LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysiek723 @ReginaPhalange chodzi piłkarsko kto by tu bardziej pasował
0
@RosjaninBut dzieki za opis profili :)
1
@kuz a mógłbys ich jakoś porównać który bardziej pasuje do nas? Nie oglądałem tego Niemca wcale... co o nim tak w ogóle sądzisz?
0
czy Gundogan da więcej niż Gini w środku ktoś go oglądał w tym sezonie ? Ogółem który z tych pomocników ma bardziej pasujące umiejętności do gry w Barcy?
1
@Criss18Barca do rotacji z Busim jak najbardziej
1
@patrykzmc2000 Widać ze Depay to porządny gość. Wie w jakiej sytuacji jest klub a zgodził się obnizyć swoje wynagrodzenie. Takich ludzi sie ceni i szanuje. Nie to co Gini, któremu ktos rzuci trochę złotych ziaren to poleci za nimi jak wytresowana kura :D Dembele nie dwał nigdy więcej niz przeciętność no sory ale juz pare lat tu siedzi nie rok... no i urazy...
1
@lucas/catalan no tak naturalna reakcja :D Mnie tez by to poniosło dlatego mnie ciekawi reakcja Pique po teledysku Gypsy z Nadalem co wstawił :D @Colon
0
@lucas/catalan ale jak myslisz jakbyś ty zareagował powiedzmy masz dziewczyne akorke lub piosenkare i ją całują lub macają. Dawałbyś radę to w sobie tłumić? :D
0
@Colon ale ma ciałko fajne kobieta natura była bardzo szczodra że dała i urodę i ciałko :D Ciekaw jestem czy po tym teledysku miała spinę z Pique :D Ogółem jestem ciekaw jak sie czują ci wszyscy partnerzy i partnerki aktorów , aktorów, piosenkarek czy piosenkarzy gdy ktoś inny je/ich maca :D Ciekaw jestem ja ci ludzie to w sobie tłumią :D i czy wybuchają :P
@Vempers @lucas/catalan jak sądzicie?
3
Ah ta shakira była hot jak kręci brzuszkiem i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Coś ją wolę w wersji blond niż jako eraz w czerwonych włosach...
Co sądzicie?
@lucas/catalan
1
@patry295 no na klasyke mnie coś wzięło dziś :D
0
@lucas/catalan ale całkiem spoko sie słucha nie?
0
@arasz1819 zgadza sie nie moze tak być że będziemy płacić im niewiadomo ile bo wtedy będzie bankructwo i upadłość, a tego chyba nie chcemy. Mi sie polityka Laporty zaczyna podobać, ale nie pompuje balona póki co, bo okno jeszcze nawet nie ruszyło...
6
Coś mnie wzięło na wspomnienia z dzieciństwa co o tych kawałkach sądzicie? Znacie je? :D Gimby nie znają :D
Zapraszam chętnych do komentowania wg mnie genialne kawałki
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
3
@szkutnik91 poradzimy sobie bez tego dusigrosza. Jak Moriba będzie dostawac sporo szans to moze sporo dać
2
Bardzo trudne pytanie do całej la rambli. Badam pewną kwestię :D Czy ten facet co tańczy od 1:31-- 1.47 to tylko coś pił czy jarał a jak to co takiego taką reakcję wywołuje? Zastanawia mnie czy takie coś po samym alkoholu można robić czy trzeba coś mocniejszego :D
Zapraszam do komentowania chętnych jak i również stałą ekipę :)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
jak reagujecie na ludzi, którzy o wszystko sie was czepiają powiedzmy i jest to powiedzmy u nich rutyna dnia :P
0
@Chakalaka ten Pan na zdjęciu to by sie znalazł w ddużynie marzeń ;) LEGENDA!!!
2
@lucas/catalan fajna w moim guście ;)
0
@Persyfl źle cie zrozumiałem mniejsza o to
0
@Persyfl no tak
0
@Persyfl kobiety te które są w związku z tymi facetami którzy je maltretują...
1
@Lionel_Messi10 dzieki
0
@Lionel_Messi10 no mozliwe a jakie walki dzisiaj?
0
@PanteraCule nom dokładnie o tym mówie zaraz sie oskarzą o homofobię a ze ktos sie musiał bronic to inna sprawa...
0
@Persyfl no te które są z tymi psycholami
1
@Lionel_Messi10 w moim odczuciu prawidłowa reakcja :)
0
@Lionel_Messi10 no bezpieczenstwo najwazniejsze
0
@Chwytak mnie tam nie było :D Czemu jak coś sie przedstawia to ten co opowiada żawsze musi tam byc. Ah ta ludzka psychika wszystkich do jednego wora wstawia :D
0
@Persyfl to po co te kobiety są z tymi facetami?