0

@Krzysiek723 @ReginaPhalange chodzi piłkarsko kto by tu bardziej pasował

0

@RosjaninBut dzieki za opis profili :)

1

@kuz a mógłbys ich jakoś porównać który bardziej pasuje do nas? Nie oglądałem tego Niemca wcale... co o nim tak w ogóle sądzisz?

0

czy Gundogan da więcej niż Gini w środku ktoś go oglądał w tym sezonie ? Ogółem który z tych pomocników ma bardziej pasujące umiejętności do gry w Barcy?

1

@Criss18Barca do rotacji z Busim jak najbardziej

1

@patrykzmc2000 Widać ze Depay to porządny gość. Wie w jakiej sytuacji jest klub a zgodził się obnizyć swoje wynagrodzenie. Takich ludzi sie ceni i szanuje. Nie to co Gini, któremu ktos rzuci trochę złotych ziaren to poleci za nimi jak wytresowana kura :D Dembele nie dwał nigdy więcej niz przeciętność no sory ale juz pare lat tu siedzi nie rok... no i urazy...

1

@lucas/catalan no tak naturalna reakcja :D Mnie tez by to poniosło dlatego mnie ciekawi reakcja Pique po teledysku Gypsy z Nadalem co wstawił :D @Colon

0

@lucas/catalan ale jak myslisz jakbyś ty zareagował powiedzmy masz dziewczyne akorke lub piosenkare i ją całują lub macają. Dawałbyś radę to w sobie tłumić? :D

0

@Colon ale ma ciałko fajne kobieta natura była bardzo szczodra że dała i urodę i ciałko :D Ciekaw jestem czy po tym teledysku miała spinę z Pique :D Ogółem jestem ciekaw jak sie czują ci wszyscy partnerzy i partnerki aktorów , aktorów, piosenkarek czy piosenkarzy gdy ktoś inny je/ich maca :D Ciekaw jestem ja ci ludzie to w sobie tłumią :D i czy wybuchają :P
@Vempers @lucas/catalan jak sądzicie?

3

Ah ta shakira była hot jak kręci brzuszkiem i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Coś ją wolę w wersji blond niż jako eraz w czerwonych włosach...


Co sądzicie?
@lucas/catalan

1

@patry295 no na klasyke mnie coś wzięło dziś :D

0

@lucas/catalan ale całkiem spoko sie słucha nie?

0

@arasz1819 zgadza sie nie moze tak być że będziemy płacić im niewiadomo ile bo wtedy będzie bankructwo i upadłość, a tego chyba nie chcemy. Mi sie polityka Laporty zaczyna podobać, ale nie pompuje balona póki co, bo okno jeszcze nawet nie ruszyło...

6

Coś mnie wzięło na wspomnienia z dzieciństwa co o tych kawałkach sądzicie? Znacie je? :D Gimby nie znają :D



Zapraszam chętnych do komentowania wg mnie genialne kawałki
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

3

@szkutnik91 poradzimy sobie bez tego dusigrosza. Jak Moriba będzie dostawac sporo szans to moze sporo dać

2

Bardzo trudne pytanie do całej la rambli. Badam pewną kwestię :D Czy ten facet co tańczy od 1:31-- 1.47 to tylko coś pił czy jarał a jak to co takiego taką reakcję wywołuje? Zastanawia mnie czy takie coś po samym alkoholu można robić czy trzeba coś mocniejszego :D


Zapraszam do komentowania chętnych jak i również stałą ekipę :)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

jak reagujecie na ludzi, którzy o wszystko sie was czepiają powiedzmy i jest to powiedzmy u nich rutyna dnia :P

0

@Chakalaka ten Pan na zdjęciu to by sie znalazł w ddużynie marzeń ;) LEGENDA!!!

2

@lucas/catalan fajna w moim guście ;)

0

@Persyfl źle cie zrozumiałem mniejsza o to

0

@Persyfl no tak

0

@Persyfl kobiety te które są w związku z tymi facetami którzy je maltretują...

1

0

@Lionel_Messi10 no mozliwe a jakie walki dzisiaj?

0

@PanteraCule nom dokładnie o tym mówie zaraz sie oskarzą o homofobię a ze ktos sie musiał bronic to inna sprawa...

0

@Persyfl no te które są z tymi psycholami

1

@Lionel_Messi10 w moim odczuciu prawidłowa reakcja :)

0

@Lionel_Messi10 no bezpieczenstwo najwazniejsze

0

@Chwytak mnie tam nie było :D Czemu jak coś sie przedstawia to ten co opowiada żawsze musi tam byc. Ah ta ludzka psychika wszystkich do jednego wora wstawia :D

0

@Persyfl to po co te kobiety są z tymi facetami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?