LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrShakira Hazard do białych pójdzie więc odpada....
0
@Bagsik88 ty za to chamsko odpisujesz i pokazujesz brak kultury osobistej
0
@Gall głowa siadła u Cou....:/
0
@Bagsik88 jeju mi chodzi że defensywny styl Ernesta nie pomaga ofensywnym graczom....kolejny co kłócić sie lubi ...koniec tematu nie mam ochoty sie z tb kłócić....
1
Cieszmy się z każdego meczu że go mamy bo potem lipa będzie....
1
@wojtas__13 Semedo wcale liczb nie ma zauważ i nie wraca do obrony ma problem z załapaniem stylu Barcy wielu użytkowników ci to potwierdzi nie tylko ja. Nie mówie że Roberto jest genialny czy coś ale potrafi wracać,lepiej sie ustawiać i stwarzać kolegom sytuacje bramkowe a Semedo oprócz szybkości to dalej nie zrobił progresu wyżej.
0
@Bagsik88 zobacz gre Live/City a potem naszą np...
5
@wojtas__13 zrozum że Roberto ma liczby, których nie ma Semedo... Po drugie lepiej sie ustawia co nie raz można było zaobserwować....Jasne Roberto nie jest newiadomo jak pewny ale dużo bardziej myśli od Semedo
2
@jachuu9 raczej Cou odejdzie ten trener go ne odzyska z jego defensywnym stylem. Szkoda chłopa bardzo na niego liczyłem ale głowa nie ta u niego . Gada się że ma przyjść Griz/Ney więc zobaczymy co nasze asy w zarządzie wymyślą ... :)
0
@iFrontier przestań grać w fife nie sprzedadzą go....
1
@VamosRakieta on szanuje twój nick :)
1
@Coutinho007 nw co na samych dziadków tak lecą ....:/
5
@Coutinho007 jeszcze Parejo nam wcisną zobaczysz...:/
3
wincej leśnych dziadków wincej....:/
0
@Terminatorexi12 @marcin000019 3 defensywnych tez robi swoje co mecz :]
0
@Momalsino @tbas czyli dlatego wysokie staty bo granie do boku i do tyłu tak? :D
0
troche mnie to zaskoczyło :O
Sergio Busquets był najskuteczniej podającym piłkarzem w Lidze Mistrzów. Hiszpan zagrywał celnie w 93% przypadków, podobnie jak Kroos, ale zaliczył więcej podań. Za ich plecami znaleźli się Rakitić (92%) i Frenkie de Jong (90%)
0
@adamt1996 + atutem Roberto jest zawsze gra przeciwko Realowi zawsze wtedy gra dobrze :D
0
@TheMugShot az tak źle?
2
@Chwytliwy ok dzięki chciałem się upewnić :)
5
@BarcaInfo brakowało podsumowań dzięna :)
2
Czy ktoś ogląda często Atletico i może powiedzieć o tym jak Griz sie zachowuje w klubie i jego relacje z kolegami, czy jest konfliktowy? Bo oprócz szopki co odwalił z Barcą więcej chyba niczego nie odwalił co nie?
1
@Coutinho007 pewno ze 100 miał i śmigał az miło jak sie chce grać to i waga n przeszkadza :)
0
z 2 jakbyście mieli wybrać Ney vs Griz to kogo byście wybrali czysto sportowo a nie ich zachowanie czy coś :D
0
@Coutinho007 i Ronaldo ile ważył orientujesz sie?
1
@Coutinho007 dziwne ze tak sie kopie jak ma nadwagę dla przykładu moge podać tego brazylijczyka Ronaldo to on mega zwinny był przy swojej masie a ważył chyba ze 100kg i jak grał :D
0
@Witekk10 hahahaha dobre
1
@daniel32778 Suarez=Masa , masa na koniec masa i doprawić masą XD
0
@Coutinho007 ciekawe po czym mu tak przybiera....
0
@Coutinho007 jakby ze 100kg wazył wygląda co nie?:D