1

@SeeleyBooth oby oby ktoś taki sie napewno przyda i niełapiący urazów :)

0

@xavi890 duma by była przeogromna i zaszczyt i niedowierzanie że gram z kimś takim:)

1

http://www.footballuser.com/1760387/FC_Barcelona co myślicie o takim ataku? :D Oczywiście tak tylko pisze :D

1

@VamosRakieta w Barcy nie ma wsparcia niestety nikt nie umie wziąć ciężaru na siebie Cou bez formy, Dembuś urazy ..... Wcześniej Ney wyręczał chociaz troche Leo w tym a teraz nie ma kto :/

0

Jestem ciekaw jak Leo zachowuje sie w szatni serio . Bo na boisku oprócz tego że geniusz raczej stara sie być grzeczny. Ale w szatni z chłopakami mysle że pare słów zawsze powie . Jego zachowanie introwertyczne tez ewoulowało przez ostatnie lata. Myśle że w szatni jest kluczowy a pare słów też swoje powie.

1

@Witekk10 sorka ale Leo brdzo lubie i cenie za to co zrobił dla ukochanego klubu jakim jest Barccelona i zawsze bede go bronił nawet jak nie bedzie juz dawał rady :) Ale jak żartowałeś to mnie to cieszy :) W dzisiejszych czasach trudno odróżnić gościa co sobie robi żarty od trola więc nie zrozum mnie źle:) Tak czy siak miłego wieczorku życze :)

3

Wazne ze wygrali moze potem Leo lepsze mecze będą każdy moze miec gorsze mecze po całym sezonie.....

0

@KSSniper sercem za Argentyną jestem bo wiadomo Leo ale jak patrze na środek pola Argentyny i Brazylii to cóż.....

1

@KSSniper na Brazylii sie skończy pewnie :/

0

sprzedawczyk :/

0

@kamilek20039 po 1 wiek po 2 cały sezon dobrze grał w Barcy a w Argentynie połowa zawodników to nonamy w porównaniu do Leo. Tobie tez bede kazał grać każdy mecz dobrze zobaczymy ile zagrasz.....Głupoty piszesz

0

@Witekk10 ładnie sie bawisz haha serio myślisz że cały sezon grał na wysokim poziomie i nie moze mieć dołka teraz? Albo trolujesz albo nie znasz sie na piłce.....

0

chociaż denisa może sie pozbędą jeszcze Rafinha i potem większa gwiazda pewnie jakaś odejdzie

0

ciekawe kiedy oficjalki o Denisie i Rafinhi

2

@ronaldinho777 bez podatku hahaha

0

@MaciasVEB rafa, denis i bedzie hajs

0

@Phatro 3 razy głowe pod kran dałem masz odpowiedz :D

0

@FC1899Barca mozesz pić wóde :D

3

@Coutinho007 ale wazne ze poszedł do innych grywac i sie rozwijać

0

@Coutinho007 na średniaka w lidze to nadal dobry piłkarz poprostu pewnego poziomu sie nie przeskoczy jak głowa słaba :/

3

wkońcu coś ruszyło ze sprzedażą . Dzięki za wszystko Andre i powodzenia :)

0

@matirix20 bez prrzesady z tym beznadziejny to zawodnik średni bo beznadziejny to może Wawrzyniak być albo Peszkin więc nie szalej z tymi porównaniami. Po prostu za słaby na Barcelone ale dalej solidny poziom prezentuje pare meczy jego w Eve widziałem i nieźle tam mu szło

0

@SeeleyBooth oficjalka juz jest gdzies o Cillesenie?

0

@LionelMessi1994 :O nie moja wina ze sie wtedy urodziłem co ty xd

0

@Colon haha thx

0

@Barca_Big_Moment hahahaha :D

1

@BarcaInfo hahaha nie bedzie sie czuć samotny ^^

1

@Barca_Big_Moment czylu urlop miałeś :D

2

@Barca_Big_Moment gdzieś ty był :O

0

i tak nie wróci PSG powie 300 baniek i po gadaniu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?