1

@Barca_Big_Moment świetna robota jak zwykle super to sie czyta gorąco pozdrawiam :D

0

@BaroPodertos haha no gruba akcja :D ja bym na twoim miejscu dał torebkę ryżu i zobaczył czy ją weżmie i na klapkę złapać go :D

0

@lucas/catalan hahaha serio? :D

0

@LS haha chyba tak jak ci sie wersja kinowa podoba? haha

2

1

@Homeopata8989 Franek ogarnij Depaya chyba masz coś tam do powiedzenia :D

0

@masq oj widziałem kiedyś to :) Pisał gościu ze Messi nie kiwa sie jak Neymar to nie ma takiej techniki :) Rozbawiło mnie to :D Czy kiwki tylko swiadczą o technice? :D

0

@masq na pytanie ludzi czy Messi ma technikę :P

1

@Barca_Big_Moment takie rzeczy swietnie sie czyta swietna robota ziomuś

0

0

No to lecim ludziska z fajnym kawałkiem ^^


0

@takisobiektos tu chodzi o mądre posunięcia a nie zostanie frajerem roku haha :D Połowę Barca połowe klub który go będzie chciał i każdy zadowolony ale bym wprowadził ze ma grac w każdym meczu chyba ze uraz będzie miał :D

1

@tomek8756 kazdy normalny facet lubi fajne milfy :) Nie znam ale chętnie popatrze w google :D Jej imię tak średnio mi sie podoba jakoś nie byłem nigdy fanem tego imienia ale jest piękną kobietą :)

1

@Sulimo lubisz milfy? :D

0

@Vebrol @Gaucho ja na miejscu Laporty to bym ściągnął tego Donarumnę i najwyżej gdzieś go wypożyczył na sezon góra dwa i by były upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze zabezpieczenie na wypadek gorszego stanu zdrowia MArca a po drugie bramkarz by ciągle grał w topowym zespole na wypożyczeniu. Jak jest okazja to czemu nie? Sytuacja podobna z Courtouis.

1

@Lionel_Messi10 smacznego ziomek mam nadzieję że jakiś fajny seans filmów klasyków do tego :)

0

@konraden on nie gra pierwszego sezonu tylko juz pare lat gra tu i nie ma zadnego progresu nie umie żadnego ciężaru na siebie wziąć. W ogóle mnie ten gracz nie przekonuje 0 profesjonalnego podejścia. Niczym mnie on juz nie przekonuje w Borusii fajnie grał ale tutal zaliczył spory zjazd i gra na przeciętnym poziomie no sory ale juz miał czas sie ogarnąć.... Pare meczów miał dobrych moze i to tyle Neyowi do pięt nie dorastał i nie dorasta no sorka...

1

@LS szanuję nie powiem :)

0

Pytanie do męskiej części la rambli lubiacych azjatki :D Te panie są hot czy nie hot? :D Mi ta druga sie bardziej podoba ale ta pierwsza tez niczego sobie :)



Zapraszam do wypowiedzi :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

1

za taką gadkę powinien juz mieć out

0

@Barca_Big_Moment bedzie co poczytac dziena ziomuś :P

0

@Pilka_jest_okragla to tylko wydzie na plus przy rywalizacji z Destem :)

40

oby oby sie pozbyc tego pana :)

0

@barcowy1899 5 na sezon niewiele jak na takiego zawodnika

0

@patry295 chyba żeby polubić tego pana :)

0

@barcowy1899 ja Bardzo dobre :D Kasy nie ma a ze za darmo dodatkowo cieszy :D Ściągnięto naprawdę dobrego grajka Aguero który przez lata wyrobił sobie dobrą markę :) W dodatku niska pensja co dodatkowo cieszy :) Jeśli mu zdrowie dopisze to transfer bedzie uznany jako jeden z najlepszych w ostatnich latach :) Garcia z kolei jest postrzegany przez wybitnych trenerów jako bardzo zdolny piłkarz i skoro sam Guardiola go chwali to coś w nim widzi. W dodatku jest młody ma dobre wyprowadzenie co z Araujo moze fajnie współgrać. Świetne wyprowadzanie z siłą i szybkościa Araujo fajnie to wygląda. GRajek ze za darmo dodatkowo cieszy. Chłopak ma czas na rozwój i moze staci sie dobrym zawodnikiem. W każdej druynie muszą być piłkarze o róznych profilach dzięki czemu to pomaga bardziej zaskoczyć rywala :D W mojej opinii darmowe transfery uważam za bardzo dobre i oby tylko Kunowi zdrowie dopisało a będzie dobrze :D

0

i ta mina Busiego na tym zdjęciu haha mistrzostwo :D

1

@betonito jest niżsszy przez co gorzej mu będzie dochodzić do sytuacji główkowych

0

@Kettger już osiągnęła z Kumanem Puchar Króla to juz trofeum :)

0

@Szreko kazdy ogarnięty tak powie ale pamiętaj nastrzelał ponad 1000 goli ogórom i grał co 3 dni to najlepszy haha ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?