0

@Cave no za 24 bańki idzie już dobrego zawodnika kupić :)

0

@Benz wiesz hazard to tylko w sumie atakuje a Gryzak to hybryda gościa atakującego i walczącego w obronie także więcej ma cech przydatnych. Tacy zawodnicy co robią pare rzeczy są bardzo cenieni . Oczywiście Hazard w ataku lepszy, ale Gryzak ma wiele też atutów

0

@BieVo od kreta jakiegoś :)

5

Gryzak jeszcze ma inny plus nie łapie urazów przynajmniej :D

0

@swiechu97 zobacz co sie dzieje z Balem to u nas tak źle jeszcze nie jest :)

0

@Objectivo nie ważne lata grunt by film dobry był :D

1

@DonAndresFCB polecą znów świńskie łby :D

1

@IronSanHybrid hahaha dobre :D

1

@Ganador97 dziena lubie takie klimaty :D

0

@Koors aha dobry? :D

0

@Nigaki @Arkon dziena :D

0

@Objectivo co siedem? :D

0

Znacie jakieś fajne filmy o seryjnym mordeercy coś w stylu Dextera?

1

@vegeta10 Rafinhe jak ktoś wezmie za 10-15 to bedzie dobrze nie szalej z tym 25 jak ma tylko rok kontraktu i ciągle urazy łapie

0

@ViscaBarca123 tak z ciekawości bo sie tym interesujesz większy potencjał ma niż kubo? :D

0

@4drian0 zobaczymy jak bedzie chciał Ernest Gryzaka wystawiać

0

@4drian0 nom niestety nie wiem kto wymyślił ten wynalazek z Boatengiem.....

0

jak myślicie ten sezon bedzie ostatni dla Luisa czy do końca umowy zostanie jak myślicie?:)

0

@Szpadla pewnie jutro

0

@Momalsino oczytany cchłopak to wie :D

0

@Momalsino lipton troche bo by chociaż wiadomo komu ufać tak troche chociaż ....:/

0

@BarcaInfo hahaha dobre :D kiedyś był wiarygodny z tego co ktoś pisał ale ostatnio miał odpały ^^

0

Powinniśmy mieć gdzieś taki wątek na forum wiarygodne źródła bo można sie pogubić komu wierzyć a komu nie z transferami+ ewentualnie wiarygodność liczona w gwiazdkach czy jakiś % :D

0

@Coutinho007 Leo wylazł na ludzi a tez miał urazy :D

7

@Coutinho007 ale z kontuzjami można sie ogarnąć i mięśnie wzmocnić a obudzenie Cou nie wiadomo kiedy bedzie....

0

@bolo93 aha to spoko :D

0

@bolo93 serio o przecinki masz pretensje? :O

0

@YNS sporo masz raqcji niestety a życie jest za krótkie by kopać sobie i komuś dołek przy okzji :/

0

@Mroziu wow to za 25 baniek juz idzie z miare ogarniętego zawodnika kupić albo paru młodzików...

0

@Objectivo dobrze powiedziane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?