LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xBarteZx ale widziałeś ilu bramkarzy z asystami to jedziesz on znanych nazwisk chętnie posłucham jak jesteś chętny mi takowych znaleźć . Ja nie mówie że Roberto jest genialny bo nie jest ale on chociaz daje jakieś asysty a Semedo oprócz szybkości nie ma udziału żadnych przy golach. Statystyki nie kłamią.
6
@shinthps brzmi dwuznacznie ale zapewne za dnia ma różne obowiązki i nie ma czasu o tym pomyśleć a jak jesteśmy w łóżku to mamy chwile by pomyśleć o tym co zrobić następnego dnia albo co nas dziś spotkało to jest taki czas zadumy i go rozumiem :D Co nie umniejsza jednak tego że to śmiesznie brzmi :D
2
@monsterrize tylko Roberto chociaz miał sporo asyst a Semedo nic nie miał
0
@panczo no to sie zgadzam sie Cou tez bym sie pozbył.
0
@panczo Ney nie przyjdzie serio w to wierzysz? Szejk nie nawidzi Barcy nie ma szans na sprowadzenie go.
0
@Fabik87 piecież do Śliniak z rodziny zastępczej :D
0
@Grubson06 wincej atakującykch wincej mało ich mamy....
4
@BarcaInfo ah czyli Ney nie wróci i wszystko jasne
8
@BarcaInfo tez lepiej dla Rafinhi zarówno dla niego jak i klubu żeby odszedł
0
@lambard czy ja wiem wystarczy zobaczyć na de Ligta sypneli więcej groszem to juz gdzie indziej polazł....
0
@lambard no mega ciekawy a jego agent jeszcze ciekawszy Raiola :D
18
@Piotr89Sand a za rok Cou za 50 nikt nie wezmie bo znów cały rok bez formy bedzie bo nie pracuje wcale w obronie....i grał pare meczów za Ernesta ww pomocy i rewelacji nie grał
3
jak na 1 sezon to i tak swietnie wpasował sie do druzyny może też być tylko lepiej teraz. Wiadomo że nie da sie przeskoczyć do poziomu ligi hiszpańskiej z brazylijsiej. Będą ludzie z niego :)
1
@Lord_Vader kliczko by go zabił :D
0
@matirix20 no bo zachowanie ma prostaka ale jakości piłkarskiej mu nikt nie zarzuci
0
@Transu96 haha az tak źle z nimi? :D
0
@Avatarr albo wymienić trenerów :D
0
@COU_11 haha trafnie powiedziane :D
0
Coś cicho w Barcy nikt nie odchodzi nikt nie przychodzi czyżby cisza przed burzą? :D co myślicie? :D
0
@Ramon oczywiście ja jestem by chłopak grał ale też realnie patrze na wizje Ernesta :/ No cóż zobaczymy czas pokaże :)
0
@Iberatista hahaha dobre
1
@Coutinho007 przy Ernescie to wystęty Todibo sądze że będą epizotami :/ Znając zycie jak nie bedazie obrońcy to prędzej busi tam zagra niz Todibo :/
0
@Coutinho007 moze kogos za rok sie sprowadzi za 35 baniek znów i sie zapomni o fececie i pazernym Raiolą :D
2
@Coutinho007 za nieduży hajs sprowadzić Clementa i nie trzeba przypłacać za de Ligta można? Można :D
0
@Kompletny hahaha dobre
1
@Raivper mi tez sie nie wydaje ze przyjdzie to wszystko to gra o nowy kontrakt i tyle
1
@Kompletny trzeba słodzić może Perez kase da na transfer hahaha :D
0
Portal Oh My Goal opublikował najnowsze wypowiedzi Neymara z imprezy sponsorskiej, jaką atakujący zorganizował kilka dni temu w Brazylii z Red Bullem. Przedstawiamy słowa 27-latka dotyczące graczy Realu Madryt.
– Najlepszy przeciwnik, z jakim się mierzyłem? Sergio Ramos. Jest bardzo dobrym stoperem i strzela gole. Gra przeciwko niemu jest bardzo trudna.
– Vinícius? To bardzo młody zawodnik i myślę, że z czasem stanie się niesamowitym piłkarzem. Zostanie jednym z najlepszych na świecie i będzie rywalizować o Złotą Piłkę. Uważam, że on osiągnie to, co zechce. To świetny chłopak, bardzo miły. Mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej, bo na to zasługuje.
1
Facet który ma jaja brakuje takich ludzi jak on. :/
0
@Odesseiron no to juz prędzej Cou tu potrzebny jak piąte koło u wozu....