0

@Aveiro zgadza m się ter Stegen ma przysłowiowe ,,jaja" i jest świetny jako bramkarz tylko czy on by dał rade zbesztać takich kolegów z drużyny?

0

@ForcaMilosz ciekawe kto wybierał Busiego :D

0

@Dr_Cabasisi nie dziwię Ci się to jakby wybierać między dżumą a cholerą XD co lepsze :D

0

z 4 kapitanów co Barca ma aktulnie jak kolejnościowo byście ich ustawili kto powinien być kapitanem jest do wyboru Leo,Pikej,Busi i Roberto ja bym ustawił Pikej,Messi, Roberto, Busi a jakie wasze zdanie. Wg was Pikej sie nadaje na kapitana? Bo wg mnie zawsze konkretnie wali odpowiedzi jak dziennikarze się go o coś pytają i nigdy cicho nie jest :D Mówie o tej 4 która jest kapitanami a jakie wasze zdanie w kolejności?:D A nie kto powinien być kapitanem Barcy ogółem :D

0

@cosinus90 tylko że wiesz nasi grają tak na alibi że wygląda to tak jakby za karę grali w meczu. Brak dynamiki , czemu nasi nie atakują pressingiem czemu nie ma szybkiej gry tylko wszystko jest takie powolne. Busi od roku albo dwóch powinien na ławie siedzieć może by się ogarnął w końcu. Teraz widać czemu wszyscy mówią czemu Arthur z de Jongiem ciągle grają czemu bo są potrzebni inaczej nie ma kontroli choć troche piłki w meczach. Wg mnie Barca powinna grać środkiem oczywiście z dostępnych piłkarzy albo FDJ, Arthur i Vidal albo FDJ,Arthur i Rakitić, bo Busi ma dołek straszny. Kolejna sprawa Messi sam w ataku. Suarez bez formy. Griez tez niczego wielkiego nie gra. Dembele potrzebuje paru meczy by zagrać 1-2 dobre a potem znów uraz . Przychodzi Fati i oczekujemy że 16 -17 latek wygra nam mecz . Komedia. Wiesz nie szanuje Neymara co zrobił nam kibicom i klubowi w związku z odejściem, ale jako jedyny potrafił odciążyć Leo w meczach a tak ani Griez tego nie zrobi ani Dembele to samo było z Coutinho. Kolejna sprawa czemu Barca gra tak wolno i defensywnie wie tylko Ernest. Oczy krwawią a trzeba oglądać bo się jest kibicem. Juz nie wspomnie po co kupowaliśmy zmiennika dla Alby skoro tam grywa Semedo albo Roberto no normalnie idzie się załamać. A najgorsze jest że cała filozofia obecnej Barcy polega na tym ,,podaj do Leo może coś wymyśli" . Rok temu to było, dwa lata temu i jest teraz i to jest najsmutniejsze. :/

1

@IronSanHybrid Ernest jest jak katar kiedyś cie dopadnie haha

1

@Barca_Big_Moment haha lubie te twoje wypowiedzi XD

0

Nw czemu ale na tym zdjęciu podobny jest do Patrica Evry z wyglądu troche....

1

Jakbyście mieli wybrać top 5 zawodników na każdej pozycji od 18-22 lat, którzy mogą osiągnąć światowy poziom w piłce i stać się najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji kto to by był? :D Oczywiście mówie o poziomach takiego Xaviego , Iniesty, Puyola , Alvesa i Suareza(wiem jak gra ale mówie za całokształt co zrobił w Barcy ) :D Mogą to być zawodnicy innych klubów zapraszam do dyskusji :D Bo sporo było talentów,k tóre sporo zgasły przykłady Bojana , Deulofeu , Tello mówią za siebie. Zapraszam do mam nadzieję ciekawej dyskusji :D
@Barca_Big_Moment wiem że ty lubisz zawsze pogadać możesz coś wymyślić :D

0

W pewnym momencie drugiej połowy widać było, że się pokłóciłeś z Messim. O co poszło?
,,Mówił do mnie po angielsku." uff a tak wiele osób zawsze mówiło że Leo nie umie po angielsku nic powiedzieć to chociaż teraz każdy wie że jednak umie coś powiedzieć :D

0

@Trojanek23 dobrze powiedziane haha . Ja tego nigdy nie ogarniam typ gra praktycznie mega syf a potem bramki z niczego walnie to jest dopiero ciekawy zawodnik :D

0

@Trojanek23 to ciekawe co Suarez :]

0

@Witekk10 no moge poczekać jakbyś trafił gdzie można oglądać to daj znać będe wdzięczny

0

@Witekk10 nie działa

0

Wie ktoś gdzie zobaczę powtórkę meczu dzisiejszego Barcy bo nie miałem czasu. Chodzi mi o cały mecz nie tylko akcje

1

@Witekk10 dziękuje śllicznie :)

0

@martee a w necie gdzieś nie ma bo nie mam eleven

0

CZy ktoś by był miły i wie gdzie mogę zobaczyć powtórke meczu z dzisiaj bo miałem kupe roboty i nie miałem kiedy zobaczyć :/

10

Są 3 rzeczy które mi sie w nim podobają :) 1 pracuje w defensywie aż miło co jest mega ważne 2 daje równowagę między obroną a atakiem czyli to co Ernest uwielbia 3 nie łapie urazów . Póki co transfer na + a może być tylko lepiej . Strzela ,asystuje więc robi to co miał robić a może być tylko lepiej .

1

@bartek00717 na kacu się człowiek robi wrażliwy co :]

0

@Suzu dziena wielka

0

@Barca17griezz10 tam to tylko akcje bedą

0

można gdzieś powtórke meczu zobaczyć orientuje się ktoś?

0

Panowie dopiero co wróciłem do domu jest szansa gdzieś meczyk zobaczyć w necie? Byłbym mega wdzięczny. A tak w ogóle kto na + w meczu?:)

0

@Barca_Big_Moment Ernest wie lepiej :] my mozemy chcieć :]

0

@Bobo25 jeśli myślisz że bramkarz nie może się poruszać po lini to twoja sprawa kto mu zabroni stać całkowicie po lewej albo po prawej? Nikt... Jego zadaniem jest nie wychodzić zza lini a nie że nie może się poruszać po lini więc jak się ruszy więcej w lewo lub prawo tak może być

1

@Bobo25 serio ale amatorsko ale jak w ogóle nie wyjdzie się z lini to tak będzie wiem co gadam. Zobacz że linia jest tam gdzie słupek jak się rzucisz to przywalisz w słupek taka prawda.

0

@Mathew86 ale wiesz o tym że nigdy nie będziesz na lini choćbyś tego chciał co nie? Bramkarzem byłem i nie da się stać cały czas na lini bo jak się rzucisz to w słupek przywalisz głową ....musi troche bramkarz podczasz rzucania się wyjść z lini....

0

ma ktoś linka co nie zawiesza się?

2

@Alan985 może doda ci skrzydeł :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?