LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cave no za 24 bańki idzie już dobrego zawodnika kupić :)
0
@Benz wiesz hazard to tylko w sumie atakuje a Gryzak to hybryda gościa atakującego i walczącego w obronie także więcej ma cech przydatnych. Tacy zawodnicy co robią pare rzeczy są bardzo cenieni . Oczywiście Hazard w ataku lepszy, ale Gryzak ma wiele też atutów
0
@BieVo od kreta jakiegoś :)
5
Gryzak jeszcze ma inny plus nie łapie urazów przynajmniej :D
0
@swiechu97 zobacz co sie dzieje z Balem to u nas tak źle jeszcze nie jest :)
0
@Objectivo nie ważne lata grunt by film dobry był :D
1
@DonAndresFCB polecą znów świńskie łby :D
1
@IronSanHybrid hahaha dobre :D
1
@Ganador97 dziena lubie takie klimaty :D
0
@Koors aha dobry? :D
0
@Nigaki @Arkon dziena :D
0
@Objectivo co siedem? :D
0
Znacie jakieś fajne filmy o seryjnym mordeercy coś w stylu Dextera?
1
@vegeta10 Rafinhe jak ktoś wezmie za 10-15 to bedzie dobrze nie szalej z tym 25 jak ma tylko rok kontraktu i ciągle urazy łapie
0
@ViscaBarca123 tak z ciekawości bo sie tym interesujesz większy potencjał ma niż kubo? :D
0
@4drian0 zobaczymy jak bedzie chciał Ernest Gryzaka wystawiać
0
@4drian0 nom niestety nie wiem kto wymyślił ten wynalazek z Boatengiem.....
0
jak myślicie ten sezon bedzie ostatni dla Luisa czy do końca umowy zostanie jak myślicie?:)
0
@Szpadla pewnie jutro
0
@Momalsino oczytany cchłopak to wie :D
0
@Momalsino lipton troche bo by chociaż wiadomo komu ufać tak troche chociaż ....:/
0
@BarcaInfo hahaha dobre :D kiedyś był wiarygodny z tego co ktoś pisał ale ostatnio miał odpały ^^
0
Powinniśmy mieć gdzieś taki wątek na forum wiarygodne źródła bo można sie pogubić komu wierzyć a komu nie z transferami+ ewentualnie wiarygodność liczona w gwiazdkach czy jakiś % :D
0
@Coutinho007 Leo wylazł na ludzi a tez miał urazy :D
7
@Coutinho007 ale z kontuzjami można sie ogarnąć i mięśnie wzmocnić a obudzenie Cou nie wiadomo kiedy bedzie....
0
@bolo93 aha to spoko :D
0
@bolo93 serio o przecinki masz pretensje? :O
0
@YNS sporo masz raqcji niestety a życie jest za krótkie by kopać sobie i komuś dołek przy okzji :/
0
@Mroziu wow to za 25 baniek juz idzie z miare ogarniętego zawodnika kupić albo paru młodzików...
0
@Objectivo dobrze powiedziane