0

@fcbheroes bedzie asekurował :D

0

jak myślicie teoretyczne jeśli de Ligt przyjdzie do nas to poradzi sobie z Hazardem ? :D

0

@ViscaBarca123 ciekawe czy Bale by tak potrafił tez ciągle z golfem związany....

0

0

@kamilos1214 kiedyś pisane było że niby białaczke ma

0

@lucas/catalan Man of the match

3

@VamosRakieta hahahaha

0

@Jacu327 to pytanie do Bońka dramat trener i drużyna parodystów....

0

@zodiak_10 moze 11 leśnych dziadków będzie tworzyło kolektyw emeryta i rencisty :D

2

@Coutinho007 odpowiedzią na Hazarda będzie Rodrigo :D

3

@FC1899Barca jeszcze sie zdziwisz :D

0

@MatiVEB25 tylko w Barcy coś strzelają i grają do boku a nasi tylko do tyłu XD

0

@michal26 trener ogór

3

@culesjasiules + kolejne lanie w LM :D

1

@Rewolucja123 zobaczymy przeskok z ligi brazylijskiej do hiszpaśkiej to spory przeskok i cięższa intensywność spotkań, rywale mocniejsi więc po 1 sezonie nie można go oceniać po 2 chłopak jest młody

1

@adambądkowski93 czasem mi sie wydaje jakby tym naszym piłkarzom sie nie chciało więc raczej niemożliwe do wykonania....umiejętności można zastąpić motywacją i sercem na boisku wystarczy zobaczyć na MŚ na reprezentacje Iranu jak walczyli z lepszymi zespołami a u nich w kadrze same nonamy tak samo ruscy nie wydaje mi sie zeby mieli lepszych piłkarzy jak my a gdzie zaszli oni a gdzie my . Umiejętności można zastąpić ale do tego potrzebne są chęci a nie gadka naszych jak zwykle ,,rywale byli szybsi"....

0

@Kamiloza91 zalezy co lubisz z Polskich ja lubie Enej,Sylwie Grzeszczak np a z zagranicznych to znam więcej zalezy od gatunków ja lubie Bon Jovi , Clarkson,Evenescence, Linkin Park jest zajebiste jest tego sporo :D

0

@Chwytliwy @Messibestplayerintheworld @PJ1985 tylko chłopak jest młody a Rodrigo kolejny emeryt ale z paszportami moze byc lipa :(

0

@baginczyk juz wiem ale thx

0

kurcze chciałbym bardziej tego Maxiego Gomeza niz tego Rodrigo po 1 tańszy, młodszy....moze akurat wypali to za nie dużo by był następcą gryzaka

1

@Coutinho007 hahaha leśne dziadki ciąg dalszy XD

1

@lukas10 hahaha jedyny i niepowtarzalny hahaha :D

2

@Witekk10 kimicha na PO

1

@Coutinho007 heh i te jego magiczne spojrzenie :D

2

ciekaw jestem jakby takiego Ernesta zamknęli w izolatce czy dalej by taki spokojny chodził :D

1

@norbi77 ale poziom tez potrafił trzymac :)

0

@norbi77 Edzio dobry był :D ale Valdesa tez mało kto wspomina......

0

@Encore a potem ciężka noc na kiblu XD

1

@PJ1985 mi go bardziej szkoda bo to nie jego wina ze podatny na urazy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?