0

@tomek8756 moje 3 ulubione
1. Dexter
2. Breaking Bad, Hanibal
3. Dr. House

0

@korolocik Busi ma lepszy mental :P

1

@lucas/catalan haha :P

0

@lucas/catalan a gdyby kobieta chciała zebys dbał o swoje stopy? :D

0

@Darkfin no to wypowiedz sie czy bys czyścił stopy pumeksem gdyby kobieta cie o to poprosiła powiedzmy w robocie w przerwie a potem w domu bo powiedziałaby ze ją to kręci :P

0

@Pedritodejong z tego bajzlu to nie da sie za wiele zrobić po Bartku. Chodzi o to ze nie ma kasy a chce zeby Messi miał z kim grac a to nie takie proste jak nie ma kasy. Weż ogarnij zawodnika za darmo by był chociaz na poziomie Busiego za niewielkie pieniądze. Facet chce dobrze ale to nie takie proste jak nie ma kasy

0

@Mario96w hahaha dobre :D xd

0

@Bobo25 a zachęcony powiedzmy upojną nocą z kobietą?:P

0

@Bobo25 @Mario96w a co gdyby kobieta was poprosiła zebyscie dbali o swoje stópki i czyscili je pumeksem powiedzmy w pracy na przerwie a potem w domu i że ją to kręci. Byście to robili dla niej?

0

@PatrychoO nie wiadomo co myślą kobiety

2

Trudne pytanie do la rambli czemu mężczyźni są fetyszystami stóp kobiet a kobiety nie są fetysystkami stóp męskich?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

1

@bdoss dla mnie przede wszystkim kobieta powinna sie podobac mężczyznie i mężczyzna kobiecie. W drugiej kategorii to u mnie oczy i nogi kobiety. Najbardziej niebieskie bo mi sie kojarzą z oceanem a tuz obok zielone :) Nogi zawsze mnie jako faceta u kobiet pociągały, gdyz one odróżniają kobiety od mężczyzn. Nie jestem fetyszystą stóp :D Natomiast pupa i piersi to dodatek przynajmniej dla mnie. Jak dziewczyna jest zadbana, ładnie wygląda to az tak wazne nie jest dla mnie. Reasumując mój wymażony typ to piękna Azjatka o niebieskich oczach, ładnych nogach ze średnimi piersiami i pupą :D I tak najważniejsze by miała coś w głowie a nie tylko hajs hajs :D

0

@Pedritodejong pytanie czy chcemy dążyć do upadku i niewypłacalności klubu przemyśl sprawe bo tu kasy nie ma na dawanie więcej. Podziękuj rządom Bartka ze jest taka a nie inna sytuacja. No chyba ze ma to nam pasować i dalej prowadzić politykę drogich i duzych kontraktów jak w rzypadku Cou czy Pjanicia których nikt nie chce kupić tylko wypozyczać. Do tego doprowadziła polityka Bartusia. Wolę postawić na gościa ze szkółki który moze akurat odpali niz dawania duzych kontraktów i dązenia do upadłości poprzez niewypłacalność

5

@Conradxc tam ma za dobrom ekipem a tu nie :D

6

strzelony gol przez duńskiego Nazario tylko pokazuje jak wtopił się jako ikona tego sportu do alei gwiazd :)

0

@LS haha dokładnie!

1

@lucas/catalan raczej bym nie zjadł :D Ciekaw jestem czy potem coś sie potem działo na kiblo po takiej mieszance. JA słyszałem ze ktoś kiełbase z grila miodem maczał i jadł....

0

@koksik2700 no i po co od razu te obelgi

0

Jeżeli wolę czarną czekoladę niz białą a nie jestem rasistą to jestem hipokrytą?

0

@Halamadryt1902 kupić czekoladki :P

1

Macie prowadzić drużynę albo jjedna albo drugą i musicie wybrac którą wybieracie?
Potencjał podobny tylko różnica taka:
W pierwszej tartak w pomocy ale świetni skrzydłowi
Druga ekipa genialni pomoocnicy ale tartak na skrzydłach co wybieracie? :D
Odpowiedż uzasadnij :P
tylko nieliczni odpowiedzą na tak trudne pytanie :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

2

Refrenu nie rozumie moze mi ktoś powiedzieć co tam śpiewa? :O Po tym a a


Swoją drogą podoba wam sie taka piosenka? :O
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@Nigaki nom nie dziwie sie bo troche wizerunek ich związku by był niski

1

hahahaha you made my day Mateu :D

22

bardzo dobra polityka nie ma co robić sie na hajs

2

niech idzie gdzies Barca ze 30 baniek dostanie podziękować i pożegnać. To nie zawodnik na Barce max na Totki czy Arsenal

0

@Vempers no ale jednak psychike trzeba miec ty dałbyś tak rade? :D Bo ja nie :D

0

@kuz no to lepszy profil niz Gini

4

0

@Krzysiek723 @ReginaPhalange chodzi piłkarsko kto by tu bardziej pasował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?