LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeeleyBooth oby oby ktoś taki sie napewno przyda i niełapiący urazów :)
0
@xavi890 duma by była przeogromna i zaszczyt i niedowierzanie że gram z kimś takim:)
1
http://www.footballuser.com/1760387/FC_Barcelona co myślicie o takim ataku? :D Oczywiście tak tylko pisze :D
1
@VamosRakieta w Barcy nie ma wsparcia niestety nikt nie umie wziąć ciężaru na siebie Cou bez formy, Dembuś urazy ..... Wcześniej Ney wyręczał chociaz troche Leo w tym a teraz nie ma kto :/
0
Jestem ciekaw jak Leo zachowuje sie w szatni serio . Bo na boisku oprócz tego że geniusz raczej stara sie być grzeczny. Ale w szatni z chłopakami mysle że pare słów zawsze powie . Jego zachowanie introwertyczne tez ewoulowało przez ostatnie lata. Myśle że w szatni jest kluczowy a pare słów też swoje powie.
1
@Witekk10 sorka ale Leo brdzo lubie i cenie za to co zrobił dla ukochanego klubu jakim jest Barccelona i zawsze bede go bronił nawet jak nie bedzie juz dawał rady :) Ale jak żartowałeś to mnie to cieszy :) W dzisiejszych czasach trudno odróżnić gościa co sobie robi żarty od trola więc nie zrozum mnie źle:) Tak czy siak miłego wieczorku życze :)
3
Wazne ze wygrali moze potem Leo lepsze mecze będą każdy moze miec gorsze mecze po całym sezonie.....
0
@KSSniper sercem za Argentyną jestem bo wiadomo Leo ale jak patrze na środek pola Argentyny i Brazylii to cóż.....
1
@KSSniper na Brazylii sie skończy pewnie :/
0
sprzedawczyk :/
0
@kamilek20039 po 1 wiek po 2 cały sezon dobrze grał w Barcy a w Argentynie połowa zawodników to nonamy w porównaniu do Leo. Tobie tez bede kazał grać każdy mecz dobrze zobaczymy ile zagrasz.....Głupoty piszesz
0
@Witekk10 ładnie sie bawisz haha serio myślisz że cały sezon grał na wysokim poziomie i nie moze mieć dołka teraz? Albo trolujesz albo nie znasz sie na piłce.....
0
chociaż denisa może sie pozbędą jeszcze Rafinha i potem większa gwiazda pewnie jakaś odejdzie
0
ciekawe kiedy oficjalki o Denisie i Rafinhi
2
@ronaldinho777 bez podatku hahaha
0
@MaciasVEB rafa, denis i bedzie hajs
0
@Phatro 3 razy głowe pod kran dałem masz odpowiedz :D
0
@FC1899Barca mozesz pić wóde :D
3
@Coutinho007 ale wazne ze poszedł do innych grywac i sie rozwijać
0
@Coutinho007 na średniaka w lidze to nadal dobry piłkarz poprostu pewnego poziomu sie nie przeskoczy jak głowa słaba :/
3
wkońcu coś ruszyło ze sprzedażą . Dzięki za wszystko Andre i powodzenia :)
0
@matirix20 bez prrzesady z tym beznadziejny to zawodnik średni bo beznadziejny to może Wawrzyniak być albo Peszkin więc nie szalej z tymi porównaniami. Po prostu za słaby na Barcelone ale dalej solidny poziom prezentuje pare meczy jego w Eve widziałem i nieźle tam mu szło
0
@SeeleyBooth oficjalka juz jest gdzies o Cillesenie?
0
@LionelMessi1994 :O nie moja wina ze sie wtedy urodziłem co ty xd
0
@Colon haha thx
0
@Barca_Big_Moment hahahaha :D
1
@BarcaInfo hahaha nie bedzie sie czuć samotny ^^
1
@Barca_Big_Moment czylu urlop miałeś :D
2
@Barca_Big_Moment gdzieś ty był :O
0
i tak nie wróci PSG powie 300 baniek i po gadaniu...