5

@skubi99 Busi,Vidal i Rakieta jak da coś innego będe w szoku :D

3

A mi się wydaję że osoby co były załatwiać Neya guzik załatwili :D Coś mi się wydaję,że przedstawiciele PSG pokazali nam środkowy palec . Dobrze każdy wie jak szejk lubi Barce....Są osoby które nie chcą jego przybycia ale życzenie by trafił do Realu to piłowanie drzewa pod samym sobą.... Każdy dobrze wię że Ney to pajac ale grać potrafi noi ja osobiście nie chciałbym by do Realu polazł. Tym bardziej że jako jedyny potrafił ciężar gry wziąć na siebie a nw czy Gryzek czy Dembele odciążą Leo. Jaki Ney jest ale on to potrafił a reszta kadry nie potrafiła i mi się wydaje że ten sezon będzie jak oostatni ,,podaj do Messiego może coś wymyśli".Dembele też dostanie urazu i będziemy czekać 2 miesiące zanim do formy wróci. Smutne ale prawdziwe:/

1

@Bojanoo każdyy to wie tylko nie nasz betonowy trener :D

0

@Barca_Big_Moment albo Vidal,Busi i Rakieta :]

3

@FafitFCB nikogo nie sprzedali?:O ładnie ktoś tu poleciał ...

0

@culesjasiules wole de jonga niż rakiete jak z 2 miałbym 1 wybrać

0

@kamiVeB uwielbiam te newsy tak samo jak ty bo też ich nie rozumiem hahaha

2

@dariooo ostateczna decyzja i tak należy do trenera jak widać Waldek widzi Cou tylko na skrzydle i tyle.

0

@MesQueUnClub96 gorzej jak do białych Ney pójdzie :D

1

jak myślicie z Barcy ktoś odejdzie czy taka kadra zostanie jak jest? :D Bo póki co 0 chętnych :D Co myślicie posłucham waszych opinii :)

1

@Barca_Big_Moment Rakitić aż po grób :D

0

@MartiNJ11 może rodzina z tym bokserem XD

0

@vangoor serio chcesz gościa toksycznego wraz z jego żoną jako agent w Barcy?

0

@BarcaInfo mógłby pogodzić albe z firpo minutami jak roberto z semedo i wszyscy by zadowoleni byli.

0

@Sawik_10 i 4 :0 w LM teraz z kim? :D

0

@wierbafcb zgadzam się dobre pomysły miieli ze wzmocnieniem składu :)

1

@bartekvisca niech dadzą tylko oficjalke tego Firpo :D

0

@Nyskaaa zrobią w przerwie :D

1

Oby tylko nie łapał urazów ten Firpo za często :/

1

@Witekk10 haha ano za jednym razem zrobią :]

0

@patrykzmc2000 po zakończeniu połowy w 15 min prezentacje zrobią XD

18

@malicinho wincej pomocników wincej bo mało ich....

5

@Coutinho007 o takich legendach jak Douglas trzeba pamiętać latami :D

2

@GoLem jak najbardziej za jestem bez drzew nie ma życia dla nas jako istot ,które używają powietrza po to by żyć. Taka inicjatywa napewno bardzo cieszy po słyszanych wycinkach w Brazylii , które mają nastąpić.....

2

jakby final z Realem był to wiadomo jakby grał Roberto na 200% . Poprostu musimy w finale na Real trafić wtedy Roberto ma motywacje :D

1

@xBarteZx wiem ale ładnie można to napisać a on od razu jakieś chamskie odzywki używa.

7

@Barca_Big_Moment każdy to widzi tylko nie Ernest :D

0

@monsterrize noi po co chamskie odzywki? Co gimba? A może podstawowa jeszcze....

0

@monsterrize bo to są skróty mysleniowe a jak ci to nie pasuje to nie pisz swoich głupot zamiast tylko ludzi irytować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?