0

@Wilczeq czyli po transferze Neya :D a jak zagra to wiadomo że na pewno :D

0

@Salwik92 przecież był filmik jak robią nasi minutę ciszy można popatrzeć czy był Rakitić :D

0

@lukas199626 kolega niżej wstawił zdjęcie Neya w koszulce Barcy :D Ile w tym prawdy nikt nie wie ale cicho nie jest :D

0

@kamilop co sie dziwisz wincej pomocników do nas

1

@V e B 96 bo tak będzie

0

@brashh nawet czołg można spowolnić albo zepsuć wystarczą dobre pułapki :P

1

@brashh Umtiti i Pikej do słabych obrońców nie należą. Pikej sam 190 cm ma

1

@Phatro jak Leo i Luis nadal będą kontuzjowani to nie bo juniorzy nie dadzą rady lepszym rywalom.

1

@FeloRPS ładne słowa Cristiano. Co racja to racja co powiedział sama prawda urzymuj poziom przez 15 lat....

0

Ale by były jaja jakby z Neyem się dogadali a PSG by Dybali nie sciągnęło i odrzucli Barcy oferte przez to :D

0

@MESSIah16 czyli to ona zapewne była chora na białaczke a nie Lucho

4

@antylegionista ładować kary za jego zachowanie po pare milionów to się szybko ogarnie.

0

Coś cicho z Neyem :D

0

@Barwindg hahahahahaha dobre:D

0

@blazeq a jak z paszportami wtedy?

1

@SuperPatsonFCB @Copernicus dziena panowie
@format1977 hahaha jeszcze troche to za Bartka będzie jezdził :D

0

ktoś wie czemu Leo tam pojechał?

0

@Danger204 haha genialny film :D

0

@amanter no ale inny potwój niż demony i takie tam chodzi mi o różnice tych a tamtych

1

w horrorach wolicie potwory czy zombie?:D

0

@lukaszbarca15 a to z tym to się zgadzam

0

@lukaszbarca15 a sam tu jesteś :D

0

@Barcelismo zobaczymy z lepszymi drużynami bo betis to nie ta półka :D ale fajnie to wygląda :D

0

@misiek12319 asysta Roberto też niczego sobie :D

0

@dominik127pl Ale tez oprócz Leo i Dembele Grubego nie ma....troche dużo tych strat....

0

@dominik127pl zgadzam się z @mekston to nie tylko Leo brakuje dlatego się obawiam.

0

Myślicie że jutro coś ugramy z Betisem? Bo wg mnie pewnie remis albo przegrana bo nikt tego wózka nie pociągnie bez Leo....

0

@sumo mówie z czego najbardziej będzie pamiętany a nie że go wcale nie pamiętam..... kolejny który stosuje prowokacje do kłótni na forum

2

@BykFCB Peszko >>>>Dembele :D

0

@Sabrina_spellman ten Thiago w Barcy grał i nie porywał jakoś mega i w dodatku kontuzje łapie na co on tu ? Verme zastąpić? A do Xaviego czy Iniesty Thiago nawet podjazdu nie miał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?