2

@LODOMIR o ile nasz trenerski fachowiec ,,Pan przykuc" na to wpadnie.... :D

0

@ViscaBarca123 wiesz ja osobiście nie cierpie go za te jego szopke co odwalił ale zgadzam sie on w formie to jedyny może Messiego zastąpić . Bardziej mnie martwi że mając Dembele,Gryzaka,Suareza,Neya, Leo ktoś bedzie musiał z nich siedzieć na ławie bo Leo to zawsze bedzie w 11 tce . By to czasem sie nie skończyło kłótniami zawodnik-zarząd że któryś ma co innego wpisanego w umowie a co innego gra.... Bo Cou licze że odejdzie jak Neymar wróci zapewne a o Malcomie nie wspomnie że tez pewno by odszedł....Tu jest problem jak ich wszystkich zadowolić....

0

@Tomek_TF co tu sie dziwić Valencia go chciała kupić i zabezpieczyć sie ratami za niego klauzurami medycznymi ze zamiast 5 baniek to po 2,5 bedą płacić 2 ostatnie raty jak 15 baniek transfer by był a Barca powiedziała że sie nie zgadza i temat ucichł najwyzej zostanie rok i odejdzie bez klubu jak nie chce sam odejść....

0

@Commando mi sie wydaje że dojdzie tam do kłótni między zawodnikiem a zarządem że co innego mu w kontrakt zapisali a co innego gra.....

0

@PatrychoO @Commando wszystko pięknie ładnie każdy sie cieszy a jak to poukładać Dembele,SuarezGryzak,Ney,Leo 5 zawodników takich a 3 pozycje do grania w ataku serio myślicie ze 2 zawsze będzie na rezerwie zadowolonych ze siedzi ? Juz o Cou nie wspomnie i Malcomie ale licze że jak Ney przyjdzie to Cou out. Każdy sie cieszy ale gwiazdy na ławie nw czy to nie rozwali zespołu czasem jak 1-2 na ławie bedzie siedzieć.....

33

może nikt ich nie odróżni pomyślał Bartek :D

0

De Jong jakiś smutny :/ szkoda że nie ma Jaspera tak to nie ma z kim pogadać nawet :/

0

@JimMorrisonFCB aaaa :D

0

@IronSanHybrid niestety :/

0

@culesjasiules wczoraj było nagranie jak Umtiti pozował z Gryzakiem do zdjęcia i chciał mu buziaka dać hahaha i ta reakcja Gryzka :D Widać że sie lubią z Big Samem :D

2

@seba1324 tylko nw czo on by chciał siedzieć 3/4 spotkań na ławie ....

0

@IronSanHybrid niestety służpa zdrowia czy za rządów PO czy PISU to i tak syf jest także cudów sie nie można spodziewać....i te czaekanie po pare lat na operacje jakies paranoja

0

@JimMorrisonFCB jest taki film?

4

@IronSanHybrid zgadzam sie ale jak mam być szczery pomoc powinna być z własnej inicjatywy ja niekiedy przychodze do domu i codziennie ktoś dzwoni i prosi o wsparcie to ja też pytam co to jest . Co oni myślą że człowiek niewiadomo ile zarabia czy coś i sie mówi że nie mam a tam teksty w stylu chociaż może symbolicznie..... ostatnio tak do mnie dzwonili że polazłem zmienić numer telefonu stacjonarnego ale sie nie dało inaczej i gadaj z takimi. Coraz bardziej zaczynają naciągac i szukać kasy a ty czy ja zachorujemy na takiego raka to co wtedy? Kto nam pomoże więc nie ma co sie martwić o kogoś za bardzo bo o cb sie nikt nie martwi....Bo juz z tym dzwonieniem tez przeginają.....pomoc powinna być z własnej inicjatywy a nie być zmuszany do tego i jeszcze dzwonią czy pomoge no kurde ile można ....masz hajs można wpłacic 1 czy 2 osobom ale co oni myślą ze codziennie kogoś bede wspierać? Paranoja. Oczywiście nie tyczy sie to tej osoby której wysłałeś ogłoszenie tylko mówie ci jak jest . Pozdrawiam:)

0

@Colon @MesQueUnClub_87 @Karol1993 dzięki Panowie :D

1

@IronSanHybrid hahaha juz pare razy ktoś to napisał i nadal dobre hahaha

0

Siedem,Milczenie owiec,Połączenie, Kolekcjoner kości,Dexter,American Crime Story znacie jeszcze jakieś fajne z seryjnymi mordercami filmy :)?

1

@dzikiWtrasie końcówka mnie zniszczyła psychicznie w życiu bym nie pomyślał że takie coś odwali :D Genialnie zrobione i zagrane :D Zresztą Freeman ,Brad Pitt to mówi samo za siebie :D

2

@dzikiWtrasie ,,siedem" wczoraj oglądałem wgniotło mnie w fotel :D

0

@Encore smutna prawda:/ ale mnie rozweseliłeś tym komentarzem jak pomyślałem o ekstraklasie :D

0

@Mns21 za rafe moze z 10 wpadnie....

0

@Mns21 tylko wiesz ....Rakitic sam powiedział że napewno zostanie....

0

@MarioVeB! @LuisSalvano @mesi8191 @bartoszekkk @Alan985 @Mns21 tylko ciekawe skąd kase wezmą :D za Rafe kokosów sie nie można spodziewać :D

0

Kogo teraz sądzicie że sprowadzimy? Czy myślicie że to koniec na ten rok? Czy może pierw sprzedamy kogoś? :) Zachęcam do dyskusji :)

0

@Ghotti w końcu ktoś kto potrafi o tym napisać :) Zgadzam sie z tb :D

0

@Ghotti tez tak sądze dlatego lepszy byłby Felipe Luis któremu juz coraz bliżej emerytury i by sie zadowolił paroma meczami niż młody zdolny na ławie

0

@ViscaBarca123 haha jakie badania? :D Chyba że masz mapki :D

0

@BarcaInfo nom to chociaż tyle ciekawe czy Rafa odejdzie czy zostanie na sezon bo nic o nim nie wiadomo

0

@ViscaBarca123 oki a jak szybkościowo wygląda jeden do drugiego i wydolnościowo tez podobnie? Pytam z ciekawości oczywiście :)

3

@BarcaInfo wiem ale pamiętasz jak w jeden wieczór miał jazdy z telefonami? Ja pamiętam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?