LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaBarca123 sorka myślałem że coś więcej wiesz :)
1
@ViscaBarca123 jest jakaś szansa że tego Pedro Barca sprowadzi?
0
@Azi fajnie z kimś na poziomie popisac bez nerwowych i agresywnych wypowiedzi dzieki za swoją opinię :)
0
@Azi no niby tak ale i tak często coś widać go w środku :D
0
@matirix20 coś więcej jesteś w stanie o nim powiedzieć?
0
@Azi wiesz Messi też nie jest typowym skrzydłowym a gra na prawej stronie a jest bardziej cofniętym napastnikiem a nie zanosi sie na zmiane ustawienia czy coś . Niestety przy tym trenerze to trzeba umieć grać tam gdzie cie dadzą i przykład Cou pokazuje że nie daje rady kazdy. Tak samo Asensio w Realu sie popsuł na skrzydle
0
@Lincolm ale cieszy że dalej im zależy nad podtrzymywaniem tego i nie olewają tego
2
@pyku91 moze Griz bedzie więc tragedii nie ma
21
@damianex10 masakra ale szczęście ma Pikej taka laseczka w domu :D
0
@Azi niby grał troche Alenia ale wiesz przychodzi kolejny pomocnik myślisz że bedzie dawał dużo szans takiemu Aleni czy Puigowi jeśli konkurencja się zwiększy w środku?
1
@norbi77 rok dwa i tam sie znowu ktoś rozwinie bardzo lubie ich politykę i współpracę z młodzieżą :)
0
@kewin zobaczymy co w nast dniach powie sam de Ligt :D
0
@FanBarcy22 no właśnie ktoś tak czy siak musi tam grać.....
0
@Azi wiesz jak Ernest chce dawać szanse młodym....
0
ciekawe czy ta szopka z de ligtem skończy się przed 1 lipca czy nie jak myslicie? :D
0
Ktoś się też interesuje Ajaxem ? :D Jak myślicie kto zastąpi w Ajaxie de Jonga w środku? :D
7
@Azi jasne by nie trzeba było płacic wielkich sum za PO oby tylko Ernest chciał mu dawać szanse....
0
@jedrek7000 jak ci zimno to się kocem owin i kożuch załóż :D
0
@Witekk10 on woli karte....
1
@Coutinho007 nom tylko ze Barca nie gra z cofniętym napastnikiem dlatego Messi gra na prawej a to pozycja dla Leo najlepsza na cofniętym napastniku grać a Gryzonia nie wywalą bo swoje w polu karnym gra więc prawdopodbnie ktoś z 2 Malcom albo Cou odejdzie obstawiam a na zmiane ustawienia bym nie liczył dla Leo przy tym trenerze....
1
Wole by Cou odszedł przy tym trenerze juz sie nie odbuduje a Dembus byle by te urazy ogarnął....a Malcom u Ernesta tym bardziej będzie mało grywał. U tego trenera sie nic nie zmieni niestety ale takie są realia
0
@Coutinho007 jak myślisz kiedy nasi zaczną sprzedawać? :D
5
@Arkon Richarlison z Evertonu jest ciekawy, Lacazette również ja bym szukał w tym alternatyw a nie żadne Williamy czy coś :D
0
@deyna2018 Kane to bardziej 9 zaś Suarez potrafi ze skrzydła wejść w pole karne ma większy wachlarz możliwości wg mnie
0
@Szklaner wspomnienia wróciły jak wspomniałeś o plecaku czy butelkach :D nie raz sie tak grało
0
@Szklaner nie no moze ja mieszkam bardziej w centum i dlatego nie widziałem tylu pokrzyw pewnie i na jakiś peryferiach miasta u mnie jest tego sporo ale tam gdzie mieszkałem tak tego nie miałem, musiałem iść z 1km lub 2km zeby takie pokrzywy widziec i przy grze to były akurat pokrzywy :D
0
@Transu96 nom :/ domyslam sie ....
0
@TheNekro94 a to z piłką to ja tez nie raz za młodego właziłem nie zczaiłem o co chodzi w tym memie ale jak bardziej opisałeś sytuacje to wszystko wróciło :) Za młodego tez sporo grałem w piłke gdzie były pokrzywy myślałem że do szkoły chodziłes przez pokrzywy czy coś dlatego począatkowo nie zczaiłem :D
0
@TheNekro94 miejscowowości 10tyś i mało było pokrzyw przeważnie wszędzie ścieżka była kostką wyłożona....
0
@TheNekro94 serio nie czaje....