0

@ofenzywa żeby jakaś wiewiórka ci orzechów nie pogryzła ^^

0

@PieN raczej nie wróci :/

0

@COU_11 zobaczymy co woli hajs czy sport:)

0

masakra jak gorąco na chacie mam juz dziś 3 prysznic i siedze w samych gaciach tez macie tak gorąco?

1

@Barca_Big_Moment tez silny sie wydaje ten William ciekawe jak wygląda on w liczbach w porównaniu do innych def pomocników :D

0

@Barca_Big_Moment czekałem tylko kiedy coś w tym stylu napiszesz i sie doczekałem jakbyś czytał mi w myślach hahaha :D

0

@COU_11 hahaha to dobre xd dzięki :D

0

zastanawiam i w mojej ocenie jak zarząd ne ma kasy to nawet ten William Carvalho by fajnie sie nadawał za takiego Busiego nawet :D

0

@BarcaInfo przydałoby sie tłumaczenie tego Hiszpańskiego...:/

0

@Barca_Big_Moment Peszkin tez niekiedy niezłe bramy ładował :]

75

ciekawe komu 3 syn będzie kibicował może Atletico XD

0

ale cisza coś mało inf o ruchach Barcy :D

0

@COU_11 koszulki mu zrobili i bez Rakiticia? :O

0

@sebisek nom tez tak sądze tylko że Barcy gra polega na klepie i ciekawe czy by mu to pasowało...Zobacz co sie z Cou stało a grał w Anglii

1

@Volk tylko ze u Cou jest słaba psychika on sam ze sobą nie potrafi poradzić sobie potem słyszy gwizdy przez co wcale mu to nie pomaga a wiadomo jakie w Barcy są oczekiwania...

0

@sebisek zalezy ile by mu aklimatyzacja zajęła...

2

@Coutinho007 heh oby jeszcze Parejo ne załatwili XD

0

@dariooo sam sie zastanawiam czekajmy na oficjalki potem zaczniemy krytykować . Też nie jestem zwolennikiem leśnych dziadków....

0

@Bagsik88 widzisz jak chcesz to potrafisz ładniejszym językiem napisać :)

0

@Persyfl dobra nie ma co dyskutować i tak zostaje Ernest i tak :D

1

@barik_barca boczni obrońcy mogą być mali :) zawsze szybsi są :)

0

@Persyfl to jak wytłumaczyłbyś 2 lania w LM za jego trenowania? :D

0

@Bagsik88 na początku nic ale potem agresja wypowiedzi a oprócz tego nie mam nic do cb :)

0

@TheNekro94 a co ty nigdy nie masz lenia? :D

0

orientuje się ktoś kiedy najszybciej jakieś dobre mecze będzie można w necie pooglądać? :D

0

@Bagsik88 ja lubie pisać jak ktoś do mnie ładnym językiem pisze....

0

@Bagsik88 koniec tematu nie mam zamiaru z tobą pisać

0

@Persyfl ale to można ładniejszym językiem napisać a nie od razu takie chamskie odzywki. Zawsze Barca ładnie grała nawet za Lucho lepiej grali niż to co za Ernesta więc co sie tu dziwić. Też wole ładną gre niż tylko granie ,,podaj do Messiego moze sam wymyśli" więc sie nie dziw :)

0

@MrShakira pierw niech Ney przyjdzie bo narazie to efektów nie ma :/

0

@MrShakira nom niestety :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?