0

@Coutinho007 a kogo byc wolał z nich dwóch

0

@Łuki555 tylko ze Messi ma wiek a Cou nie. No ja nie mam mu za złe ile zarabia bo sam ciągnie tą druzynę od lat a Cou nic nie robi normalnie jak Umtiti

3

@MesQueUnClub_87 dla mnie Odyseja to majstersztyk to zależy co lubisz ja uwielbiam motyw starożytnej Grecji i ten klimat. Coś pięknego uwielbiam to. Moja ulubiona gierka :D

0

@LS na mnie by dobrze działął wiesz kiedy? Jak przychodzisz po pracy na mocnym wkur...(zdenerwowaniu) :D I pomyslisz o kimś kto cie zdenerwował :D Wtedy to by było dobre :D Wyobraźnia działa :D

0

@LS nie co to za giera :D

0

@LambiPL zauważ 1 rzecz charakteryzacja morderstw w tych filmach moze nie była na najwyzszym poziomie co mi mega nie przeszkadza bo rozumiem inne czasy ale za to jaki nacisk kładziono na klimat to tego nie zobaczysz w zadnym filmie wysokobudzetowym

0

@LambiPL Myers to absolutny mój ulubieniec z psycholi bo to typowy obserwator genialnie zrobiony mordulec ale na 2 miejscu jest u mnie jason a na trzecim freddi z Pennywisem( klaun TO)

0

@LS tak ten tak

0

@LS nom polecam ale to zrobili ze względu na całe części :D
Jason to klasyka gatunku i nalezy do serii piątek trzynastego
Natomiast Freddie to znów klasyka serii Koszmar z ulicy wiózów.
Wiadomo ze jeśli chodziło o charakteryzację zbrodni lata 70 czy 80 odstają od współczesnych ale za to klimat 10 razy lepszy niz te współczesne :)
Na dole pisze jakie filmy dotyczyły
Piątek 13 - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pi%C4%85tek,_trzynastego_(seria)
Koszmar https://pl.wikipedia.org/wiki/Koszmar_z_ulicy_Wi%C4%85z%C3%B3w_(seria)

0

Pytanko dla fanów horrorów co sądzicie o tym starciu? :D


Dla mnie to starcie jedne z najlepszych genialnie to wygląda :D
Ah szkoda ze juz współcześnie sie nie robi slasherów lub tego typu horrorów :D

0

@Objectivo ok a bardziej jest zabawnie czy serial skupia sie na fabule?

0

@SaulGoodman szanuję nie powiem :)

0

@SaulGoodman o widze po avatarze ze było oglądane Breaking Bad lub Zadzwoń do Saula :D Oba swietne seriale :D

1

@mekston mamy Martina

0

@vangoor a ten młody to kto?:P syn?:P

0

@Objectivo zadowolony?

1

CZy seiral Chłopaki z Baraków warto oglądać? :D Pytam bo sie zastanawiam :D Niech sie wypowie ktoś kto oglądał ten serial :D
A na poprawe humoru :D


3

@EleanoR obstawiam janusza w skarpetach i snadałach :)

0

@kuz nie widzisz go u nas? :D

0

@Coutinho007 magik :D

0

@kuz a na pozycji Xaviego lub Iniesty nie dałby rady?

0

@kuz Gryzak mógłby naprawde sporo dac w pomocy gdyz dobrze gra w obronie. Myslisz ze dałby rade w pomocy?

1

Fabregas vs linia pomocy Barca kto więcej by dał? :D Chodzi mi o kazdego pomocnika czy dałby więcej niż Fabs?
jak sądzicie
@Coutinho007

0

@Coutinho007 i Nazario w ataku :D Kun musi walczyć o miejsce w wyjściowej 11 z nim pamiętaj :P

0

@Transu96 co racja to racja ;)

0

O ile % piłkarsko gorszy od Neya jest Depay w swojej najlepszej formie jak myślicie?

0

@Herato technologią. Więcej róznych maszyn do ćwiczeń, lepsza medycyna i powroty po urazach

0

@kuz hahaha u mnie szef chyba kicha bez przerwy ;)

66

To tylko pokazuje jakim geniuszem był Alves na swojej pozycji skoro dalej na niego stawiają w kadrze. Jeden z moich ulubionych piłkarzy złotej ery ;) Obstawiam że Alves mimo wieku by zjadł naszych PO. Gość jest niesamowity.

0

@Edoss ile to pieczesz w tej folii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?