1

@Lionel_Messi10 dla takich piłkarzy jak Henry, Vieira, Cole , Lehmann, ljunberg, Rejes to sie chciało ich oglądać piękni zaqwodnicy :D Jao oceniasz Kolo Toure jako piłkarza dla mnie solidny obrońca ale do topu mu brakowało...

0

@meteo100 dobry chociaz ten serial?

0

kto tak ma? :D


A tak swoją drogą to jest scena z jakegos filmu?

0

@PlsNotAtletico zobaczymy jak Fati wróci jak bedzie u niego bo jak Roberto zniszczyły urazy to równiez tak moze byc z Fatim

5

@koksik2700 oprócz okresu i ciąży to tak mają te 2 rzeczy mają gorzej niż faceci. W pracach fizycznych nie muszą pracować ale mogą jak chcą. Powiedzmy że kobieta ma sama wnieść wersalkę widzisz to? No nie czyli juz pewne zawody ją ograniczają. Wiem feministki by mnie zjadły. Oprócz tego mają wzięcie lepsze u psi przeciwnej przykładowo wpisz w google Yoga girls i zobaczysz ile mają wyświetleń w pare dni tygodni natomiast facet nigdy tego nie osiągnie i gorzej mu sie wybić na YT. Oprócz tego faceci są słabsi psychicznie od kobiet. Dużo więcej samobójstw. To jest tylko parę przykładów w jakich kobiety mają łatwiej. Gdyby nie okres i ciąża to mają lajtowe życie taka prawda i w dodatu mają piersi którymi można sie pobawić czyli kolejny atut :D

0

@Mario96w o co chodzi z tą krainą grzybów?

5

Chyba jestem na końcu internetu ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) Chyba będziecie mieć schize po tym czymś XD
Co to kurde jest? :D Zobaczcie całe masakra jak ryje mózg :O


Zapraszam :D Do komentowania co o tym myślicie :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

2

@Coutinho007 no o tym mówie a brakuje im tego i tak a potrafią przygadac a mnie to dziwi

1

ja sie dziwie czemu Vidal czu Umtiti to nie wzięli sie za zespół oni nie wyglądają na miękie faje czemu nie motywowali zespołu?
Inna sprawa ze Puyol to wzór ale chociaz mogli wyzej wymienieni panowie w 50% próbować go zastąpić...
@Co sądzisz o tym @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @Tomek54321

0

@LS ale myslisz ze en typek coś jarał czy tak tylko wygląda?

0

@Tomek54321 dawaj bedziesz miał wyzwanie opisz te piosenki :D

0

@LS a co sądzisz o 2 kolejnych piosenkach? :D

1

@daniel32778 ale widac ze coś jarał nie? :D

3

Coś specjalnego dla was kto moze niech sie wypowie cos o tych piosenkach :D Takie hity XD Co sądzicie o nich haha :D
@Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Colon @LS @Tomek54321 @MesQueUnClub_87 @daniel32778 @msmsms @lucas/catalan
3 piosenki do ocenienia :D
1


2

3

Mi sie wydaje że Pan na drugim teledysku ten co gwiżdze jarał coś haha ciagle się smieje w interesujący sposób :D W 1 piosence gościu genialnie robi sobie jaja i ta piosenka jest mega skoczna natomiast trzecią nw jak ocenic jaki morał z niej jest... A wy co sądzicie o nich podzielcie się :D

0

@daniel32778 a teledysk z głową świni by wypalił? :D

0

@LS całkiem fajne kawałki

0

@Walker byłeś na koncercie ? Opowiedz jak działają na publikę? Oglądać a przezyc to to zupełnie co innego:D Powiedz jak to wygląda ? :D

0

@Tomek54321 SAbaton to kozak tez uwielbiam mocny głos w muzyce

0

@daniel32778 fajne przypomina mi tą bajke o Śnieżce i krasnoludkach ale powiedz mi jedno czemmu ona gościa po tyłku leje haha? :D

0

@daniel32778 chyba Sonne innego nie znalazło mi

0

@LS Ramstain to kapitalny zepspół a Till Lindermann to geniusz taka prawda

1

@MesQueUnClub_87 dobre rzeczywiście :O dzieki za kawałek fajny naprawde

1

@Coutinho007 ja mam parę piosenek które uwielbiam :D Te powyżej no i America jeszcze świetna jest :D
Jak niemieckiego języka nie nie za bardzo lubie tak Till Lindermann sprawia ze go lubię. Hah to tez trzeba potrafić zeby przekonać człowieka :D @msmsms @Coutinho007 @daniel32778

0

@daniel32778 w linku dałem gu hast :D

1

@msmsms @Coutinho007 Świetnie te piosenki sie słucha jak ma sie doła albo brak ci motywacji. Ostre dziwięki robią swoję i dają powrót do normalności :D

3

Są tu fani jacyś zespołu Raimstain? :D Ja uwielbiam szczególnie te piosenki ale moc :D



0

@lucas/catalan lubisz panie z obfitym biustem :P

2

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o subiektywną ocenę od 1-6 :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na panie z różnych środowisk :D Tym którzy zawsze oceniają subiektywnie i nie boją się wybierać dzęki wielkie :D Wybrałem różne PAnie bo każdy ma różny gust. Tolerować trzeba każdego :D
https://zapodaj.net/5e9e72d256a8a.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10054094#comment-10054094
Mój wybór to pani z numerem 1 wiadomo dlaczego potem 2,3,5,6,4. Nie jestem fanem mega biustu nw jak inni...

0

@Lionel_Messi10 hahaha wez sie podziel :P

0

@BorzyKrzys Stallone swietnie wykreował postac po tym sie poznaje swietnego aktora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?