LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq czyli po transferze Neya :D a jak zagra to wiadomo że na pewno :D
0
@Salwik92 przecież był filmik jak robią nasi minutę ciszy można popatrzeć czy był Rakitić :D
0
@lukas199626 kolega niżej wstawił zdjęcie Neya w koszulce Barcy :D Ile w tym prawdy nikt nie wie ale cicho nie jest :D
0
@kamilop co sie dziwisz wincej pomocników do nas
1
@V e B 96 bo tak będzie
0
@brashh nawet czołg można spowolnić albo zepsuć wystarczą dobre pułapki :P
1
@brashh Umtiti i Pikej do słabych obrońców nie należą. Pikej sam 190 cm ma
1
@Phatro jak Leo i Luis nadal będą kontuzjowani to nie bo juniorzy nie dadzą rady lepszym rywalom.
1
@FeloRPS ładne słowa Cristiano. Co racja to racja co powiedział sama prawda urzymuj poziom przez 15 lat....
0
Ale by były jaja jakby z Neyem się dogadali a PSG by Dybali nie sciągnęło i odrzucli Barcy oferte przez to :D
0
@MESSIah16 czyli to ona zapewne była chora na białaczke a nie Lucho
4
@antylegionista ładować kary za jego zachowanie po pare milionów to się szybko ogarnie.
0
Coś cicho z Neyem :D
0
@Barwindg hahahahahaha dobre:D
0
@blazeq a jak z paszportami wtedy?
1
@SuperPatsonFCB @Copernicus dziena panowie
@format1977 hahaha jeszcze troche to za Bartka będzie jezdził :D
0
ktoś wie czemu Leo tam pojechał?
0
@Danger204 haha genialny film :D
0
@amanter no ale inny potwój niż demony i takie tam chodzi mi o różnice tych a tamtych
1
w horrorach wolicie potwory czy zombie?:D
0
@lukaszbarca15 a to z tym to się zgadzam
0
@lukaszbarca15 a sam tu jesteś :D
0
@Barcelismo zobaczymy z lepszymi drużynami bo betis to nie ta półka :D ale fajnie to wygląda :D
0
@misiek12319 asysta Roberto też niczego sobie :D
0
@dominik127pl Ale tez oprócz Leo i Dembele Grubego nie ma....troche dużo tych strat....
0
@dominik127pl zgadzam się z @mekston to nie tylko Leo brakuje dlatego się obawiam.
0
Myślicie że jutro coś ugramy z Betisem? Bo wg mnie pewnie remis albo przegrana bo nikt tego wózka nie pociągnie bez Leo....
0
@sumo mówie z czego najbardziej będzie pamiętany a nie że go wcale nie pamiętam..... kolejny który stosuje prowokacje do kłótni na forum
2
@BykFCB Peszko >>>>Dembele :D
0
@Sabrina_spellman ten Thiago w Barcy grał i nie porywał jakoś mega i w dodatku kontuzje łapie na co on tu ? Verme zastąpić? A do Xaviego czy Iniesty Thiago nawet podjazdu nie miał.