrzymy z szerszej perspektywy niż tylko sympatia ;) kto wyzszy prime oaiągnąl i kto sie dłużej na szczycie utrzymał?
@LS @Lionel_Messi10 @Colon @Coutinho007 @Tomek54321

0

@Coutinho007 dlatego za chocby mecze z Realem Roberto sie odrobina szacunku nalezy ;) facet nie jest konfliktowy robi swoje gra solidnie jedynie ostatnio teoche gorzej ale szacunek u mnie ma za PSG za mecze z Realem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?