LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 a kogo byc wolał z nich dwóch
0
@Łuki555 tylko ze Messi ma wiek a Cou nie. No ja nie mam mu za złe ile zarabia bo sam ciągnie tą druzynę od lat a Cou nic nie robi normalnie jak Umtiti
3
@MesQueUnClub_87 dla mnie Odyseja to majstersztyk to zależy co lubisz ja uwielbiam motyw starożytnej Grecji i ten klimat. Coś pięknego uwielbiam to. Moja ulubiona gierka :D
0
@LS na mnie by dobrze działął wiesz kiedy? Jak przychodzisz po pracy na mocnym wkur...(zdenerwowaniu) :D I pomyslisz o kimś kto cie zdenerwował :D Wtedy to by było dobre :D Wyobraźnia działa :D
0
@LS nie co to za giera :D
0
@LambiPL zauważ 1 rzecz charakteryzacja morderstw w tych filmach moze nie była na najwyzszym poziomie co mi mega nie przeszkadza bo rozumiem inne czasy ale za to jaki nacisk kładziono na klimat to tego nie zobaczysz w zadnym filmie wysokobudzetowym
0
@LambiPL Myers to absolutny mój ulubieniec z psycholi bo to typowy obserwator genialnie zrobiony mordulec ale na 2 miejscu jest u mnie jason a na trzecim freddi z Pennywisem( klaun TO)
0
@LS tak ten tak
0
@LS nom polecam ale to zrobili ze względu na całe części :D
Jason to klasyka gatunku i nalezy do serii piątek trzynastego
Natomiast Freddie to znów klasyka serii Koszmar z ulicy wiózów.
Wiadomo ze jeśli chodziło o charakteryzację zbrodni lata 70 czy 80 odstają od współczesnych ale za to klimat 10 razy lepszy niz te współczesne :)
Na dole pisze jakie filmy dotyczyły
Piątek 13 - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C4%85tek,_trzynastego_(seria)
Koszmar https://pl.wikipedia.org/wiki/Koszmar_z_ulicy_Wi%C4%85z%C3%B3w_(seria)
0
Pytanko dla fanów horrorów co sądzicie o tym starciu? :D
Dla mnie to starcie jedne z najlepszych genialnie to wygląda :D
Ah szkoda ze juz współcześnie sie nie robi slasherów lub tego typu horrorów :D
0
@Objectivo ok a bardziej jest zabawnie czy serial skupia sie na fabule?
0
@SaulGoodman szanuję nie powiem :)
0
@SaulGoodman o widze po avatarze ze było oglądane Breaking Bad lub Zadzwoń do Saula :D Oba swietne seriale :D
1
@mekston mamy Martina
0
@vangoor a ten młody to kto?:P syn?:P
0
@Objectivo zadowolony?
1
CZy seiral Chłopaki z Baraków warto oglądać? :D Pytam bo sie zastanawiam :D Niech sie wypowie ktoś kto oglądał ten serial :D
A na poprawe humoru :D
3
@EleanoR obstawiam janusza w skarpetach i snadałach :)
0
@kuz nie widzisz go u nas? :D
0
@Coutinho007 magik :D
0
@kuz a na pozycji Xaviego lub Iniesty nie dałby rady?
0
@kuz Gryzak mógłby naprawde sporo dac w pomocy gdyz dobrze gra w obronie. Myslisz ze dałby rade w pomocy?
1
Fabregas vs linia pomocy Barca kto więcej by dał? :D Chodzi mi o kazdego pomocnika czy dałby więcej niż Fabs?
jak sądzicie
@Coutinho007
0
@Coutinho007 i Nazario w ataku :D Kun musi walczyć o miejsce w wyjściowej 11 z nim pamiętaj :P
0
@Transu96 co racja to racja ;)
0
O ile % piłkarsko gorszy od Neya jest Depay w swojej najlepszej formie jak myślicie?
0
@Herato technologią. Więcej róznych maszyn do ćwiczeń, lepsza medycyna i powroty po urazach
0
@kuz hahaha u mnie szef chyba kicha bez przerwy ;)
66
To tylko pokazuje jakim geniuszem był Alves na swojej pozycji skoro dalej na niego stawiają w kadrze. Jeden z moich ulubionych piłkarzy złotej ery ;) Obstawiam że Alves mimo wieku by zjadł naszych PO. Gość jest niesamowity.
0
@Edoss ile to pieczesz w tej folii?