LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan haha :D
0
@culesjasiules no przy takiej sumie wcale sie nie dziwie :D
0
@MaTt_BarcaFan hahaa najlepsze jest jak gościu napisze normalny komentarz a pod jego gościu zaczyna go tyrać a tamten pisze o co ci chodzi hahaha komedia :D
0
@MaTt_BarcaFan ale nie na ogólnym :D Może ktoś mi wyjaśni czemu :D
0
@MaTt_BarcaFan nie mnie ale ogółem mówie gdzie po forach zobacze to ludzie po innych cisną i nie czaje czemu XD
0
@culesjasiules ciekawe jakie oprocentowanie jest w Hiszpanii orientujesz sie ile mogą więcej zapłacić?
0
Co za naród my jesteśmy gdzie nie zobacze czy to pod youtubem czy na jakiś forach to polak polaka zaraz ciśnie nw co za naród jesteśmy :D Przykładowo gościu skomentował czyjeś zdjęcie to od razu komentarz typa jakiegoś że sam wygląda jak z Auschwitz..... XD co za naród :D
0
@Thierry_Henry no w sumie co racja to racja :D
0
@MaTt_BarcaFan hahaha dziękuje :D JA nie wiem co polacy w sobie mają ale gdzie nie zobacze to jeden drugiego tyra co za naród :D
0
@MaTt_BarcaFan mam nadzieje ze te praktycznie to mnie nie dotyczy bo 25 lat mam :D
0
@MaTt_BarcaFan @Odesseiron wiecie co to powiedzienie ,,jakby" :D troche pobawić sie można w ustawianiu :D
0
W sumie jestem ciekaw jak przyjdzie Gryzak gdzie będzie ustawiany czy za Luisa czy po lewej stronie bo wiadomo że Leo i prawa. Ciekawe tez czy Luisowi bedzie odpowiadać zmienianie sie z Gryzakiem. Bo zmiany ustawienia raczej nie będzie. I jeszcze ,,jakby" Ney przylazł gdzie ich 4 poustawiać? Leo grać napewno bedzie ale potem 2 miejsca 4-3-3 to kto a do wyboru Gryzak,Ney, Gruby i jeszcze w obwodzie Dembuś bo licze że jak Ney przyjdzie to Cou odejdzie jak myślicie? :D
5
@ElRuso tez tak myśle ze lipa troche najlepszy zmmiennik to taki po 30tce bo żaden młody nie bedzie chciał na ławce siedzieć.... a Luis jeszcze gra w tej samej lidze to ograny+ grał w Atletico czyli mocnej ekipie czuje ze będzie lipa :/
0
@barteq ma rok kontraktu ale zapewnie i tak zostanie hahaha
0
@Rafalem28 haha dobre xd
0
Ciekawe kiedy wkońcu coś zacznie sie dziać z transferami bo póki co to przekładania tylko :D
0
ja nw jak to jest zawsze sie chwalą ile mają co roku dochodów a potem że jest problem z drabinką to jak to jest w końcu.....teraz jest FFP to mogą te dochody na płace przeznaczyć i jakis pożytek z tego zrobić a nie :D na transfery nie wolno przekraczać ale na płace przeznaczyć :D
1
@kubix05 nie było mnie jeszcze na świecie ale kiedyś potrafili walczyć i mieli serce do walki a teraz no cóż obraz ędzy i rozpaczy zawsze gramy3 mecze mecz o awans , mecz o wszystko i mecz o honor smutne troche :(
1
@Dominik15 bedzie go wprowadzał do 1 drużyny by zastąpił w przyszłości Luisa hahaha
1
@Ares! sam wejdzie xd
1
@olejtm zmiana w 80 za Arthura de Jong xd
0
@Mroziu transfermarkt zobacz tam masz na bieżąco:P
1
@Coutinho007 Rakieta do śmierci :D
0
@Chwytliwy jedyny + że Rakieta urazów nie łapie :D
1
@masik86 tez nie jestem zwolennikiem rakiety ale przynajmniej nie jest podatny na urazy....
1
@NaFazieHitman jak nie Rafinha jest na sprzedanie XD
0
@Mario96w ta ale znając jego i jego chęć chodzenia wątpie by zaczął latać tym bardziej ze nie ma juz 20 lat więc lepiej żeby jakis młody sobie polatał ale rozumie dałeś taki przykład :)
0
@Mario96w ale środkiem pomocy byłaby autostrada bo ani Cou ani Leo nie walczą w obronie.....
0
@BarcaInfo @blazeq jeszcze jest Rafa za którego pare groszy moze wpaść
21
Zrozumiałe że chcesz grać powodzenia Jasper i dzięki za wszystko