LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fcbheroes bedzie asekurował :D
0
jak myślicie teoretyczne jeśli de Ligt przyjdzie do nas to poradzi sobie z Hazardem ? :D
0
@ViscaBarca123 ciekawe czy Bale by tak potrafił tez ciągle z golfem związany....
0
@kamilos1214 on
0
@kamilos1214 kiedyś pisane było że niby białaczke ma
0
@lucas/catalan Man of the match
3
@VamosRakieta hahahaha
0
@Jacu327 to pytanie do Bońka dramat trener i drużyna parodystów....
0
@zodiak_10 moze 11 leśnych dziadków będzie tworzyło kolektyw emeryta i rencisty :D
2
@Coutinho007 odpowiedzią na Hazarda będzie Rodrigo :D
3
@FC1899Barca jeszcze sie zdziwisz :D
0
@MatiVEB25 tylko w Barcy coś strzelają i grają do boku a nasi tylko do tyłu XD
0
@michal26 trener ogór
3
@culesjasiules + kolejne lanie w LM :D
1
@Rewolucja123 zobaczymy przeskok z ligi brazylijskiej do hiszpaśkiej to spory przeskok i cięższa intensywność spotkań, rywale mocniejsi więc po 1 sezonie nie można go oceniać po 2 chłopak jest młody
1
@adambądkowski93 czasem mi sie wydaje jakby tym naszym piłkarzom sie nie chciało więc raczej niemożliwe do wykonania....umiejętności można zastąpić motywacją i sercem na boisku wystarczy zobaczyć na MŚ na reprezentacje Iranu jak walczyli z lepszymi zespołami a u nich w kadrze same nonamy tak samo ruscy nie wydaje mi sie zeby mieli lepszych piłkarzy jak my a gdzie zaszli oni a gdzie my . Umiejętności można zastąpić ale do tego potrzebne są chęci a nie gadka naszych jak zwykle ,,rywale byli szybsi"....
0
@Kamiloza91 zalezy co lubisz z Polskich ja lubie Enej,Sylwie Grzeszczak np a z zagranicznych to znam więcej zalezy od gatunków ja lubie Bon Jovi , Clarkson,Evenescence, Linkin Park jest zajebiste jest tego sporo :D
0
@Chwytliwy @Messibestplayerintheworld @PJ1985 tylko chłopak jest młody a Rodrigo kolejny emeryt ale z paszportami moze byc lipa :(
0
@baginczyk juz wiem ale thx
0
kurcze chciałbym bardziej tego Maxiego Gomeza niz tego Rodrigo po 1 tańszy, młodszy....moze akurat wypali to za nie dużo by był następcą gryzaka
1
@Coutinho007 hahaha leśne dziadki ciąg dalszy XD
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/825831/liga-narodow-uefa-na-zywo-holandia-anglia-na-zywo-transmisja-tv-darmowy-stream-o potwierdzone te transmisje?
1
@lukas10 hahaha jedyny i niepowtarzalny hahaha :D
2
@Witekk10 kimicha na PO
1
@Coutinho007 heh i te jego magiczne spojrzenie :D
2
ciekaw jestem jakby takiego Ernesta zamknęli w izolatce czy dalej by taki spokojny chodził :D
1
@norbi77 ale poziom tez potrafił trzymac :)
0
@norbi77 Edzio dobry był :D ale Valdesa tez mało kto wspomina......
0
@Encore a potem ciężka noc na kiblu XD
1
@PJ1985 mi go bardziej szkoda bo to nie jego wina ze podatny na urazy :/