4

@catluck tylko zdajesz sobie że jak Cou kolejny sezon nie wyjdzie to będzie problem by go sprzedąc za 50 baniek chociaż co nie? Neymar to prostak jeśli chodzi o zachowanie ale poziom trzyma a z Cou nie wiadomo co bo w pomocy napewno go nie da wystarczy zobaczyć ile tam graczy jest a w ataku Gryzak przylazł to tym bardziej będzie u niego ława....

0

@Yoshi94 a to nie jest źle :D

0

jaką de Jong w razie W ma klauzure odejścia bo Gryzak 800 ma ktoś wie?

1

@BarcaInfo haha czyli kooniec szans dla młodych i po sadze z Neyem skoro Ivan zostaje :D

0

@Dejvv tak zwany ,,słowiański przykuc" :D

0

@zenoowity wiesz równie dobrze można powiedzieć :D ,, I kiedy ty chcesz ale za kolegów w repre masz ostatnie łajzy co potrafią podać do przodu i do tyłu...." XD Troche jak nasza repre potrafią tylko do boku i do tyłu :D

0

@masq albo wypił kilka głębszych....

2

@Barcelismo laska fajna kasa jest co tu więcej chcieć :D

1

@PeteR10 hahaha jedynie to zdjęcie by przebiło to na którym Ernest tak Rakiticia tuli :D

0

@ViscaBarca123 jak to słodko wygląda jak ojciec i syn normalnie haha :D

0

@BigShaq a Costa nadal taki jak był haha dobre :D

0

@dawcio142 mi Kevina ale tego sam w domu

8

świetna wiadomość młodzi zdobędą doświadczenie i ogranie co może być kluczowe w ich rozwoju :D Super wiadomość

0

@wachaFCB wkońcu znalazł przyjaciela sobie to takie piękne :D

1

@Katalonbar Rafa to powinien pierwszy polecieć bo on jest tu 5tym kołem u wozu ale nasz genialny zarząd go pewnie zostawi albo sprzeda za 5 baniek :D

5

@BigShaq w Barcy nigdy do poziomu Xaviego czy Iniesty nie mógł dorównać a do tego facet kontuzja czy ja wiem czy taka wielka strata....zawodnik dobry, ale to tyle pewnego poziomu nie przeskoczył.

0

@BarcaInfo powinni im dac Rafe i obnizyć bo on tu potrzebny jak 5te koło....

0

@brashh hahahahaha

1

@brashh on w Juve

1

@culesjasiules w sierpniu pewnie

1

@zander jak Slender wygląda haha :D

1

@VamosGirl albo wyląduje w PSG albo w Realu znająć jego agenta gdzie tylko hajs ważny....

0

@Barcelismo mogli by zapłacić 20 i dac Rafinhe który wcale nie jest tu potrzebny....

0

@tomfor85 poczytaj sobie tą książke to będziesz wszystko wiedział zamiast walić swoje wnioski tam masz wszystko opisane ze szczegółami. Bo walenie swoich wymyslanek to już czysta głupota. Przeczytaj książke to wtedy możesz sie wypowiedzieć. ,,Historia chłopca który stał sie legendą".

0

@adasko1998 oni chcą wymienić zawodników za Neya a nie kupić to różnica sam nie wierze że przyjdzie ale wymiana to nic byśmy nie stracili Cou +Rakitić/Semedo dobra sprawa. :) ale zobaczymy czy się uda czy nie . Cou też dobrze wie że nie będzie grał juz prawdopodobnie bo w ataku coraz więcej ludu a w pomocy od groma pomocników a trener go tam nie widzi więc tak czy siak odejdzie. a Lewa obrona to wiadomo trzeba komuś dać dla Jordiego osobiście bym wolał Felipe bo pare meczy w sezonie by zagrał i na to by się napewno zgodził gorzej z tym młodym bo raczej nie będzie chciał siedzieć 3/4 sezonu na ławie i 1/4 grać.... Zobaczymy co zadziałają....

1

@tomfor85 brał kupe lat temu jak zaczął grywać w 1 drużynie to przestał brać to nie jest żaden argument bo gdy zaczynał kariere już tego nie brał polecam książkę ,,Historia chłopca który stał się legendą" Tam masz wszystko napisane do którego roku brał potem już wcale nie brał i coraz rzadziej brał zastrzyki. Więc gadanie że sukces Messiego to doping to czysta głupota i poprostu żal jak się czyta głupoty takie napisane. I to lekarz mu przepisał czyli wszystko miał legalnie a nie jak niektórzy się kryją z tym. Więc porównałeś dwa różne przypadki. Od wielu wielu lat tego nie bierze bo brał jedynie w młodości a to co napisałeś to czysta głupota moge ci nawet numery stron podać w książce tamtej to może się ogarniesz zamiast głupio pisać i jechac po Leo.....A gadanie że Messi brał i to aż działa do teraz to też nieźle pojechałeś może zobacz na pewną panne w biegach co była facetem i bierze chormony damskie ciągle a on brał z 10 lat temu....dalej sądzisz że to samo?

0

@Elnuum Roberto akurat kupe asyst miał w porównaniu do Semedo zgadzam sie z @Bagsik88

0

@nadachu muszą go powoli zacząć oszczędzać bo chłop się męczy na skrzydle zgadzam się ale zobaczymy co z Neyem :D

0

@monsterrize rywalizacja tylko może pomóc Suarezowi :D

1

@PatrychoO też tak sądze Gryzak nie po to przylazł by na ławie siedzieć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?