LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 kto wg cb lepszy Firpo czy Mendy z Realu?
2
@PJ777 Gryzek nie łapie chociaż urazów a to duży już + :D
0
@mroowek17 bo remonty logiczne ze nie wiele było info o tym
0
@mesi8191 ta i po co od razu ta agresja? Może rumianku sie napij jak nie umiesz łagodniej napisać i nie masz kontroli nad językiem. Ja pisze na poziomie dostosuj sie albo wcale nie pisz....wystarczyło napisać nie zgadzam sie i tyle a nie od razu chamsko
0
jestem ciekaw Gryzaka na wahadle jakby sobie poradził bo potrafi sporo walczyć w obronie może dlatego go chciał Ernest by grał na wahadle jak myślicie?
0
@Piotr,1985 kibiców nie ma bo remonty było info już o tym
1
@BarcaInfo rywalizacja i szacunek to prawidłowe podejście :D
0
@Kacper004 dzięki za miłe słowa :)
2
@tusa85 wiesz Rakitic nigdy demonem szybkości nie był a sprinty w środku pola też raczej nie ma tam miejsca na coś takiego bo zaraz obok niego rywal jest. Za dużo napatrzyliśmy sie na Xaviego i inieste i teraz tak mamy. Rakitic niestety inny profil niż panowie o których wspomniałem.
4
co mnie cieszy u Rakiety? to przede wszystkim jego wydolność i to że nie łapie urazów :D
0
@LosBlankos fajnie że jeszcze są kibice Realu normalni i mogą kulturalnie sie wypowiadać a nie tylko trole jeśli wiesz co masz na myśli :D
2
@Zytko po 1 pół sezonu bo w zimie trafił nie cały . Teraz grał cały i zawodnika nie ma rozumie żeby był bez formy mąc-dwa ale nie cały sezon bawi sie w magika i znika a gadanie że skrzydło to nie jego pozycja to wcale do mnie nie trafia bo wystarczy zobaczyć gdzie w Live grał i to też skrzydło było a w Barcy znika i tyle. Nw czemu ale z tym trenerem to już nic z chłop nie bedzie musiał by ktoś przyjść a nie Ernest a on zostaje. U Cou jest problem psychiką przede wszystkim zaraz mu siada pamiętne zamykanie uszu które robił.
0
@DonAndrzejos przy tym trenerze nic z niego nie będzie a za rok jak ktoś da 50 baniek to bedzie dobrze.....
0
Cyrk na kółkach XD
7
@Skaramuczi albo https://tenor.com/es/ver/moussa-dembele-gif-9743301 :D
1
@zodiak_10 ciekawe który lepszy jest :D
1
@NGTRX aha ok dziena
0
@JurnyGerwazy
0
@dawo17 @NGTRX po polsku jest gdzieś? Bo u mnie tak średnio angielski:/
0
@JurnyGerwazy myśle że strzeli 1 gola i już go wszyscy pokochają :D Zobaczysz ale z Atletico sie komedia robi z tymi 200 bańkami :D
2
@bicik nie łapie urazów i jest hybrydą atakującego i walczaka w obronie też ważne :D
0
@JurnyGerwazy zobacz jakie cyrki z Garethem u białych sie dzieją jak telenowela odcinek 1500 XD
0
@JurnyGerwazy niestety sie przejechał :D Zobaczył co stracił czyli możliwość jedzenia na stołówce przy jednym stole z Leosiem . No cóż jak małe dziecko jest póki sie nie sparzy to sie nie nauczy :D Tacy ludzie też są. Troche to podobne jest do sytuacji z Neymarem :D Tamten też sie sparzył i chce uciekać z PSG :D Jestem ciekaw też tego czy Atletico coś osiągnie bo chce 200 baniek :D I nie moge sie doczekać meczu Barca -Atletico i jego w 1 składzie haha :D
0
@BigShaq może ktoś za Roberto albo Semedo :D
0
@JurnyGerwazy spoko, też mnie wkurzało jego zachowanie, ale po konferencji będziemy mogli zobaczyć czy ma chociaż troche szacunku do nas i troche honoru. Wiesz, ale jak przeprosi za to co odwalił to myśle ,że i tak powinniśmy sie cieszyć, bo przyszedł ktoś wkońcu do ataku kto nie łapie dużo urazów :) Zobaczymy po konferencji i to co zrobi :) Bardziej sie mu będzie dostawało na meczach z Atletico, tam wtedy będzie miał lipe dopiero :D
0
@JurnyGerwazy może sie ogarnie i przeprosi na prezentacji dajmy mu szanse pierw potem ocenimy :)
0
@JurnyGerwazy po co chcesz nowych w środku przyszedł de Jong przecież i zobaczysz ile będzie grać bo wiadomo że Busi i Rakieta każdy mecz po 90 min :D ewentualnie jakieś ogony dostanie młody po 5-10 min :D
0
@SinMistico jak za to przeprosi to myśle ze nikt nie bedzie miał do niego większej pretensji ważne że przyszedł co prawda z opóźnieniem i niech tańczy swoje tańce po każdym golu ala Fortnite :D
0
@dawo17 Gryzak jeszcze jeden ma atut bo jest hybrydą gościa atakującego i walczącego w obronie tym sie różni od Hazarda noi kolejny + to że nie łapie urazów :D
0
@rado_Barca szczeli pierwszego gola i wszyscy go pokochają :D