0

@Thierry_Henry tylko czy juniorzy pociągnąć dadzą rade z lepszymi drużynami....

0

Jak myślicie jak nie poprawi się sytuacja z Leo i Luisem to jak daleko zajdziemy z juniorami? Podkreślam o ile.:/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mizander ale co auto na allegro?:D

3

@Salwik92 @AmigoBlancos hahaha dobre panowie :D

0

@BarcaInfo takie prawdziwe....

0

@pero1983 a de Jong to co ?

0

@Vhaeraun juniornia :D

0

@adam444 do czasu niech tylko uraz dostanie....a wiadomo że szklanka jest

0

@RobiS hahaha :)

2

@RobiS kwestia godzin kiedy poznasz plan zajęć XD

0

@daniel32778 oj chciałbym nawet nw jak bardzo w nich wierzyć ale opieranie ataku na Perezie czy Ansu Fatim może nie wystarczyć na Valencię za 2 tyg. Valencia to jjuż dobra drużyna w Hiszpanii. Za niedługo i Borrusia czeka ....

0

@daniel32778 o ile Leo wróci inaczej słabo to widzę....

0

@Dayan016 może Setiene?

0

@kibic1899 teraz Messiego nie ma i sie syf zrobi

0

@FC1899Barca każdy normalny wie ile Ney robi na boisku.

1

@culesjasiules już widzę jak wyskoczymy z młodymi na Live albo jakieś City to nas wyśmieją...

0

@VIPER2712 Dembele będzie nigdzie nie odejdzie :D

1

@Coutinho007 nw co ci ludzie mają w głowie sądząc że ten gość odpali gdy ma wszystko gdzieś i robi co mu się podoba. Neymarowi to może buty czyścić taka prawda . Ney to prostak ale swoje gra i się stara chociaż a ten? Łapie ciągle urazy dochodzi do formy ze 2-3 miechy i kopie się po czole. Ney ile urazów ma ale statystyki gole +asysty Dembele nie ma podjazdu nawet.

3

Wg mnie to Dembele to jedynie ma potencjał na drużyne dobrą i tyle .
Po 1 wahania formy ciągłe (niekiedy 2 miesiące wraca do formy)
Po 2 nie potrafi odciążyć Messiego w ważnych meczach
Po 3 mało strzela i asystuje jak porównamy go do Neya albo Mbappe to nie ma podjazdu nawet.
Po 4 urazy
Po 5 Robi sobie co chce, olewa wszystko nie zależy mu na niczym łapie urazy nawet mu nie zależy dbać o siebie.
Nw może o czymś zapomniałem ale Leo długo nie wytrzyma ciągnąć tego wózka sam nie ma kto go odciągnąć a ten człowiek tego nie zrobi bo mu zwyczajnie nie zależy. Nawet się nie stara. Kolejna sprawa to jego popwroty do formy ile trwają 2-3 miesiące? Ile trwa powrót najlepszych zawodników? Tydzień-dwa po urazie i już grają . Neymar ile wypada przez kontuzje ale statystyki i tak ma lepsze od Dembele. Ja rozumie rok mieć problemy jakieś ale on już 3 rok jest i niczym się nie popisał szczególnie. A Messi potem nie daje rady i nie ma się co dziwić co 1 facet ma zrobić ? Dembele powinien odciągać Leo a on po raz kolejny ma wszystko gdzieś nw wg mnie powinni mu w klubie walić kary po 1/3 pensji rocznie to by się ogarnął bo on ma wyraźny problem ten zawodnik.

4

@Faun zobaczymy czy w 2 miesiące wróci do formy czy nadal się będzie kopał po czole jak ma w zwyczaju to robić :D

0

@fajny_football no tylko że Leonardo sam gadał że Barca nie sprosta im wymaganiom , Dembele nie chce odchodzić i nawet jak Rakieta będzie chciał odejść to nic to nie da.

0

@kerouac tylko że Ney potrafił odciążyć Leo a tak znów będzie ,,podaj do Messiego może coś wymyśli" bo nikt Leo nie odciąży.

1

@kerouac tylko wiesz Leo ciągle ma ten uraz jak to będzie się tak ciągło to za daleko nie zajedziemy nie ma kto pchać tego wózka na dłuższy czas pod jego nieobecność. Słabo to widze Dembele 10 meczy potrzebuje by wrócić do formy jest niestabilny. Suarez każdy wie jak gra. A opieranie składu na nastolatkach na dłuższy czas może nie wypalić . Jedyny plus to ze Griz ma mało urazów.

1

@fajny_football opieranie składu na nastolatkach to nie jest dobry pomysł wystarczy popatrzeć na Viniciusa w Realu...

0

@Tiisso hahaha dobre

0

Tak pozbędziemy się Umtitiego , Todibo a kto w razie urazu będzie grać Busi na obronie? A możE Chumi? Więcej takich plotek niech robią ....

2

jak Rakieta zagra to nici z Neymara :D

0

@DanielOOL w takiej że nie przyjdzie :D ale Dembele chce zostać :D

1

Jak myślicie Dembele będzie miał więcej czy mniej kontuzji w sezonie u nas czy może się ogarnie? Co myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?